Fora  ›  SEX  ›  Erotyka

Bielsko-Biała część - 7

A gdzie po drodze do Bielska?
Parking na placuarcina Lutra to żadna ściema byłem kilka razy i dobrze sie bawilem. po 22 jest najlepiej wpadac bo jest cicho,spokój i dyskretnie. To jest parking miedzy krzakami a budynkiem. To nie jest kolo kosciola ewangelickiego. tylko schodzi lub zjezdza sie w dol. i jedzie lub idzie wzdłóż parkingu. to ten parking obok ulicy listopadowej. najpierw wpadnijcie i sami sie przekonajcie a nie wypisujecie takie glupoty. wole sie tam spotkac z jakims kolesiem niz lazic po kiblach w sferze lub chodzic na trakcyjną.
hej koledzy
Hej Kolego :)
czy w bb mozna spotkac się z kims kto byłby słowny ?
Siema czekam wlasnie teraz na tym parkingu na placu lutra. Jest ktos chetny? Jak nikogo nie bedzie do 23 to spadam. Fajnie by bylo gdyby was bylo dwoch. Ja bez auta.
Dzieje się coś w tym naszym mieście?
... niestety chyba nie
dzisiaj 22 parking na placu lutra

Siema będę dzisiaj z kumplem po 22 na parkingu na placu Marcina lutra w krzakach przy migającej latarnii. Wpadajcie.

pozdrawiam kolegę z zielonego Land Rowera, jeździłeś nad Sołą za Browarem, szukałeś miejscowy, ja byłem rowerem, spoglądaliśmy na siebie chyba ze 4 razy, a nikt nie miał odwagi zagadać pierwszy,

Czy w tym Bielsku jeszcze coś się dzieje?

kevin56 pisałem już że w Bielsku to nie dzieje się nic,

A na Trakcyjnej  też nic?

na trakcyjnej słabo, raz był kolega 30-35 siedział w aucie na początku, wymieniliśmy się spojrzeniami, tam na początku często auta stoją i nie wiadomo po co?, raz tez miałem sytuację pan 70 wyszedł nie wiem nawet skąd, dopatrzył mnie w aucie, za bardzo nie odpuszczał, zrobiliśmy co trzeba, umówiliśmy się na żywcu, nie przyszedł, jak widzisz słabo to wygląda,

Dzisiaj o 22:30 bede na parkingu na lutra

Świetnym miejscem  dla spotkań mogą być Bulwary na Straconce.. Obok jest fajny lasek. Trzeba tylko się umówić na spotkanie. Na przykład w altanie obok automatycznej toalety. A potem iść do lasku na zabawę. Czy jest ktoś chętny? Możemy się umówić  na niedzielę  1 lipca.

Żywiec droga do amfitaeatru pod Grojcem, czwartek około 18, jechałem na rowerze bez koszulki, ty z dziewczyną razem na spacerze, na mój widok podnieciłeś się aż było widać, fakt wysportowany 30 latek, klata o jakiej może pośnić niejeden dwudziestolatek, zaskoczyłeś mnie, pozdrawiam, a znamy się wcześniej,

Gdzie ten parking na Lutra? Chodzi tam ktoś?

ja dzisiaj bede o 22 na parkingu lutra

Ja nie wiem ale albo w tym mieście nie ma wogóle gejów albo wszyscy tchórzą??? Ja jestem na tym parkingu prawie codziennie i prawie nigdy nikogo nie ma. Wszyscy piszą że chcieli by się spotkać a jak przychodzi co do czego to nikt nie przychodzi. To już ostatni mój wpis na tym forum. Ogłoszeń też już nie będę dodawał. Bo to jest bez sensu i szkoda czasu. Spadam stąd!!!

SamotnyKrzysiek. Ja tam kiedyś wpadnę. Może w środę? Bo dziś już pewnie tego nie przeczytasz.

Dzisiaj 23 najlepiej dwóch

Siema skoro nie chcecie sie spotykac w krzakach na parkingu to dzisiaj o 22:30 bede samochodem czekal na parkingu na placu marcina lutra. Jak nie bedziecie sie chcieli zabawic w aucie to mozemy gdzies pojechac. warunek jest taki ze ma was byc dwoch. bo ja tak lubie. jeden bedzie mnie ruchal w dupe a drugi w morde a potem sie wymienicie.

i tak to właśnie z wami jest. piszecie na tym forum czy coś się w tym mieście dzieje a jak sie dzieje to macie to gdzieś. Jestem do teraz na tym parkingu i nikogo nie ma. spadam do domu i z tego portalu też. na zawsze! Żenada

Siema wczoraj wracałem przez parking z roboty po 22 i zauważyłem jak trzech kolesi się zabawiało ze sobą w krzakach. Oni mnie nie widzieli. Pałka stanęła mi odrazu :) szkoda że musiałem iść odrazu i nie mogłem zostać:( Dzisiaj też będę wracał z roboty po 22 z roboty przez ten parking. Pokręcę się po parkingu do 23. Wpadajcie. Zabawimy się. Fajnie by było jakby ktoś był autem bo w krzakach jest pewnie mokro po dzisiejszym deszczu.

Siema wczoraj wracałem przez parking z roboty po 22 i zauważyłem jak trzech kolesi się zabawiało ze sobą w krzakach. Oni mnie nie widzieli. Pałka stanęła mi odrazu :) szkoda że musiałem iść odrazu i nie mogłem zostać:( Dzisiaj też będę wracał z roboty po 22 z roboty przez ten parking. Pokręcę się po parkingu do 23. Wpadajcie. Zabawimy się. Fajnie by było jakby ktoś był autem bo w krzakach jest pewnie mokro po dzisiejszym deszczu.

A miałeś spaść z tego portalu na zawsze...

Fora  ›  SEX  ›  Erotyka