Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter E
Wywiad z prof. Aleksandrem Krawczukiem potwierdził to , co podejrzewałem od dawna. Odpowiedzialnością za wszelkie zahamowania, kompleksy, poczucie wstydu w sferze seksualnej można obciążyć chrześcijaństwo. Myślę, że Jezusowi nie przeszkadzałoby radosne oddawanie się uciechom ciała. W końcu danie nam popędu miało jakiś cel, prawda? Jednak Jego pracownicy uznali to za złe i grzeszne. Co niestety po…
Categories: moim zdaniem 
03.08.2013 · From _nastolatek_
Nie jestem żadnym nudystą. Ale polecam kąpiele bez ubrań, to fantastyczne doświadczenie...
Categories: cytaty 
01.08.2013 · From przemokrak
Ewa Wanat nie zapomni tej nocy do końca życia. Około godz. 1. w nocy została zatrzymana przez policję za jazdę rowerem po alkoholu. Dziennikarze to kłamcy, a jak sobie pani posiedzi w izbie wytrzeźwień, to zobaczy pani, czym jest prawdziwe życie usłyszała dziennikarka.
Categories: mix-masz 
14.06.2013 · From przemokrak
Poznańska gwiazda młodej generacji, EMMA - śpiewające live (!) podbiła serca krakowskiej wymagającej publiczności od razu!
Categories: 9 
08.05.2013 · From przemokrak
Norwid powiedział: ''Polacy są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem''. Ten cytat jest nadużywany, ale słusznie. Nie jestem w stanie zaakceptować tej polskiej zbiorowości zaimka ''ja''. Zawsze mamy ''ja'', ''my'', ''oni'' jako przeciwstawienie.
Categories: cytaty 
27.04.2013 · From przemokrak
Lech Wałęsa powinien przeprosić i to wprost. Bez żadnego, typowego dla siebie, "ale". I to jak najszybciej. Teraz już nie dla siebie, ale dla Polski i wizerunku kraju - mówi w rozmowie z Onetem Eryk Mistewicz, konsultant polityczny.
Categories: mix-masz 
05.03.2013 · From darekkk
Mowa nienawiści to niepokojące zjawisko występujące powszechnie w internecie, tymczasem większość związanych z nią spraw jest umarzana - mówił w czwartek podczas posiedzenia sejmowej komisji mniejszości narodowych i etnicznych Mirosław Wróblewski z biura RPO.
Categories: mix-masz 
08.02.2013 · From starosta
Konstytucyjna ochrona małżeństwa nie czyni związków partnerskich sprzecznymi z konstytucją. Cezary Michalski: Jako prawnika i sędziego Trybunału Konstytucyjnego chciałbym panią zapytać, czy minister sprawiedliwości Jarosław Gowin uniemożliwiając rozpoczęcie w komisjach sejmowych prac nad projektami ustaw o związkach partnerskich miał prawo powołać się na niezgodność tych projektów z konstytucją?
Categories: mix-masz 
07.02.2013 · From przemokrak
Ponownie gościmy `Piotrka`, autora dobrze nam znanego w Kąciku prozy. Jego nastrojowa, świąteczna historia - mam nadzieję - nie zburzy Wam tej szczególnej atmosfery, która w tych dniach nam towarzyszy. Zapraszam do lektury. (yak)
Categories: PROZA 
26.12.2012 · From yak
Seks sie robi a nie - jak ty - tylko sie o nim mowi!
Categories: cytaty 
01.11.2012 · From przemokrak
Zobaczyłam tuż przy sobie po lewej stronie anioła, zupełnie cielesną postać, jaka zwykle w mych widzeniach się nie ukazywała (). Anioł () bardzo piękny, () musiał należeć do tych aniołów, którzy są całkiem rozpromienieni żarem miłości boskiej; (). Widziałam w ręku anioła Serafa długi złoty grot i zdawało mi się, jakoby go utopił po kilka razy w moim sercu, tak że czułam, jak żelazo przeszywało mi …
Categories: 224 
29.09.2012 · From przemokrak
15 września do Browaru Mieszczańskiego zjadą przedstawiciele internetowej branży erotycznej. Spotkają się na ShopCampie, w którym udział może wziąć każdy zainteresowany. Wśród prelegentów są m.in. twórczyni portalu Barbarella.pl, właściciele internetowych sex-shopów i sekstrenerki.
Categories: 3 
07.09.2012 · From przemokrak
Brytyjskie wydawnictwo wyspecjalizowane w powieściach dla dorosłych zdecydowało się opublikować erotyczne wersje książek Charlotte Brontë, Juliusza Verne`a, Jane Austen czy Arthura Conana Doyle`a.
Categories: 4 
22.07.2012 · From
Elton John był przekonany, że wszyscy od dawna wiedzieli o jego homoseksualizmie. Dlatego dopiero w 1998 roku 65-letni oficjalnie potwierdził, że jest gejem. Wyznanie to zaszkodziło karierze Brytyjczyka.
Categories: 136 
19.07.2012 · From
Per page: