Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj zaczynających się na
Choć oczywiście w tej konkretnej sprawie nie mam pewności to jednak wierzę w wersję zdarzeń przedstawioną przez Wiplera KRYSTIAN LEGIERSKI
Kategorie: cytaty 
30.10.2013 · Od przemokrak
Mag26 debiutował u nas niespełna 2 lata temu. Przypomnę choćby takie jego tytuły jak „Muzyka i...” czy „Szkolny zjazd”. Ale dziś... Śmiało powiem: tego u nas jeszcze nie było! Za sprawą Autora przenieśmy się w pewną baśniową krainę... Zapraszam.
Kategorie: PROZA 
08.10.2013 · Od admin
Jego zdaniem kadencja Kaczyńskiego była "szalenie trudna". "Pamiętamy przecież o przemyśle pogardy, pamiętamy o skandalicznym zachowaniu polskich pseudo-elit w stosunku do głowy państwa" - mówi Gliński. Podsumowuje też, że potrzebny jest w przyszłości nie tylko Pomnik Światła przed Pałacem Prezydenckim, ale też pomnik samego Lecha Kaczyńskiego.
Kategorie: cytaty 
06.09.2013 · Od przemokrak
Nowy portal wystartował !! Do czasu pełnego przejścia będzie on dostępny pod adresem nowy.gay.pl - gdzie wszystkich serdecznie zapraszamy. Docelowo za jakiś okres portal spadnie na adres dotychczasowego portalu.
Kategorie: 60 
01.09.2013 · Od Geriten
W Cafe Time Capsule u Svietłany de Romanoff w Londynie już 10 sierpnia odbędzie się show polskich gwiazd DQ.
Kategorie: 9 
29.07.2013 · Od przemokrak
'Gwiazdor.maciek1987' niedawno debiutował u nas (Ogumiony), zyskując Wasze bardzo pochlebne recenzje. Niech więc ten fakt będzie wystarczającą zachętą do lektury kolejnej historii jego pióra. Zapraszam. (yak)
Kategorie: PROZA 
25.07.2013 · Od yak
Mam taki potencjał, że rozjeżdżam wszystkich, w studiu musi być walka. Badania pokazały, że to mnie telewidzowie oglądają chętniej niż prezesa Kaczyńskiego. Nie dałam się Czajkowskiej z TVP, nie dałam się Kuźniarowi z TVN 24. Do Olejnik bym poszła, jej trzeba wreszcie coś powiedzieć, skopać. Nawet do Lisa bym poszła i rozpierniczyła ten jego teatr.
Kategorie: cytaty 
11.07.2013 · Od przemokrak
Antyplatformerska przemowa Palikota na rynku nikła w zalewie okrzyków ONR-owców i ich sprzymierzeńców, a spotkanie z Robertem Biedroniem w teatrze było i panelem i przepychanką zarazem...
Kategorie: mix-masz 
24.06.2013 · Od _Lucek_
Prof. Pawłowicz stwierdziła, że nie podoba jej się też pomysł, by w szkole było wychowanie seksualne, gdy nauczyciele walczą o każdą godzinę historii czy języka polskiego. W opinii pani poseł oznacza to, że będziemy mieli młodzież, która będzie wiedziała, jak założyć prezerwatywę, a zero pojęcia o otaczającym ją świecie.
Kategorie: cytaty 
04.06.2013 · Od przemokrak
Nigdy nie mówiły o sobie "lesbijki". Bały się tego słowa. Ich przyjacielska relacja pełna była jednak erotycznych uniesień. "Nawet najżywsza miłość jej nie wystarczy. Ona potrzebuje adoracji. Tego nie potrafię dać nikomu" notowała w 1952 roku w dzienniku Anna Kowalska, z którą Maria Dąbrowska dzieliła ostatnie lata życia.
Kategorie: mix-masz 
02.06.2013 · Od _nastolatek_
Skandaliczne wystąpienie poseł Krystyny Pawłowicz wciąż odbija się echem. Pochylił się nad nim nawet Kuba Wojewódzki, który w "Esce Rock" wykorzystując słowa parlamentarzystki Prawa i Sprawiedliwości postanowił nieco przerobić hymn jej partii.
Kategorie: humor 
24.05.2013 · Od przemokrak
Jeśli to moja wola określa, co jest faktem biologicznym, i jeśli wszystko jest płynne, to mam pełne prawo oznajmić, że jestem lesbijką...
Kategorie: cytaty 
15.05.2013 · Od przemokrak
Platforma Obywatelska traktuje ludzi jak idiotów, którzy kupią każdy produkt PR-owski przez nich przygotowany - twierdzi poseł Ruchu Palikota, Robert Biedroń. Nie zostawia też suchej nitki na nowym pomyśle rządzących na temat związków partnerskich. - To kolejna ściema Donalda Tuska - mówi Onetowi.
Kategorie: mix-masz 
15.05.2013 · Od darekkk
"Boję się, że wreszcie komuś nie wystarczy wpisanie obraźliwego komentarza w sieci i poleje się krew. Wtedy będziemy się zastanawiać, czy nie przekroczyliśmy granicy akceptacji dla przemocy. Jak Niemcy w latach 30-tych"
Kategorie: cytaty 
14.05.2013 · Od przemokrak
Na stronę: