Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj zaczynających się na
Sąd Najwyższy Indii wydał historyczne orzeczenie potwierdzające prawo społeczności LGBT do wyrażania swojej seksualności bez dyskryminacji.
Kategorie: mix-masz 
28.08.2017 · Od wielicki
Whitney Houston w tym roku obchodziłaby 50 urodziny. Niestety, artystka odeszła w lutym 2012 roku, po przegranej walce z uzależnieniami. Diwa zmarła w lutym 2012 roku w hotelowym pokoju. Autopsja wykazała atak serca i utonięcie. Wszystko spowodowały narkotyki.
Kategorie: Ikony 
01.11.2013 · Od przemokrak
Przemysław Wipler, były poseł PiS a obecnie szef stowarzyszenia Republikanie zaatakował policjantów przed jednym z warszawskich klubów i został przy tym pobity - wynika z relacji świadków, którzy widzieli całe zajście.
Kategorie: Humor 
31.10.2013 · Od kogoś
nazywam sie anonim i jestem internautom,znam sie na bardzo wielu dziedzinach zycia i dlatego gdzie tylko moge, a moge prawie wszedzie wyrazam swoje zdanie, najczesciej jest to zdanie negatywne, bo prawie wszystko mi sie w naszym kraju nie podoba, a najbardziej nie podoba mi sie, ze nie ma wolnosci slowa...
Kategorie: humor 
20.07.2013 · Od wielicki
Kiedy ksiądz, biskup podąża za pieniędzmi, lud go nie kocha i to jest znak. Ale on sam też źle kończy - dodał papiez Franciszek. Przestrzegał przed pokusą bogactwa, które "może stać się skąpstwem i próżnością". Papież stwierdził też, że święty Paweł "nie miał konta w banku, pracował".
Kategorie: cytaty 
15.05.2013 · Od przemokrak
(nadesłane przez 'Adam107@...pl') Na wstępie należy zapalić światło. Może cię to uchronić przed umieszczeniem pośladków na cudzych kolanach. Pamiętaj: jeśli już usiądziesz na cudzych kolanach, udawaj, że nic o tym nie wiesz.
Kategorie: humor 
27.04.2013 · Od yak
- Do tej pory utrzymywany jest skandaliczny stan, w którym państwo w ogóle nie zajmuje się problemem bezdomności. Państwo nie bierze odpowiedzialności za bezdomność - mówiła "Popołudniu z Jedynką" Anna Grodzka. - Rozwinięte społeczeństwo europejskie nie może mieć innej wizji, jak taka, że nie ma prawa być sytuacji bezdomności jako powszechnej sytuacji w państwie. Rzeczą humanizmu jest to, żeby lud…
Kategorie: cytaty 
03.04.2013 · Od przemokrak
Coraz częściej internauci używają demotywatorów aby wyrazić swój protest przeciw otaczającej nas głupocie. Do mnie ta forma przemawia, a do was ?
Kategorie: humor 
24.03.2013 · Od _nastolatek_
Choć jeszcze zima trzyma nas w swoich okowach, to jednak już każdy wiosny wyczekuję. Każdy z nas był lub jest uczniem szkoły i nie raz był na wagarach. A 21 marca to dzień szczególny, to Dzień Wagarowicza, a także pierwszy dzień Wiosny. Takie wydarzenie trzeba hucznie uczcić. Na wagarach można mieć różne przygodny.
Kategorie: 188 
23.02.2013 · Od wejdawustus
Liberalna witryna internetowa Elaph opublikowała wywiad z Daayiee Abdallahem, imamem homoseksualistą z meczetu Nour Al-Islah (Światło reformy) w Waszyngtonie.
Kategorie: mix-masz 
12.02.2013 · Od _nastolatek_
Odbierają przechodniom alkohol, obrażają kobiety w krótkich spódniczkach, napadają rzekomych gejów. Ulice wschodniego Londynu patrolują samozwańcze muzułmańskie patrole. Wszystko nagrywają i publikują w internecie. "Muzułmańscy stróże moralności wdrażają szariat w Wielkiej Brytanii" - taki napis otwiera nagranie, jakie od dwóch tygodni można obejrzeć na YouTube. Później na krótko pojawia się złow…
Kategorie: cytaty 
30.01.2013 · Od przemokrak
Sejm w piątek odrzucił trzy projekty ustaw w sprawie związków partnerskich. Rozczarowania tą sytuacją nie kryją internauci w szyderczych memach. Szczególnie upodobali sobie wypowiedź Krystyny Pawłowskiej z PiS, w której dała wyraz swojej dezaprobaty dla takich związków
Kategorie: humor 
28.01.2013 · Od _nastolatek_
Dziś, po niemal stu latach od emancypacji, Innym w Polsce stał homoseksualista (jeszcze parę lat temu wcześniej był nim komuch i czerwony, który nie mógł być patriotą. Dziś patriotą nie może byc gej, a parada równosci nie jest postrzegana jako patriotyczna). Przyzwoitą rodzinę definiuje się na wzór Świętej Rodziny, w której dziecko poczyna się bez seksu, o seksie się nie mówi, bo to degeneruje mło…
Kategorie: cytaty 
27.01.2013 · Od przemokrak
Jestesmy tylko po to zeby kochac sie i tylko tego chce i nic wiecej..... w tym kraju.
Kategorie: 130 
26.01.2013 · Od przemokrak
Na stronę: