Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter K
Znany m. in. z American Beauty i serialu House of cards aktor zrobił coming out.
Categories: mix-masz 
30.10.2017 · From someone
- Niewłaściwa postawa często wyzwala się, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, zagubi się i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga - mówił abp Józef Michalik pytany przez dziennikarzy o ostatnie doniesienia na temat przypadków pedofilii wśród duchownych.
Categories: cytaty 
08.10.2013 · From someone
Srebrne Lwy na festiwalu w Gdyni oraz dwie statuetki na tegorocznym Berlinare. "W imię" z Andrzejem Chyrą w roli głównej ma, jak widać, swoich zwolenników. Do ich grona nie zalicza się jednak Krystian Kratiuk z katolickiego portalu Polonia Christiana, który już w tytule swojej recenzji doprecyzował, iż w najnowszym obrazie Małgorzaty Szumowskiej chodzi o imię antychrysta. Szczególną odrazę wzbudzi…
Categories: mix-masz 
24.09.2013 · From przemokrak
"Wszyscy parlamentarzyści, samorządowcy, () klęknęliśmy przed biskupami, kapłanami ojca, a w szczególności przed figurą umęczonego syna i bolesnej matki, by pokazać, że dla nas ważne są prawdy, którym hołduje Kościół katolicki" mówił na rynku w Jarosławiu marszałek województwa podkarpackiego i polityk PiS Władysław Ortyl.
Categories: cytaty 
20.09.2013 · From przemokrak
Jarosław Gowin ogłosił, że odchodzi z Platformy Obywatelskiej. - Nie zgadzam się z obecną polityką rządu, podnoszeniem podatków i sięganiem do portfeli Polaków. Dzisiaj doszedłem do granicy, za którą lojalność wobec partii stoi w konflikcie z lojalnością wobec Polaków - powiedział polityk na konferencji prasowej.
Categories: cytaty 
09.09.2013 · From przemokrak
Jaki może być tytuł do tego, aby ci najbogatsi nie dźwigali ciężaru utrzymania państwa i systemu ubezpieczeń społecznych. To jest wręcz niemoralne i skandaliczne tolerowanie tej sytuacji broni pomysłu Janusz Śniadek, były szef "Solidarności", dzisiaj poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Categories: cytaty 
05.09.2013 · From przemokrak
- Osoby homoseksualne boją się ujawniać w takich obszarach jak sport. To wynika z wieloletnich zaniedbań w edukacji seksualnej w Polsce - tak wypowiedź posła Jana Tomaszewskiego komentuje seksuolog prof. Zbigniew Izdebski.
Categories: mix-masz 
25.08.2013 · From przemokrak
Pod jednym z tekstow w rubryce Cytaty napisałem: "Dobrze, że PiS nie rządził 4 lata, bo za czasów rządów Kaczyńskiego i Ziobry by was (gejów) pozamykano do obozów jak za Hitlera."
Categories: moim zdaniem 
15.08.2013 · From przemokrak
Teatr Stary im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie jest najstarszym, do dziś funkcjonującym budynkiem teatralnym w Polsce. Jego otwarcie nastąpiło 1 stycznia 1799 r.
Categories: 224 
10.08.2013 · From przemokrak
- Ksiądz Lemański trochę zaczyna przypominać Gary'ego Coopera z filmu "W samo południe". Takiego samotnego szeryfa. Trudno nie czuć do niego sympatii. To człowiek, który w swoim pojęciu i w oczach ludzi, stanął w obronie dzieci z in vitro - chwalił w "Poranku Radia TOK FM" Piotr Kraśko z TVP.
Categories: cytaty 
15.07.2013 · From przemokrak
Terlikowski o gejach: Po drodze usłanej upadkami mogą nauczyć się życia w godności i czystości, bez seksu w kiblach
Categories: cytaty 
08.07.2013 · From przemokrak
Jaki był cel referendum w Elblągu? "Wypier... tych z Platformy i przejąć władzę". To słowa Jerzego Wilka, kandydata PiS na prezydenta Elbląga. Padają w nagraniu, do którego dotarł portal elblag.net. Wilk mówi w nim też o tym, że referendum było finansowane przez PiS. Działaczy KWW "Wolny Elbląg" nazywa "wszami i gnidami".
Categories: cytaty 
04.07.2013 · From przemokrak
KINO.LAB Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2 Rezerwacje: tel. (22) 628 64 08 (kasa); e-mail: [email protected]; Biuro: tel. (22) 629 52 89; [email protected] Szczegółowy program: http://www.kinolab.art.pl/info.php?id=560 Bilety: 7zł Letni program Kino.Labu
Categories: 114 
24.06.2013 · From Ace
Premier o związkach Przed wystąpieniem premiera na scenę weszła jedna z uczestniczek (od 18 lat będąca w związku z kobietą), która do mikrofonu wykrzyczała pytanie, kiedy w końcu w Polsce będą uregulowane prawa osób pozostających w związkach partnerskich. Premier odniósł się do tych słów, mówiąc, że do przyjęcia ustawy konieczna jest większość parlamentarna. Podkreślił też, że "zbyt forsowne te…
Categories: cytaty 
15.06.2013 · From przemokrak
Per page: