Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter C
3 czerwca w Warszawie odbędzie się Parada Równości. Wraz z nią miał się odbyć III Warszawski Dzień Różnorodności – coroczne wydarzenie finansowane przez miasto, poświęcone otwartości i różnorodności. Do tej pory oba wydarzenia odbywały się osobno, jednak w tym roku ich organizatorzy postanowili połączyć siły, by dotrzeć do większej liczby odbiorców.
Categories: Organizacje 
12.05.2017 · From admin
W 1996 roku naukowcy amerykańscy opublikowali wyniki pomysłowego eksperymentu, do którego zaprosili wyselekcjonowaną grupę mężczyzn. W tym celu zbadano mężczyzn kwestionariuszem sprawdzającym orientację seksualną. Wybrano tylko tych, którzy mieli doświadczenia seksualne wyłącznie z kobietami i których podniecały też jedynie kobiety. Słowem – wybrano jednoznacznie heteroseksualnych mężczyzn.
Categories: mix-masz 
29.01.2014 · From starosta
Nigdy tego nie zaakceptuję. Co będzie, jak się zakocha? - Jan Tomaszewski
Categories: cytaty 
03.09.2013 · From starosta
Letnie Pride'y w Europie zostały zdominowane przez nową rosyjską ustawę zakazującą propagandy homoseksualnej skierowanej do nieletnich. A raczej przez jej krytykę. W Berlinie twierdzono, że "Lepiej być gejem niż dyktatorem", W Amsterdamie pojawiły się portrety Putina zrobionego na "koleżankę". Wolności dla rosyjskich lgbt domagano się w Kopenhadze.
Categories: moim zdaniem 
02.09.2013 · From starosta
Ruszyła kampania "Homofobia szkodzi", promowana doskonale zrealizowanym, ale niemądrym i szkodliwym filmem. Czy sugerowanie, że homofob cierpi na schorzenia psychiczne nie jest tak samo głupawe, jak przedstawianie samego homoseksualizmu jako choroby?
Categories: mix-masz 
26.08.2013 · From starosta
W nocy z 14 na 15 sierpnia miał także miejsce cud objawienia się Najświętszej Maryi Panny nad oddziałami Armii Czerwonej, wywołując popłoch w jej szeregach, co jest udokumentowane świadectwami wielu uczestników wydarzeń sprzed 93 lat - przypomniał abp Hoser.
Categories: cytaty 
15.08.2013 · From przemokrak
Oni czują świat przez skórę. Bo się w nim urodzili. Starzy tkwią po uszy w przeszłości...
Categories: moim zdaniem 
10.08.2013 · From przemokrak
Zakazać wylotów z Polski 11 listopada. Polacy muszą być wtedy w kraju... Według naszych informacji tego dnia będą też w Polsce czynne lotniska. To oczywista prowokacja powiedział Jarosław Kaczyński podczas wizyty w Nowej Soli w województwie lubuskim
Categories: cytaty 
07.08.2013 · From przemokrak
Cmentarz nie jest oczywistą atrakcją turystyczną, a jednak słynne nekropolie przyciągają zwiedzających, w Paryżu jest ich kilka - Montparnasse, Montmartre czy Pere Lachaise, w Warszawie mamy Powązki, a w Lublinie cmentarz przy ulicy Lipowej. W Londynie takim miejscem jest cmentarz na Highgate, który to jest podzielony na dwie części East (Wschodni) i West (Zachodni)
Categories: 224 
06.08.2013 · From przemokrak
Pewien user zamieścił na naszym portalu takie ogłoszenie:
Categories: cytaty 
04.08.2013 · From yak
Jesli ktos z was to przeczyta i udostępni dalej to wspaniale... moze razem, my ludzie dobrej woli znajdziemy im dom i milosc... kazdy jej przeciez tak bardzo potrzebuje... A moze popytacie znajomych? Czy taka psia milosc nie wzrusza/ Czy nie powinna być nagrodzona? Pomóżcie jesli możecie...
Categories: mix-masz 
07.07.2013 · From przemokrak
Chyba każdy z nas miał problem z zimnem na ustach. Wywołuje je wirus opryszczki HSV-1. Po pierwszym zachorowaniu w dzieciństwie wirus pozostaje w organizmie w zwojach nerwów czuciowych, w formie uśpionej. Budzi się, kiedy mamy obniżoną odporność, jesteśmy osłabieni. Lepiej go nie lekceważyć - radzi dermatolog dr Małgorzata Setkowicz.
Categories: 148 
19.06.2013 · From przemokrak
"Ta polityka jest realizowana w określonym kontekście społecznym i politycznym. Decyzje, które podejmuję w moim odczuciu służą równości w takim stopniu, w jakim jest to możliwe w obecnym czasie i przestrzeni. Moje poglądy się nie zmieniają, a najbardziej homofobiczne kraje Europy leżą na wschód od Polski. Sytuacja tam i u nas jest nieporównywalna; znam raporty na temat sytuacji prawnej i faktyczne…
Categories: cytaty 
18.06.2013 · From przemokrak
''Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też - co sprowadza do tego samego - za swoją pensję.
Categories: cytaty 
12.06.2013 · From przemokrak
Per page: