Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter R
Wprowadzając zakaz propagowania nietradycyjnych związków seksualnych wśród nieletnich, rosyjskie władze stały się celem ataków organizacji LGBT. Według nich nowa regulacja ma charakter antyhomoseksualny, dyskryminuje gejów oraz lesbijki. Z tymi zarzutami nie zgadza się jednak Władimir Putin, który przekonuje, że Rosja wcale nie dyskryminuje homoseksualistów.
Categories: mix-masz 
08.10.2013 · From starosta
Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi - informuje "Rzeczpospolita".
Categories: mix-masz 
22.08.2013 · From starosta
Godzina 7:00, jak co niedzielę poszedłem do kościoła na poranną mszę. Jestem wierzący, staram się taki być i choć zabrzmi to śmiesznie to nie wstydzę się tego, znajomi a nawet mój chłopak, chłopak jestem gejem, patrzą na mnie jak na istotę nie z tego świata. Zostałem wychowany tak, a nie inaczej przez swoich rodziców i jest to już u mnie niczym rytuał, który musi być odprawiony by pomyślnie rozpoc…
Categories: moim zdaniem 
30.06.2013 · From przemokrak
Stonewall lub Stonewall Inn gejowski pub w Greenwich Village w Nowym Jorku, w którym miały swój początek zamieszki, wybuchłe w 1969 roku na tle dyskryminacji mniejszości seksualnych. Uważa się, że wydarzenia te zapoczątkowały amerykański, a w konsekwencji i światowy ruch walki o prawa LGBT
Categories: mix-masz 
29.06.2013 · From przemokrak
Podpisz petycję w sprawie zamknięcia schroniska w Wojtyszkach, gdzie psy mają złe warunki, są karmione odpadkami i znikaja w niewyjasniony sposob!!! -Petycja: http://www.petycje.pl/petycja/7967/o_zamkniecie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierzst_w_wojtyszkach.html -Film z Wojtyszek: https://www.facebook.com/photo.php?v=637305199632065&set=vb.325334034153429&type=2&theater
Categories: mix-masz 
15.06.2013 · From przemokrak
Ruki i Reita są członkami popularnego zespołu GazettE. W ramach ‘fanserwisu` dla publiki, basista z wokalistą całują się na scenie. Ale okazuje się, że pocałunek Rukiego dla Reity znaczy coś więcej, niż tylko ‘fanserwis`. Przyjaciele z zespołu też to zauważają. Aktualnie odpoczywają w hotelu po kolejnym koncercie. Zapraszam do lektury. (yak)
Categories: PROZA 
08.06.2013 · From yak
"Cześć, jestem ‘Kris`, mam 22 lata. Nie wiem, co napisać. Piszę opowiadania o tematyce Yaoi (szczep mangi i anime oparty na związkach męsko-męskich). Wszystko dzieje się w Japonii. Osoby i ich imiona są prawdziwe, ale cała ta historia to moje wypociny." Tyle autor. A ja zapraszam do lektury. (yak)
Categories: PROZA 
05.06.2013 · From yak
Jestem piłkarzem, katolikiem i gejem - mówi o sobie bez ogródek Robbie Rogers. 25-latek z Kalifornii, jako jeden z niewielu, przełamał chyba ostatnie tabu w futbolu. Otwarcie przyznał się do swojej orientacji seksualnej, po czym załamany i przerażony zakończył karierę. Po kilku miesiącach zmienił zdanie - postanowił wrócić na boisko i walczyć o udział w mistrzostwach świata.
Categories: mix-masz 
02.06.2013 · From starosta
- To są ludzie wystraszeni, to są ludzie, którzy nie mogą odnaleźć się w tym systemie. Jak słuchałem ich argumentów, to odniosłem wrażenie, że nie mają nic wspólnego ze światopoglądem katolickim - tak o obraźliwych i wulgarnych komentarzach ze strony narodowców podczas debaty o związkach partnerskich na UG mówi poseł Ruchu Palikota Robert Biedroń.
Categories: mix-masz 
29.05.2013 · From przemokrak
Związki partnerskie, bycie gejem w Polsce, Europa Plus, potencjał lewicy, tzw. homo-lobby, ewentualna koalicja Ruchu Palikota z PO i konserwatywni politycy chodzących w sukienkach wieczorem. O tym wszystkim rozmawiałem z posłem Ruchu Palikota.
Categories: mix-masz 
08.05.2013 · From przemokrak
No i stało się. Mimo licznych zastrzeżeń ekspertów, protestów obrońców praw zwierząt, wbrew elementarnym zasadom humanitaryzmu rząd przyjął ustawę dopuszczającą ubój rytualny w Polsce. Oznacza to zgodę na uśmiercanie zwierząt bez ogłuszenia - przez poderżniecie gardła i powolne wykrwanienie.
Categories: mix-masz 
02.05.2013 · From przemokrak
W bogobojnej Polsce, i to w czasach narodowych powstań i walk wyzwoleńczych, istniał bardzo dobrze rozwinięty system burdeli, domów schadzek, nocnych lokali rozrywkowych. Nie wiadomo, jaki procent patriotów, głów rodzin i powstańców z nich korzystał, ale wiadomo, że w samej Warszawie - podobnie jak w Berlinie czy Paryżu - liczbę prostytutek liczono w tysiącach. Jednak proszę pamiętać, że wiedza o …
Categories: moim zdaniem 
25.04.2013 · From _nastolatek_
Lubię kobiety, które nie boją się konkurować z facetami, bo nie ukrywajmy, dziś jest tak, że ona wszystko musi sobie wywalczyć. Facet z góry ma bonus. Magdalena Środa mówi, że to ogonek z 20-procentowym dodatkiem, a kobieta te 20 procent musi swoją siłą, charakterem dopracować. Z posłem Robertem Biedroniem, pierwszym gejem RP rozmawiamy o… kobietach
Categories: mix-masz 
21.04.2013 · From starosta
Takie moje drobne spostrzeżenie z portalu...
Categories: moim zdaniem 
18.04.2013 · From przemokrak
Per page: