Fora  ›  SEX  ›  Erotyka

Gdzie walą w Warszawie część - 32

a co się dzieje w parku za muzeum?
Oral w wola park w tym tygodniu? Młodzi, priv!
WOL PARK DZIŚ?
Ludzie jak wejść... czytać wątki do dodawanych postów??? Help!!  
Ja dzis chetny na wspolne zabawy ? wola?
ktoś chętny w arkadii?
Cześć, gdzie mógłbym zobaczyć zabawę dwóch gość ze sobą? Szukam dyskretnego miejsca. Nie klubu czy miejsc z większa ilością ludzi
Hej. Jutro (czwartek) chcialbym wybrac sie na saune. Na Warszawiance parowa na dole jest nieczynna, może spróbujemy klub łaźnia? Albo Studio Sante? Ktoś coś wie?
dzis albbo jutro do 15 gdzies na woli ? albo zlote ? wspolne walenie czy cos? kto chetny ? ja mlody
Złote teraz?? Ktoś jest?
TERAZ WOLA PARK JESTEM
Polecacie jakieś miejsca na Ursynowie?
BASEN SAUNA TERAZ. WARSZAWA
DZIŚ SAUNA BASEN?
Galeria Mokotów?? ktoś coś??
23.11 ktos chetny w Wola park ? Ja mlody, ( albo gdzies Wola )
DZIS SAUNA BASEN? MAM CZAS DO 17.00
Którą saunę proponujesz?
Halo dziś do 17.00 sauna basen? ktos? GDZIE CHODZICIE?
ktoś gdzieś teraz dziś?
Jaki basen i jaką saunę polecacie?
moze jutro warszawianka?
Warszawianka dzisiaj?
Nie wiem czy we wszystkich jest tak samo, ale spoko miejscowka bylby McFit na Świętokrzyskiej - całkowicie pusty po 0:00, w prysznicach jest spore pole do popisu. Jestem co tydzień ale w ten weekend akurat nie :( Ja młody, szukam kogoś w wieku takim jak ja ~20 z fajnym sprzętem do obciągnięcia. Najlepiej w czwartek lub piątek.
Teraz ktos wc jakis ? Ja mlody, zwale
Kto jutro - Metro Młociny - ok 15:40?
Gdzie metro Młoxiny?
Chłopcy, a coś się dzieje w Bunkrze? Nigdy tam nie byłem (jedyny klub w Warszawie, w którym nie dawałem tyłka :) ), chciałbym pójść, ale nie wiem czy warto (dość drogo). Nie znam nikogo kto tam chodzi (albo się nie przyznają). Jeżeli już to w jakie dni najlepiej się wybrać?
Jutro ktos od rana saune tj. 14.12 ?
Środa? Warszawianka? Czy na Inflackiej już działa? Ktoś wie?
Kto jutro ma czas? Obsluze starszego 35-45. Pisac na priv.
Warszawianka jutro? Pisać priv
Znacie jeszcze jakieś miejsca z dziurkami w kabinach? Ewentualnie takie kabiny jak były przed remontem na Politechnice?
Sauna na siłowni w Arkadii - calypso! Ktoś chętny? Ja 24l
Ktoś młody dziś koło 17 na Daszyńskiego/narodowym/wileniaku? Ewentualnie na kruczej w kabinach? Priv
Chodzi ktoś z Was na basen Pingwinek na Bemowie?
Hej. Może czytasz to - podszedłeś do mnie w niedziele około 13-14 w toalecie na stacji metro centrum. Odezwij się.
WC metro Służew, klęknę i obciągne!!
Na której siłce można powalić? Bielany, Żoli, Centrum?
Zagladacie na saune w calypso europlex? Maly ruch , nawet w godzinach szczytu. Jak ktos jest to smialo na priv
Cześć, chętnie komuś obciągne. Najlepiej blisko Ursynowa. priv

Teraz Carrefour na Bemowie 

Basen pingwin na bemowie. Chodzi ktoś fajny młody? ;)

Metro stadion narodowy ktoś

Dziś godzina 19:00-20:00 sauna w Calypso Ochota Adgar!  Tylko młodzi! Jak ktoś będzie to niech napisze na prv! 

ktos dzis chetny ? centrum okolice itd mlody przystojny

WC Metro, od Centrum w kierunku Mokotowa odmawiam, gdzie walicie? 

Wczoraj 15-16 sauna calypso europlex. Widzialem ze Ci powoli stawal. Szkoda ze nie miales odwagi na wiecej i wyszedles. Moze dzis o 18-19 powtorka? 

Jak ktos chetny pisac na priv

Jakieś WC, gdzie proponujecie? 

Fora  ›  SEX  ›  Erotyka