Browse Alphabetically
Featured Articles
- Nie można naciskać na duchownych, by byli współpracownikami świeckich instancji - podkreśla bp Antoni Dydycz, pisząc o tajemnicy spowiedzi obowiązującej spowiedników. Biskup drohiczyński ubolewa, że Kościół jest atakowany również za to, że "jego przedstawiciele nie są donosicielami i nie przekazują informacji na temat pedofilii do odpowiednich instancji".
Categories: mix-masz 
01.11.2013 · From przemokrak
Jest przystojny, młody, skończył świetną uczelnię, mieszka w Warszawie, pracuje w dużej firmie IT i dobrze zarabia. Patrząc na niego ciężko uwierzyć, że przez kilkanaście lat był uzależniony od porno. Od ponad dwóch miesięcy jest na odwyku. Nie martwiło go chroniczne zmęczenie, godziny spędzone przed komputerem i sięganie po coraz cięższe filmy. ¯eby zrozumieć, że ma problem, musiał doprowadzić si…
Categories: mix-masz 
24.09.2013 · From przemokrak
Emerytowany papież Benedykt XVI zapewnił, że nigdy nie krył skandalu pedofilii w Kościele i że na jej przypadki reaguje "z głęboką konsternacją". Słowa te znalazły się w opublikowanym we włoskim dzienniku "La Repubblica" liście papieża emeryta.
Categories: cytaty 
24.09.2013 · From przemokrak
Obecny Minister Sprawiedliwości powtarza za swoim poprzednikiem, że legalizacja związków partnerskich byłaby pogwałceniem Konstytucji. Uparte powtarzanie tej nieprawdziwej tezy nie uczyni jej prawdziwą, ponieważ ustawa zasadnicza nie stoi na przeszkodzie tworzeniu prawnych udogodnień dla par konkubenckich. Jest wręcz odwrotnie. Konstytucja nakazuje równość wobec prawa i zapobieganie dyskryminacji.
Categories: moim zdaniem 
24.09.2013 · From przemokrak
Srebrne Lwy na festiwalu w Gdyni oraz dwie statuetki na tegorocznym Berlinare. "W imię" z Andrzejem Chyrą w roli głównej ma, jak widać, swoich zwolenników. Do ich grona nie zalicza się jednak Krystian Kratiuk z katolickiego portalu Polonia Christiana, który już w tytule swojej recenzji doprecyzował, iż w najnowszym obrazie Małgorzaty Szumowskiej chodzi o imię antychrysta. Szczególną odrazę wzbudzi…
Categories: mix-masz 
24.09.2013 · From przemokrak
"Carlo opowiadał w prokuraturze, że ksiądz się przy nim masturbował. ¯e kazał mu tańczyć w żółtym bikini, kazał masturbować siebie. ¯e kilka razy doszło do seksu analnego" - pisze "Newsweek", ujawniając szczegóły afery pedofilskiej na Dominikanie z polskimi duchownymi. Abp Józef Wesołowski, były nuncjusz papieski, oraz ojciec Wojciech Gil z zakonu michalitów są podejrzewani o wykorzystywanie seksu…
Categories: mix-masz 
23.09.2013 · From przemokrak
Przeczytałem w ostatnim Dużym Formacie wstrząsający artykuł o dziewczynce, która od 14. roku życia była molestowana przez księdza. Ksiądz zniewolił ją psychicznie i fizycznie. Został aresztowany, odsiedział wyrok. Jest na wolności. Kościół zapewnił mu jakieś tajemnicze refugium.
Categories: moim zdaniem 
23.09.2013 · From przemokrak
INFORMUJEMY Z RADOŚCIĄ ŻE TYTUŁ WIELKOPOLSKIEJ KRÓLOWEJ DRAQ QUEEN NA FESTIVALU ZORGANIZOWANYM W POZNAÑSKIM KLUBIE COME BACK OTRZYMAŁA WARSZAWIANKA MORNING GLORY!!! Gratulujemy sukcesu!!!!
Categories: DQ News 
22.09.2013 · From przemokrak
20 września wszedł do kin film Małgorzaty Szumowskiej W imię. Ta produkcja polska została już wielokrotnie nagrodzona na różnych festiwalach polskich i zagranicznych. Produkcja przyniosła między innymi statuetkę Złotego Lwa na Festiwalu Filmowym w Gdyni.
Categories: Srebrny ekran 
22.09.2013 · From wejdawustus
Afryka przez dekady przegrywała walkę z HIV/AIDS. Jeszcze niedawno więcej robiło się tam, by przedsiębiorcy pogrzebowi zarobili na pochówku kolejnych ofiar tego "ludobójstwa" niż w celu wyeliminowania wirusa z codzienności Afrykanów. Przez ostatnią dekadę świat wpompował tam jednak miliony i widać zaskakująco dobre efekty. Czy to oznacza, że możemy jednak spocząć na laurach?
Categories: mix-masz 
21.09.2013 · From przemokrak
"Wszyscy parlamentarzyści, samorządowcy, () klęknęliśmy przed biskupami, kapłanami ojca, a w szczególności przed figurą umęczonego syna i bolesnej matki, by pokazać, że dla nas ważne są prawdy, którym hołduje Kościół katolicki" mówił na rynku w Jarosławiu marszałek województwa podkarpackiego i polityk PiS Władysław Ortyl.
Categories: cytaty 
20.09.2013 · From przemokrak
Cześć Nie wiem czy masz możliwość publikowania na portalu, ale znalazłem "fajny" tekst i myślę że warto go umieścić, choćby po to by komuś zagrać na fujarze.
Categories: mix-masz 
20.09.2013 · From w_kasprzak
Papież Franciszek w wywiadzie dla jezuickiego pisma "Civilta cattolica" odniósł się też do tematu małżeństw homoseksualnych i antykoncepcji. - Kościół ma obsesję na tym punkcie - uważa papież.
Categories: cytaty 
20.09.2013 · From przemokrak
Na Facebooku powstał nowy tęczowy fanpage Mr.Rainbow... Z tego, co widać, absolutnie wysmakowany, lifestylowy, promujący fajną muzę, prezentujący zdjęcia i wydarzenia z gejowskiego świata.
Categories: 114 
20.09.2013 · From przemokrak
Per page: