Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter L
Marcel Proust, jeden z najwybitniejszych francuskich pisarzy, w młodości nałogowo oddawał się masturbacji, co stanowiło nie lada kłopot dla jego rodziców, zwłaszcza dla ojca, lekarza i higienisty, który jak większość jemu współczesnych wierzył, że zwyczaj ten, w przypadku zlekceważenia, może doprowadzić do homoseksualizmu. Aby wyleczyć swego 17-letniego syna z problemu w maju 1888 roku dał mu 10 f…
Categories: cytaty 
10.09.2013 · From przemokrak
- Jestem szczęściarzem - opowiada Tye Fortner. Ma 28 lat, mieszka w Nowym Jorku i z powodu AIDS wprowadził się do swojego pierwszego mieszkania. Media nazywają takie historie "okrutnym paradoksem".
Categories: aids 
28.08.2013 · From Ace
Rok 2013:
Categories: mix-masz 
22.08.2013 · From przemokrak
- To będzie "ustawowe" narażanie na jeszcze większe cierpienie osób interseksualnych, które i bez tego mają w życiu wiele przykrości - mówi w rozmowie z Onetem Tomasz Latos, oceniając pomysł niemieckich władz dotyczący "trzeciej płci". Poseł PiS obawia się, że nowe przepisy, które wkrótce wejdą w życie w Niemczech, będą "stygmatyzować takie osoby, i to prawdopodobnie na lata".
Categories: mix-masz 
22.08.2013 · From starosta
Wiekszosci sie podoba... jJden user ma pretensje, że nieprofesjonalne foty... A wdzieliście kiedyś profesjonalną sesje z ruchaniem, która podnieca na maxa? Bo ja, jak żyję, to nie :)
Categories: 62 
15.08.2013 · From przemokrak
Jednak znaleźli się chetni na sesję z Małym z Bielska... Wpadł Soxiarz spod Krakowa i Cwelik z Częstochowy... Było ostro, długo i baaaardzo konkretnie - jak widać!
Categories: 62 
08.08.2013 · From przemokrak
Już na początku lipca stolica Anglii zamieni się na 3 dni w stolicę fetyszu - skóra, mundur, skin, punk, rubber ,guma i co tylko lubicie bedzie tam dostępne w całej masie imprez!!! Jesli akurat masz czas i chcesz sie dobrze zabawic w swoich klimatach - warto tam być!
Categories: 13 
28.06.2013 · From przemokrak
Ze Stolicą Apostolską Polska powinna utrzymywać jedynie stosunki dyplomatyczne na zasadzie analogii z innymi państwami. I nie będzie to poniżenie, lecz wyróżnienie dla Watykanu, który jest jedynym państwem świata niemającym narodu. Nie ma powodów, aby utrzymywać nadzwyczajne, regulowane specjalnym konkordatem stosunki dyplomatyczne z takim tworem.
Categories: moim zdaniem 
08.06.2013 · From przemokrak
Wywiad z poslem Godsonem w TOK FM - pyta Konrad Piasecki na temat propozycji zakazu handlu w niedziele:
Categories: cytaty 
29.05.2013 · From przemokrak
pewien Polak do swojego psa na widok mnie, Kokardy i naszego znajomego geja (czyli trzech gejów). W parku w Nikozji.
Categories: cytaty 
21.05.2013 · From starosta
Prawdziwemu Polakowi najbardziej stoi w okolicach śmierci. Wzmaga mu się na myśl o rzezi, niezawinionym cierpieniu, bohaterstwie, ofierze, zdradzie, nożu w plecy, Polsce Chrystusie Narodów, hańbie itede
Categories: cytaty 
30.04.2013 · From przemokrak
Aktywista Kampanii Przeciw Homofobii wziął udział w dziennikarskiej prowokacji - z ukrytą kamerą "leczył się z homoseksualizmu" za pomocą m.in. modlitwy oraz przytulania. Prowadzący warsztaty, Mirosław Ch., ma zarzut oszustwa i próby wyłudzenia 200 zł. Śledczy nie podjęli wątku "innych czynności seksualnych", bo nie zgłosił tego żaden z uczestników zajęć. S pojawiła się w programie Tomasza Sekiel…
Categories: mix-masz 
19.04.2013 · From przemokrak
Drogi Prezydencie, w zasadzie w ogóle nie powinnam odnosić się do Pańskiej wypowiedzi, gdyż nie była skierowana do mnie. W końcu zatytułowana jest "drodzy geje", a ja gejem nie jestem. Coś mi jednak mówi, że ten tytuł może mieć związek z podwójnym wykluczeniem. W końcu kogo obchodzą lesbijki, które podobno są jak krasnoludki- wszyscy słyszeli, a nikt nie widział. O osobach biseksualnych nawet nie …
Categories: moim zdaniem 
11.04.2013 · From starosta
Znana kompozytorka i producentka Linda Perry planuje ślub z Sarą Gilbert. Aktorka (m.in. "Roseanne" i "Teoria wielkiego podrywu") przyjęła oświadczyny byłej wokalistki 4 Non Blondes.
Categories: 4 
09.04.2013 · From darekkk
Per page: