Przeglądaj alfabetycznie
przeszukaj artykuły okresami2005
Wczoraj wieczorem zachciało nam sie kochać z moim chłopakiem i namawiał mnie do sexu analnego czego bardzo pragnełam...
Kategorie: humor 
31.12.2005 · Od skinnier
Oto jeden z opisów profili, który uznałem za opis miesiąca:) Tekst przedstawiam z oryginalną pisownią. Bez komentarza:)
Kategorie: humor 
31.12.2005 · Od przemokrak
Temu opowiadaniu Łukasz nadał podtytuł Imiennicy. Niewiele wiemy o wcześniejszych losach bohatera, ale domyślamy się, że przygoda, którą niegdyś przeżył, głęboko wryła się w jego świadomość. Pora pozbyć się tamtych lęków. Imiennik naszego bohatera odmieni jego spojrzenie na wiele spraw. Miłej lektury. (yak)
Kategorie: PROZA 
31.12.2005 · Od yak
Zbliżające się wielkimi krokami zakończenie starego roku 2005 to jak zwykle czas podsumowań. Tak rzadko mamy okazję do tego by ocenić mijający, choćby krótki odcinek czasu. Postanowiłem jednak nieco inaczej spojrzeć na minione 365 dni, prawdziwie, nie uwzględniając fraszki " Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
Kategorie: 4 
31.12.2005 · Od
Bracia Kaczyńscy są nie tylko z tej samej partii, ale z tego samego jaja - powiedział we wrześniu Leszek Miller w TVN w programie "Teraz my". Ten komentarz, według WP.PL, Internauci uznali za "najfajniejszą" wypowiedź mijającego roku.
Kategorie: cytaty 
30.12.2005 · Od
Jak to zwykle bywa w gejowskich (i nie tylko!) klubach wiele sylwestrowychc imprez bedą uświetniać swoim show najlepsze polskie DQ.
Kategorie: 9 
30.12.2005 · Od przemokrak
"Niemieccy policjanci byli w nocy ze środy na czwartek bardzo zdziwieni, widząc dziecięcy samochodzik na pedały, jadący szosą w środkowych Niemczech.
Kategorie: cytaty 
30.12.2005 · Od
Świat męskich fantazji. Kto nie przeżywał na jawie czy we śnie projekcji swych marzeń? Uciec od realnego świata i spełnić się w erotycznej, innej rzeczywistości... Jak przeżyje to doświaczenie nasz bohater? O tym opowiada kolejny tekst Boy'a4U. Zapraszam. (yak)
Kategorie: PROZA 
29.12.2005 · Od yak
ŁUKASZ kolejny raz zaprasza nas do lektury swojej opowieści. Przy poznawaniu fabuły towarzyszyć nam będzie, jak poprzednio, kreślony jego ręką nastrój pewnej tajemniczości. Zdarzenia nie zawsze muszą być dopowiedziane do końca.
Kategorie: PROZA 
29.12.2005 · Od yak
Bank podniósł mi limit na karcie kredytowej - to miłe z jego strony - oraz na kartach dodatkowych - i tu pojawia się problem.
Kategorie: 4 
29.12.2005 · Od
Kampania Przeciw Homofobii poszukuje osoby, która zajmować się będzie promocją naszego najnowszego magazynu Replika. Replika jest dwumiesięcznikiem społeczno-kulturalnym dystrybuowanym za darmo na terenie całego kraju.
Kategorie: 10 
28.12.2005 · Od
Po kilku latach pustki na rynku magazynów gejowsko-lesbijskiej o tematyce społeczno-kulturalnej pojawiła się Replika.
Kategorie: 10 
28.12.2005 · Od
Makbett to kolejny debiutant w naszych "Historiach przez życie pisanych". Swoją opowieść zaczyna tak: "Mam na imię Kuba. Opowiem Wam o czymś pięknym." I opowiada. Posłuchajmy. (yak)
Kategorie: PROZA 
28.12.2005 · Od yak
No i stało się! Znana wszystkim cnotka-niedojebka, snobistyczna kujonka Mona, ze szkoły dla wybitnie uzdolnionych w Kurwidole Wielkim. Poddała się penisowi dyrektora placówki Starosty i wychowanków lokalnej, przyparafialnej świetlicy socjo-terapeutycznej dla upośledzonej młodzieży. Oddała im to co miała najlepszego. Oddała im swoją cnotę, którą pielęgnowała od wielu lat, niczym najpiękniejszy kwia…
Kategorie: 62 
27.12.2005 · Od skinnier
Na stronę: