Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj zaczynających się na
3 czerwca w Warszawie odbędzie się Parada Równości. Wraz z nią miał się odbyć III Warszawski Dzień Różnorodności – coroczne wydarzenie finansowane przez miasto, poświęcone otwartości i różnorodności. Do tej pory oba wydarzenia odbywały się osobno, jednak w tym roku ich organizatorzy postanowili połączyć siły, by dotrzeć do większej liczby odbiorców.
Kategorie: Organizacje 
12.05.2017 · Od admin
W 1996 roku naukowcy amerykańscy opublikowali wyniki pomysłowego eksperymentu, do którego zaprosili wyselekcjonowaną grupę mężczyzn. W tym celu zbadano mężczyzn kwestionariuszem sprawdzającym orientację seksualną. Wybrano tylko tych, którzy mieli doświadczenia seksualne wyłącznie z kobietami i których podniecały też jedynie kobiety. Słowem – wybrano jednoznacznie heteroseksualnych mężczyzn.
Kategorie: mix-masz 
29.01.2014 · Od starosta
Czy Bóg, patrząc na geja, akceptuje go z czułością, czy go potępiająco odpycha? – pyta retorycznie papież Franciszek w najnowszym wywiadzie dla „La Civilta Cattolica”. Tymczasem w Polsce pod wpływem najnowszego filmu Małgośki Szumowskiej „W imię…” rusza debata na temat gejów wśród duchownych.
Kategorie: wiara 
29.11.2013 · Od wielicki
Rządząca w Chorwacji centrolewicowa koalicja zaapelowała do obywateli, aby odrzucili niedzielne referendum na temat wprowadzenia do konstytucji definicji małżeństwa jako związku pomiędzy mężczyzną a kobietą, popieranej przez konserwatywną opozycję.
Kategorie: mix-masz 
29.11.2013 · Od wielicki
"Coming out" -- tak nazywa swój tekst redaktor naczelny portalu Fronda.pl Tomasz Terlikowski. Jeden z najbardziej wyrazistych publicystów katolickich, ustawianych na pozycji "kato-talibanu", pisze w nim zdecydowanie: "Mam dość budowania kolejnych murów między nami".
Kategorie: mix-masz 
13.11.2013 · Od wielicki
Nigdy tego nie zaakceptuję. Co będzie, jak się zakocha? - Jan Tomaszewski
Kategorie: cytaty 
03.09.2013 · Od starosta
Letnie Pride'y w Europie zostały zdominowane przez nową rosyjską ustawę zakazującą propagandy homoseksualnej skierowanej do nieletnich. A raczej przez jej krytykę. W Berlinie twierdzono, że "Lepiej być gejem niż dyktatorem", W Amsterdamie pojawiły się portrety Putina zrobionego na "koleżankę". Wolności dla rosyjskich lgbt domagano się w Kopenhadze.
Kategorie: moim zdaniem 
02.09.2013 · Od starosta
Ruszyła kampania "Homofobia szkodzi", promowana doskonale zrealizowanym, ale niemądrym i szkodliwym filmem. Czy sugerowanie, że homofob cierpi na schorzenia psychiczne nie jest tak samo głupawe, jak przedstawianie samego homoseksualizmu jako choroby?
Kategorie: mix-masz 
26.08.2013 · Od starosta
W nocy z 14 na 15 sierpnia miał także miejsce cud objawienia się Najświętszej Maryi Panny nad oddziałami Armii Czerwonej, wywołując popłoch w jej szeregach, co jest udokumentowane świadectwami wielu uczestników wydarzeń sprzed 93 lat - przypomniał abp Hoser.
Kategorie: cytaty 
15.08.2013 · Od przemokrak
Oni czują świat przez skórę. Bo się w nim urodzili. Starzy tkwią po uszy w przeszłości...
Kategorie: moim zdaniem 
10.08.2013 · Od przemokrak
Zakazać wylotów z Polski 11 listopada. Polacy muszą być wtedy w kraju... Według naszych informacji tego dnia będą też w Polsce czynne lotniska. To oczywista prowokacja powiedział Jarosław Kaczyński podczas wizyty w Nowej Soli w województwie lubuskim
Kategorie: cytaty 
07.08.2013 · Od przemokrak
Cmentarz nie jest oczywistą atrakcją turystyczną, a jednak słynne nekropolie przyciągają zwiedzających, w Paryżu jest ich kilka - Montparnasse, Montmartre czy Pere Lachaise, w Warszawie mamy Powązki, a w Lublinie cmentarz przy ulicy Lipowej. W Londynie takim miejscem jest cmentarz na Highgate, który to jest podzielony na dwie części East (Wschodni) i West (Zachodni)
Kategorie: 224 
06.08.2013 · Od przemokrak
Pewien user zamieścił na naszym portalu takie ogłoszenie:
Kategorie: cytaty 
04.08.2013 · Od yak
Jesli ktos z was to przeczyta i udostępni dalej to wspaniale... moze razem, my ludzie dobrej woli znajdziemy im dom i milosc... kazdy jej przeciez tak bardzo potrzebuje... A moze popytacie znajomych? Czy taka psia milosc nie wzrusza/ Czy nie powinna być nagrodzona? Pomóżcie jesli możecie...
Kategorie: mix-masz 
07.07.2013 · Od przemokrak
Na stronę: