Fora  ›  SEX  ›  Erotyka

Therma Silesia - Sauna dla panów

Cześć, Mam pytanie czy bywacie w Therma Silesii w Chorzowie? Nigdy nie byłem w takiej saunie i nie wiem czego się spodziewać. Możecie trochę rozjaśnić mi sytuację? Opłata: cennik mówi np. o 30 zł i to jest za godzinę czy wejście całodniowe? Strój: Chodzi się tam nago, czy pod ręcznikiem a może mam założyć jakieś stringi albo prześwitującą bieliznę :) Zabawa: Jeżeli chce tam przyjść w konkretnym celu - erotycznej zabawy, pieszczot itp. To jak rozpoznać osobę, która też tam tego oczekuje? Jest jakiś system? Czy każdy może podejść do mnie i zacząć np. Robić mi dobrze? Wiecie, mogę sobie pójść do dowolnej sauny idąc do Therma Silesia spodziewam się troszkę więcej emocjo:) Jak to z tym jest?
Dotrałeś tam? Jak?
cena 30 zł to cena za czas nielimitowany, jesteś tak długo jak chcesz. Co do stroju to masz szafki takie jak na basenie zostawiasz swoją odzież i chodzisz w ręczniku lub jak wolisz nago. Sauna podzielona jest na dwie kondygnacje na parterze jest sauna sucha, parowa bar prysznice itp a na piętrze masz dark room i kabiny, tv. Bawić możesz sie wszędzie, najwięcej jest w parowej jest tam ciemno wieć masz dużo rąk na sobie heheh wszyscy tam przychodzą dla zabawy.
Fora  ›  SEX  ›  Erotyka