Public Articles
Recent
"Za grzechy przeciwko małżeństwu i rodzinie" oraz "o miłosierdzie Boże dla miasta" - o to będą się modlić mieszkańcy Słupska, którzy planują regularnie odmawiać różaniec przed miejskim ratuszem. Wierni mają spotykać się przed urzędem, co miesiąc.
Categories: Humor 
28.01.2018 · From wielicki
Polska zostanie pewnie wyrzucona z UE. Ostatecznie, w ilu krajach w Ministerstwach Rozwoju wręcza się nagrody za leczenie homoseksualizmu?
Categories: Humor 
02.01.2018 · From wielicki
Szaleńczych zabaw sylwestrowych i wszystkiego najlepszego w nowym roku.
Categories: Zjawiskowe 
30.12.2017 · From wielicki
Public photos
latest
Public Events
Upcoming
Empty
Forum Posts
Site News
Recent
25 sierpnia w niedzielę o godz. 13.00 Kampania Przeciw Homofobii zaprasza na happening pod Ambasadę Rosji w Warszawie (ul. Belwederska 49). "Pocałunkami pokażmy, że miłość nie może być nielegalna! Wspólnie zaprotestujmy przeciwko homofobicznym prawom i pokażmy solidarność ze społecznością LGBT w Rosji" - apeluje KPH. Otworzę ten happening pierwszym całusem!
Categories: Nowości 
22.08.2013 · From przemokrak
Młody mężczyzna sukcesu, ambitny pracownik i przykładny ojciec, zaczyna mieć problemy, bo ulega homofobicznej obsesji. To najkrótszy opis spotu "Homofob" stylizowanego na dynamiczny trailer filmu sensacyjnego.
Categories: Nowości 
22.08.2013 · From wielicki
Public Groups
Recent
Pierwsze Kino i Klub Erotyczny dla dorosłych w samym centrum Warszawy Lubimy imprezować, czy goło i wesoło czy w spodniach. Z paniami, panami, parami i trans. W klimatach Swingers, Cuckold czy Gang Bang. A może kręci Cię coś zupełnie innego? Miejsce gdzie swobodnie możesz się masturbować przy filmi…
0 fans
Warszawa, Mazowieckie
09.02.2018 From Bizarriusz
Lubie ssać kutasy chetnie poznam kolesia z ok rybnika na ssanie
0 fans
Rybnik, Śląskie
25.12.2017 From Cockxsucker
Mobile App

 

 

Newsletter
Subscribe now for GAY.PL newsletter to receive news, updates, photos of top rated members, feedback and tips to your e-mail.
Shoutbox