Fora  ›  SEX  ›  Erotyka

Therma Silesia - Sauna dla panów

Cytuj · 09.01.2018 · 0 ludzi to lubi ·

Cześć, Mam pytanie czy bywacie w Therma Silesii w Chorzowie? Nigdy nie byłem w takiej saunie i nie wiem czego się spodziewać. Możecie trochę rozjaśnić mi sytuację? Opłata: cennik mówi np. o 30 zł i to jest za godzinę czy wejście całodniowe? Strój: Chodzi się tam nago, czy pod ręcznikiem a może mam założyć jakieś stringi albo prześwitującą bieliznę :) Zabawa: Jeżeli chce tam przyjść w konkretnym celu - erotycznej zabawy, pieszczot itp. To jak rozpoznać osobę, która też tam tego oczekuje? Jest jakiś system? Czy każdy może podejść do mnie i zacząć np. Robić mi dobrze? Wiecie, mogę sobie pójść do dowolnej sauny idąc do Therma Silesia spodziewam się troszkę więcej emocjo:) Jak to z tym jest?
Cytuj · 03.02.2018 · 0 ludzi to lubi ·

Dotrałeś tam? Jak?
Cytuj · 03.02.2018 · 0 ludzi to lubi ·

cena 30 zł to cena za czas nielimitowany, jesteś tak długo jak chcesz. Co do stroju to masz szafki takie jak na basenie zostawiasz swoją odzież i chodzisz w ręczniku lub jak wolisz nago. Sauna podzielona jest na dwie kondygnacje na parterze jest sauna sucha, parowa bar prysznice itp a na piętrze masz dark room i kabiny, tv. Bawić możesz sie wszędzie, najwięcej jest w parowej jest tam ciemno wieć masz dużo rąk na sobie heheh wszyscy tam przychodzą dla zabawy.