Znęcali się nad nim, wyzywali i rzucali kamieniami, bo przyznał, że jest gejem. Po roku powiedział "dość". Jakub Lendzion pozwał szkołę do której chodził, bo ta nie zrobiła nic, aby powstrzymać falę hejtu. Jakub wygrał pierwszy taki proces w Polsce.
Категории: mix-masz 
3 часов назад · от wielicki
Znany m. in. z American Beauty i serialu House of cards aktor zrobił coming out.
Категории: mix-masz 
30.10.2017 · от
Kevin Wilshaw , współtwórca i działacz brytyjskiego Frontu Narodowego, porzucił skrajną prawicę. Wyznał, że jest homoseksualistą i Żydem z pochodzenia.
Категории: mix-masz 
19.10.2017 · от wielicki
Фото
Последние
Открытые события
Пусто
Сообщения на форуме
25 sierpnia w niedzielę o godz. 13.00 Kampania Przeciw Homofobii zaprasza na happening pod Ambasadę Rosji w Warszawie (ul. Belwederska 49). "Pocałunkami pokażmy, że miłość nie może być nielegalna! Wspólnie zaprotestujmy przeciwko homofobicznym prawom i pokażmy solidarność ze społecznością LGBT w Rosji" - apeluje KPH. Otworzę ten happening pierwszym całusem!
Категории: Nowości 
22.08.2013 · от przemokrak
Młody mężczyzna sukcesu, ambitny pracownik i przykładny ojciec, zaczyna mieć problemy, bo ulega homofobicznej obsesji. To najkrótszy opis spotu "Homofob" stylizowanego na dynamiczny trailer filmu sensacyjnego.
Категории: Nowości 
22.08.2013 · от wielicki
Публичные группы
Недавние
Ta grupa jest dla tych, którzy lubią się pakować partnera z polietylenu, lub lubi być pakowane siebie.
0 фанаты
Łódź, Łódzkie
12.08.2017 от Sergei
Grupa dla fanów męskich nóg, stóp, skarpety, buty.
6 фанаты
Wielkopolskie
25.06.2017 от Sergei
Mobile App

 

 

Рассылка
Подписаться на рассылку GAY.PL, чтобы получать новости, обновления, фото пользователей с наибольшим рейтингом, отзывы и рекомендации на свой электронный адрес.