Zdjęcie pierwszych dam, które towarzyszyły światowym przywódcom podczas szczytu NATO w Brukseli przejdzie do historii za sprawą mężczyzny. Gauthier Destenay to partner premiera Luksemburga Xaviera Bettela.
Категории: mix-masz 
28.05.2017 · от wielicki
Szokujące odkrycie: Naukowcy z Australii udowodnili, że sperma jest zdrowa i spowalnia proces starzenia.
Категории: Zdrowie 
23.05.2017 · от wielicki
3 czerwca w Warszawie odbędzie się Parada Równości. Wraz z nią miał się odbyć III Warszawski Dzień Różnorodności – coroczne wydarzenie finansowane przez miasto, poświęcone otwartości i różnorodności. Do tej pory oba wydarzenia odbywały się osobno, jednak w tym roku ich organizatorzy postanowili połączyć siły, by dotrzeć do większej liczby odbiorców.
Категории: Organizacje 
12.05.2017 · от admin
Фото
Последние
Открытые события
Пусто
Сообщения на форуме
25 sierpnia w niedzielę o godz. 13.00 Kampania Przeciw Homofobii zaprasza na happening pod Ambasadę Rosji w Warszawie (ul. Belwederska 49). "Pocałunkami pokażmy, że miłość nie może być nielegalna! Wspólnie zaprotestujmy przeciwko homofobicznym prawom i pokażmy solidarność ze społecznością LGBT w Rosji" - apeluje KPH. Otworzę ten happening pierwszym całusem!
Категории: Nowości 
22.08.2013 · от przemokrak
Młody mężczyzna sukcesu, ambitny pracownik i przykładny ojciec, zaczyna mieć problemy, bo ulega homofobicznej obsesji. To najkrótszy opis spotu "Homofob" stylizowanego na dynamiczny trailer filmu sensacyjnego.
Категории: Nowości 
22.08.2013 · от wielicki
Публичные группы
Недавние
Ta grupa jest dla tych, którzy lubią się pakować partnera z polietylenu, lub lubi być pakowane siebie.
0 фанаты
Łódź, Łódzkie
11 дней назад от Sergei
Grupa dla fanów męskich nóg, stóp, skarpety, buty.
5 фанаты
Wielkopolskie
25.06.2017 от Sergei
Mobile App

 

 

Рассылка
Подписаться на рассылку GAY.PL, чтобы получать новости, обновления, фото пользователей с наибольшим рейтингом, отзывы и рекомендации на свой электронный адрес.