Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter J
Był jednym z najgroźniejszych neonazistów w Londynie w latach '80. Latami wiódł podwójne życie: agresywnego, skrajnie prawicowego skinheada i geja. Te dwie dziedziny życia kompletnie od siebie oddzielił - przynajmniej do czasu.
Categories: mix-masz 
07.12.2013 · From starosta
Nasza grupa liczy około 50-60 osób i poza nielicznymi przypadkami wyjście Jarka Gowina niczego nie zmienia. Jesteśmy tu i będziemy tak o przyszłości konserwatystów w Platformie Obywatelskiej mówi poseł tej partii Jacek Tomczak. W "Bez autoryzacji" przekonuje też, że głównym celem konserwatywnych parlamentarzystów jest blokowanie liberalnych projektów ws. in vitro czy związków partnerskich.
Categories: mix-masz 
12.09.2013 · From przemokrak
Na środku obwodnicy trójmiasta leżała dzisiaj zgubiona przez kogoś rura wydechowa. Kierowcy woleli ją omijać niż usunąć z jezdni. Oczywiście, zatrzymałem ruch i sam ją sprzątłem. Gdzie się podziała solidarność w kolebce 'Solidarności'?
Categories: cytaty 
11.08.2013 · From przemokrak
Agent Tomek doniósł do prokuratury na premiera i ministra środowiska w sprawie szczytu klimatycznego. Poseł PiS Tomasz Kaczmarek jest zdania, że Donald Tusk i Marcin Korolec popełnili przestępstwo polegające na świadomym sprowadzeniu zagrożenia na życie i zdrowie uczestników obchodów święta niepodległości.
Categories: cytaty 
06.08.2013 · From przemokrak
Dzisiaj, g. 17 zatrzymajmy się na chwilę. To nic nie kosztuje. To tylko 60 sekund. Bez politycznych i historycznych dyskusji. Bez kłótni, czy to miało sens, czy było warto. Bez tak charakterystycznych dla naszych czasów wstydliwych politycznych uzurpacji. Chamskiego buczenia. Nietolerancji. Kibolstwa. Chorych emocji.
Categories: moim zdaniem 
01.08.2013 · From przemokrak
Janek Pospieszalski, gdzieś w połowie lat 80. zeszłego stulecia zapukał do moich drzwi na Ogrodowej w Warszawie. Zaczęliśmy współpracować razem z zespołem muzycznym WOO BOO DOO, którego nazwę wymyśliłem i dla którego napisałem kilka tekstów. Zespół wielkiej kariery nie zrobił ale ja z Jankiem zaprzyjaźniłem się. Od tego czasu spotykaliśmy się często w Warszawie i w Berlinie Zachodnim, gdzie części…
Categories: moim zdaniem 
16.07.2013 · From starosta
Jak przystało na porządnego obywatela tego kraju, który stanął na progu dorosłego życia, który chce oferować swojemu krajowi cały entuzjazm, chęć pracy i optymizm (wiem, wiem pojechałem po bandzie) wyjechałem przy pierwszej okazji do pracy, do Londynu.
Categories: moim zdaniem 
15.07.2013 · From _nastolatek_
W Sejmie oficjalnie otwarta zostanie w środę wystawa zdjęć ślubnych europejskich gejów i lesbijek. Będą też fotografie polskich homoseksualistów, ale dla symboliki, tylko biało-czarne. - To zakłócanie estetyki Sejmu i molestowanie posłów - ocenia Krystyna Pawłowicz (PiS).
Categories: cytaty 
10.07.2013 · From przemokrak
Kiedy Joanna Duda i Anu Czerwiński, Polki mieszkające w Paryżu, postanowiły wziąć ślub, nie przypuszczały, że będzie to tak trudne. Francuzi nie robili żadnych problemów. Urzędniczka w Paryżu zapytała tylko, czy któraś z nas jest niepełnoletnia. Innych przeciwwskazań nie widziała wspomina Anu. Za to polscy urzędnicy problemy widzą.
Categories: mix-masz 
17.06.2013 · From przemokrak
Gdy w Polsce mówi się, że coś jest gejowskie, chodzi zwykle o ubrania podkreślające urodę i delikatność faceta. Krajowy homofob nie wie jednak, że gejowska moda bywa na wskroś maczystowska.
Categories: 114 
16.06.2013 · From Ace
Czy wiesz jak szukać pracy za granicą? Jakich błędów nie popełniać i jakie najczęściej popełniamy- oto kilka słów o tym jak jest w Wielkiej Brytanii.
Categories: 14 
12.06.2013 · From przemokrak
Jennie Dorny urodziła sie w 1960 r. w Stanach Zjednoczonych, jednak mieszka i pracuje w Paryżu. W 1999 r. ukazała się we Francji jej głośna powieść science fiction Gambling Nova (polskie wydanie w przygotowaniu). Dwa lata póżniej wydała powieść Kiedy Amor traci głowę, a w 2002 r. - Eridan.
Categories: 114 
11.06.2013 · From wejdawustus
Ks. Lemański mimo zakazu: Nawet gdyby molestowane było jedno dziecko, to już warto, by cały episkopat padł na kolana...
Categories: cytaty 
08.06.2013 · From przemokrak
Ordynariusz warszawsko-praski postanowił usunąć ks. Wojciecha Lemańskiego ze stanowiska proboszcza i zabronił mu występowania w mediach. Kim jest ksiądz, który mierzi kurię?
Categories: mix-masz 
08.06.2013 · From przemokrak
Per page: