Public Articles
Recent
Zdjęcie pierwszych dam, które towarzyszyły światowym przywódcom podczas szczytu NATO w Brukseli przejdzie do historii za sprawą mężczyzny. Gauthier Destenay to partner premiera Luksemburga Xaviera Bettela.
Categories: mix-masz 
28.05.2017 · From wielicki
Szokujące odkrycie: Naukowcy z Australii udowodnili, że sperma jest zdrowa i spowalnia proces starzenia.
Categories: Zdrowie 
23.05.2017 · From wielicki
3 czerwca w Warszawie odbędzie się Parada Równości. Wraz z nią miał się odbyć III Warszawski Dzień Różnorodności – coroczne wydarzenie finansowane przez miasto, poświęcone otwartości i różnorodności. Do tej pory oba wydarzenia odbywały się osobno, jednak w tym roku ich organizatorzy postanowili połączyć siły, by dotrzeć do większej liczby odbiorców.
Categories: Organizacje 
12.05.2017 · From admin
Public photos
latest
Public Events
Upcoming
Empty
Forum Posts
Site News
Recent
25 sierpnia w niedzielę o godz. 13.00 Kampania Przeciw Homofobii zaprasza na happening pod Ambasadę Rosji w Warszawie (ul. Belwederska 49). "Pocałunkami pokażmy, że miłość nie może być nielegalna! Wspólnie zaprotestujmy przeciwko homofobicznym prawom i pokażmy solidarność ze społecznością LGBT w Rosji" - apeluje KPH. Otworzę ten happening pierwszym całusem!
Categories: Nowości 
22.08.2013 · From przemokrak
Młody mężczyzna sukcesu, ambitny pracownik i przykładny ojciec, zaczyna mieć problemy, bo ulega homofobicznej obsesji. To najkrótszy opis spotu "Homofob" stylizowanego na dynamiczny trailer filmu sensacyjnego.
Categories: Nowości 
22.08.2013 · From wielicki
Public Groups
Recent
Ta grupa jest dla tych, którzy lubią się pakować partnera z polietylenu, lub lubi być pakowane siebie.
0 fans
Łódź, Łódzkie
11 days ago From Sergei
Grupa dla fanów męskich nóg, stóp, skarpety, buty.
5 fans
Wielkopolskie
25.06.2017 From Sergei
Mobile App

 

 

Newsletter
Subscribe now for GAY.PL newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.