Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter I
Whitney Houston w tym roku obchodziłaby 50 urodziny. Niestety, artystka odeszła w lutym 2012 roku, po przegranej walce z uzależnieniami. Diwa zmarła w lutym 2012 roku w hotelowym pokoju. Autopsja wykazała atak serca i utonięcie. Wszystko spowodowały narkotyki.
Categories: Ikony 
01.11.2013 · From przemokrak
Przemysław Wipler, były poseł PiS a obecnie szef stowarzyszenia Republikanie zaatakował policjantów przed jednym z warszawskich klubów i został przy tym pobity - wynika z relacji świadków, którzy widzieli całe zajście.
Categories: Humor 
31.10.2013 · From someone
Kiedy ksiądz, biskup podąża za pieniędzmi, lud go nie kocha i to jest znak. Ale on sam też źle kończy - dodał papiez Franciszek. Przestrzegał przed pokusą bogactwa, które "może stać się skąpstwem i próżnością". Papież stwierdził też, że święty Paweł "nie miał konta w banku, pracował".
Categories: cytaty 
15.05.2013 · From przemokrak
(nadesłane przez '[email protected]') Na wstępie należy zapalić światło. Może cię to uchronić przed umieszczeniem pośladków na cudzych kolanach. Pamiętaj: jeśli już usiądziesz na cudzych kolanach, udawaj, że nic o tym nie wiesz.
Categories: humor 
27.04.2013 · From yak
- Do tej pory utrzymywany jest skandaliczny stan, w którym państwo w ogóle nie zajmuje się problemem bezdomności. Państwo nie bierze odpowiedzialności za bezdomność - mówiła "Popołudniu z Jedynką" Anna Grodzka. - Rozwinięte społeczeństwo europejskie nie może mieć innej wizji, jak taka, że nie ma prawa być sytuacji bezdomności jako powszechnej sytuacji w państwie. Rzeczą humanizmu jest to, żeby lud…
Categories: cytaty 
03.04.2013 · From przemokrak
Coraz częściej internauci używają demotywatorów aby wyrazić swój protest przeciw otaczającej nas głupocie. Do mnie ta forma przemawia, a do was ?
Categories: humor 
24.03.2013 · From _nastolatek_
Choć jeszcze zima trzyma nas w swoich okowach, to jednak już każdy wiosny wyczekuję. Każdy z nas był lub jest uczniem szkoły i nie raz był na wagarach. A 21 marca to dzień szczególny, to Dzień Wagarowicza, a także pierwszy dzień Wiosny. Takie wydarzenie trzeba hucznie uczcić. Na wagarach można mieć różne przygodny.
Categories: 188 
23.02.2013 · From wejdawustus
Liberalna witryna internetowa Elaph opublikowała wywiad z Daayiee Abdallahem, imamem homoseksualistą z meczetu Nour Al-Islah (Światło reformy) w Waszyngtonie.
Categories: mix-masz 
12.02.2013 · From _nastolatek_
Odbierają przechodniom alkohol, obrażają kobiety w krótkich spódniczkach, napadają rzekomych gejów. Ulice wschodniego Londynu patrolują samozwańcze muzułmańskie patrole. Wszystko nagrywają i publikują w internecie. "Muzułmańscy stróże moralności wdrażają szariat w Wielkiej Brytanii" - taki napis otwiera nagranie, jakie od dwóch tygodni można obejrzeć na YouTube. Później na krótko pojawia się złow…
Categories: cytaty 
30.01.2013 · From przemokrak
Sejm w piątek odrzucił trzy projekty ustaw w sprawie związków partnerskich. Rozczarowania tą sytuacją nie kryją internauci w szyderczych memach. Szczególnie upodobali sobie wypowiedź Krystyny Pawłowskiej z PiS, w której dała wyraz swojej dezaprobaty dla takich związków
Categories: humor 
28.01.2013 · From _nastolatek_
Dziś, po niemal stu latach od emancypacji, Innym w Polsce stał homoseksualista (jeszcze parę lat temu wcześniej był nim komuch i czerwony, który nie mógł być patriotą. Dziś patriotą nie może byc gej, a parada równosci nie jest postrzegana jako patriotyczna). Przyzwoitą rodzinę definiuje się na wzór Świętej Rodziny, w której dziecko poczyna się bez seksu, o seksie się nie mówi, bo to degeneruje mło…
Categories: cytaty 
27.01.2013 · From przemokrak
Jestesmy tylko po to zeby kochac sie i tylko tego chce i nic wiecej..... w tym kraju.
Categories: 130 
26.01.2013 · From przemokrak
"Miłość małżeńska prowadzi do prokreacji, osoby tej samej płci nie mogą się rozmnażać, nawet teoretycznie". To niezastąpiony poseł PiS Artur Górski.
Categories: cytaty 
25.01.2013 · From przemokrak
"Jestem młodym, przystojnym facetem i wiem, jak sprawić ci przyjemność" - w gazetach i internecie znajdziemy wiele takich anonsów. Ich autorzy nie lubią słowa męska prostytutka, wolą określać swoją działalność "sponsoringiem". Rynek tego typu usług seksualnych rozkwita - według niektórych badań co piąty polski student dorabia w ten sposób do stypendium.
Categories: mix-masz 
15.12.2012 · From yak
Per page: