Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter A
- Nie można naciskać na duchownych, by byli współpracownikami świeckich instancji - podkreśla bp Antoni Dydycz, pisząc o tajemnicy spowiedzi obowiązującej spowiedników. Biskup drohiczyński ubolewa, że Kościół jest atakowany również za to, że "jego przedstawiciele nie są donosicielami i nie przekazują informacji na temat pedofilii do odpowiednich instancji".
Categories: mix-masz 
01.11.2013 · From przemokrak
Prezentowana na wystawie w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej praca Jacka Markiewicza wzbudziła oburzenie posłów PiS. Poseł Andrzej Jaworski zapowiada w TV Trwam pozwy przeciw artyście i Ministerstwu Kultury.
Categories: mix-masz 
31.10.2013 · From przemokrak
Po erotycznej męsko-męskiej przygodzie, która spadła na niego nieoczekiwanie i ukazała mu inny wymiar seksualnych doznań, Tomasz dochodzi do wniosku, że poprzez seks z mężczyzną odkrył w sobie tę drugą, ciemną stronę Księżyca. Nie wystarczają mu już intymne spotkania z Barbarą, współwczasowiczką, nie wystarcza mu współlokator Dominik, ani poznany tu młody Czech, który wkrótce wyjeżdża. Teraz jego …
Categories: PROZA 
08.10.2013 · From yak
Przeczytałem w ostatnim Dużym Formacie wstrząsający artykuł o dziewczynce, która od 14. roku życia była molestowana przez księdza. Ksiądz zniewolił ją psychicznie i fizycznie. Został aresztowany, odsiedział wyrok. Jest na wolności. Kościół zapewnił mu jakieś tajemnicze refugium.
Categories: moim zdaniem 
23.09.2013 · From przemokrak
Tomasz jest jak na rozdrożu. Choć wciąż sobie wmawia, że jest hetero, za sprawą Dominika, swego współwczasowicza, uświadamia sobie, że pociąga go także płeć męska. Spędza noc z Dominikiem, ale nie stroni od intymnych kontaktów z Barbarą, która z mężem i dziećmi mieszka z nimi na kwaterze. Zapraszam do lektury kolejnego odcinka tej historii. (yak)
Categories: PROZA 
11.09.2013 · From yak
Goście programu "Tomasz Lis na żywo" rozmawiali o wywołującym duże emocje filmie "W imię...". Opowiada on historię księdza - homoseksualisty, który boryka się ze swoją wiarą i orientacją seksualną. - Chcielibyśmy, aby księżą mieli krystaliczny życiorys i sami byli krystaliczni, a oni nie zawsze takimi są - mówił odtwórca głównej roli Andrzej Chyra.
Categories: mix-masz 
10.09.2013 · From starosta
Tomasz wciąż nie znajduje odpowiedzi na pytanie, dlaczego spędził noc z Dominikiem. Sam siebie przekonuje, że nie jest homo. Ale gdy kolejną noc spędza z poznanym na plaży młodym chłopakiem, nie umie sobie znaleźć miejsca. Z dyskoteki wraca nad ranem i budzi się w łóżku z Dominikiem i poderwaną w kafejce dziewczyną. Miłej lektury. (yak)
Categories: PROZA 
05.09.2013 · From yak
Gorąca, upalna Dalmacja i przypadkowy turnus wczasowiczów, wśród których są Tomasz i Dominik. Ich znajomość nieoczekiwanie przeradza się w intymną zażyłość. Po nocy spędzonej z Dominikiem Tomasz nie umie sobie znaleźć miejsca. Nie potrafi zrozumieć, jak to się mogło stać. Zapraszam. (yak)
Categories: PROZA 
28.08.2013 · From yak
Wczasowe relacje Dominika i Tomasza zacieśniają się i z typowo towarzyskich stają się coraz bardziej osobiste. Tomek nie umie sobie wytłumaczyć, dlaczego fascynuje go Dominik, który jest bardzo hojnie obdarzony przez naturę, a Dominik nie ukrywa przed nim swojej nagości. Zapraszam do lektury. (yak)
Categories: PROZA 
22.08.2013 · From yak
Tomek nie umie sobie wytłumaczyć, dlaczego pobyt nad Adriatykiem przyprawia go o nadmiar erotycznych wrażeń, potrzeb i pragnień. Tak mocnych, że odważył się na seks z mężatką. Odkrywa, że dzieje się to za sprawą jego urlopowego współtowarzysza, Dominika, który od początku jest dla niego zagadką. Zapraszam. (yak)
Categories: PROZA 
15.08.2013 · From yak
Tomasz i Dominik poznają się w autokarze wiozącym ich do Chorwacji. Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że urlopową kwaterę mają u tego samego gospodarza. Krok po kroku nawiązuje się między nimi coraz ściślejsza relacja, wzmocniona rakiją gościnnego Chorwata. Zapraszam do lektury. (yak)
Categories: PROZA 
07.08.2013 · From yak
Nasz dzisiejszy debiutant w Kąciku Prozy napisał: "Ta historia ma swój początek w lipcu zeszłego roku. Nigdy bym się nie spodziewał, że swój ciąg dalszy może mieć za rok, czyli teraz, w lipcu roku 2013. Co będzie dalej, nie wiem." Co będzie dalej, zobaczymy, bo zachęciłem Autora do kontynuacji tej opowieści. I zapraszam do jej lektury. (yak)
Categories: PROZA 
01.08.2013 · From yak
John Godson przyznał, że nie wierzy w ewolucję. - Może pana przodkowie pochodzą od małpy, moi nie - zwrócił się polityk PO do prof. Jana Hartmana.
Categories: cytaty 
12.07.2013 · From przemokrak
Przed Wami druga część sesji Apolla kulturysty - herosa... Slowa sa zbędne... piekne cialo mowi samo za siebie! Gdzie te chłopy? - jak śpiewala nieodżałowana Danusia Rinn...
Categories: 62 
22.05.2013 · From przemokrak
Per page: