Public Articles
Recent
Znęcali się nad nim, wyzywali i rzucali kamieniami, bo przyznał, że jest gejem. Po roku powiedział "dość". Jakub Lendzion pozwał szkołę do której chodził, bo ta nie zrobiła nic, aby powstrzymać falę hejtu. Jakub wygrał pierwszy taki proces w Polsce.
Categories: mix-masz 
3 hours ago · From wielicki
Znany m. in. z American Beauty i serialu House of cards aktor zrobił coming out.
Categories: mix-masz 
30.10.2017 · From someone
Kevin Wilshaw , współtwórca i działacz brytyjskiego Frontu Narodowego, porzucił skrajną prawicę. Wyznał, że jest homoseksualistą i Żydem z pochodzenia.
Categories: mix-masz 
19.10.2017 · From wielicki
Public photos
latest
Public Events
Upcoming
Empty
Forum Posts
Site News
Recent
25 sierpnia w niedzielę o godz. 13.00 Kampania Przeciw Homofobii zaprasza na happening pod Ambasadę Rosji w Warszawie (ul. Belwederska 49). "Pocałunkami pokażmy, że miłość nie może być nielegalna! Wspólnie zaprotestujmy przeciwko homofobicznym prawom i pokażmy solidarność ze społecznością LGBT w Rosji" - apeluje KPH. Otworzę ten happening pierwszym całusem!
Categories: Nowości 
22.08.2013 · From przemokrak
Młody mężczyzna sukcesu, ambitny pracownik i przykładny ojciec, zaczyna mieć problemy, bo ulega homofobicznej obsesji. To najkrótszy opis spotu "Homofob" stylizowanego na dynamiczny trailer filmu sensacyjnego.
Categories: Nowości 
22.08.2013 · From wielicki
Public Groups
Recent
Ta grupa jest dla tych, którzy lubią się pakować partnera z polietylenu, lub lubi być pakowane siebie.
0 fans
Łódź, Łódzkie
12.08.2017 From Sergei
Grupa dla fanów męskich nóg, stóp, skarpety, buty.
6 fans
Wielkopolskie
25.06.2017 From Sergei
Mobile App

 

 

Newsletter
Subscribe now for GAY.PL newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.