Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter M
Podczas wizyty w białostockiej dyskotece rzecznik MON molestował lokalnego śpiewaka. Ten opowiada o sytuacji w wywiadzie, opublikowanym na youtubie,
Categories: Plotki 
05.02.2017 · From starosta
Mitem jest bycie anonimowym w internecie. Tak samo ma się bycie na tej stronie. Dlatego warto zastanowić się co i jak się pisze i umieszcza w internecie.
Categories: Nowości na gay.pl 
06.02.2016 · From admin
Michał Opaliński, znany z serialu "Pierwsza miłość", przyznaje w rozmowie z "Repliką", że w karierze zdarzyło mu się nie dostać roli z powodu orientacji seksualnej.
Categories: Art 
06.01.2014 · From starosta
Naj­pierw w ogóle nie za­uwa­ży­łem tej Sha­ron Stone, a póź­niej my­śla­łem, że to Anna Ka­la­ta wró­ci­ła do Sejmu - mówi w roz­mo­wie z One­tem poseł Two­je­go Ruchu Ro­bert Bie­droń.
Categories: cytaty 
23.10.2013 · From przemokrak
Ta historia, jak wiele innych tu przedstawianych, także jest „prozą życia napisana”. Pewnie wielu z Was mogłoby ją odnieść do siebie: najpierw rozmowa na czacie, potem umówienie się z nieznajomym, samochód, plener i... Ale finał takiego spotkania bywa różny. Zapraszam do lektury. (yak)
Categories: PROZA 
08.10.2013 · From someone
Na Facebooku powstał nowy tęczowy fanpage Mr.Rainbow... Z tego, co widać, absolutnie wysmakowany, lifestylowy, promujący fajną muzę, prezentujący zdjęcia i wydarzenia z gejowskiego świata.
Categories: 114 
20.09.2013 · From przemokrak
"Ja się nie chwalę, ale nadal elektryzuję ludzi!" - mówił pan pół roku temu, gdy spadało poparcie. - Bo elektryzuję! Marka Palikot wyceniona jest na ponad 20 mln dol.
Categories: cytaty 
16.09.2013 · From przemokrak
Jest moc!
Categories: cytaty 
05.09.2013 · From przemokrak
foto - Sasha Kosmos
Categories: 86 
28.08.2013 · From przemokrak
Jack D. Cowan to amerykański artysta plastyk, malarz. Jack tworzy grafikę oraz obrazy olejne na płótnie. Mimo że jest on najbardziej znany jako grafik, jego tworczość obejmuje szeroki zakres przedstawień realistycznych takich tematow jak martwe natury, pejzaże i portrety na zlecenie. Unikalne podążanuie w kierunku klasycznego realizmu zostało docenione przez zarówno nowych jak i doświadczonych…
Categories: 62 
28.08.2013 · From przemokrak
Klienci znają moją historię. Politycy, których trenuję, i tak muszą mnie sprawdzić. Kiedy dowiadują się o mojej przeszłości, robią wielkie oczy. Chcę wam opowiedzieć o Berlinie. Przyjechałem tu, żeby zrobić kursy trenera fitness. I już zostałem. Byłem jak nowo narodzony, kobiety się za mną oglądały. Trzeba powiedzieć, że nigdy nie narzekałem na brak powodzenia. Na rękach zrobiłem tatuaże, ćwiczen…
Categories: mix-masz 
04.08.2013 · From przemokrak
"Mija właśnie jedenaście lat od śmierci Marka Kotańskiego. Anioła narkomanów, który wyklętym tego świata dawał nadzieję na nowe, lepsze życie. Co to znaczy lepsze? ¯ycie bez nałogów. Prowadziła go wiara w pokłady dobra tkwiące w każdym, bez względu na to kim jest dziś."
Categories: 142 
03.08.2013 · From przemokrak
Druga cześc sesji Małego z Bielska - Mały tym razem po godzinie przerwy bawi sie do spustu przy pomocy poppersa! Mały kocha onanizm ale tez czeka na chetnych do sesji z ruchankiem ! Kto mialby ochote??
Categories: 62 
16.07.2013 · From przemokrak
MAŁY to kolejny mlody user, który chciał pokazać swoje ciałko w naszej rubryce portalowej...
Categories: 62 
07.07.2013 · From przemokrak
Per page: