Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj zaczynających się na
Wprowadzając zakaz propagowania nietradycyjnych związków seksualnych wśród nieletnich, rosyjskie władze stały się celem ataków organizacji LGBT. Według nich nowa regulacja ma charakter antyhomoseksualny, dyskryminuje gejów oraz lesbijki. Z tymi zarzutami nie zgadza się jednak Władimir Putin, który przekonuje, że Rosja wcale nie dyskryminuje homoseksualistów.
Kategorie: mix-masz 
08.10.2013 · Od starosta
Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi - informuje "Rzeczpospolita".
Kategorie: mix-masz 
22.08.2013 · Od starosta
Godzina 7:00, jak co niedzielę poszedłem do kościoła na poranną mszę. Jestem wierzący, staram się taki być i choć zabrzmi to śmiesznie to nie wstydzę się tego, znajomi a nawet mój chłopak, chłopak jestem gejem, patrzą na mnie jak na istotę nie z tego świata. Zostałem wychowany tak, a nie inaczej przez swoich rodziców i jest to już u mnie niczym rytuał, który musi być odprawiony by pomyślnie rozpoc…
Kategorie: moim zdaniem 
30.06.2013 · Od przemokrak
Stonewall lub Stonewall Inn gejowski pub w Greenwich Village w Nowym Jorku, w którym miały swój początek zamieszki, wybuchłe w 1969 roku na tle dyskryminacji mniejszości seksualnych. Uważa się, że wydarzenia te zapoczątkowały amerykański, a w konsekwencji i światowy ruch walki o prawa LGBT
Kategorie: mix-masz 
29.06.2013 · Od przemokrak
Podpisz petycję w sprawie zamknięcia schroniska w Wojtyszkach, gdzie psy mają złe warunki, są karmione odpadkami i znikaja w niewyjasniony sposob!!! -Petycja: http://www.petycje.pl/petycja/7967/o_zamkniecie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierzst_w_wojtyszkach.html -Film z Wojtyszek: https://www.facebook.com/photo.php?v=637305199632065&set=vb.325334034153429&type=2&theater
Kategorie: mix-masz 
15.06.2013 · Od przemokrak
Ruki i Reita są członkami popularnego zespołu GazettE. W ramach ‘fanserwisu` dla publiki, basista z wokalistą całują się na scenie. Ale okazuje się, że pocałunek Rukiego dla Reity znaczy coś więcej, niż tylko ‘fanserwis`. Przyjaciele z zespołu też to zauważają. Aktualnie odpoczywają w hotelu po kolejnym koncercie. Zapraszam do lektury. (yak)
Kategorie: PROZA 
08.06.2013 · Od yak
"Cześć, jestem ‘Kris`, mam 22 lata. Nie wiem, co napisać. Piszę opowiadania o tematyce Yaoi (szczep mangi i anime oparty na związkach męsko-męskich). Wszystko dzieje się w Japonii. Osoby i ich imiona są prawdziwe, ale cała ta historia to moje wypociny." Tyle autor. A ja zapraszam do lektury. (yak)
Kategorie: PROZA 
05.06.2013 · Od yak
Jestem piłkarzem, katolikiem i gejem - mówi o sobie bez ogródek Robbie Rogers. 25-latek z Kalifornii, jako jeden z niewielu, przełamał chyba ostatnie tabu w futbolu. Otwarcie przyznał się do swojej orientacji seksualnej, po czym załamany i przerażony zakończył karierę. Po kilku miesiącach zmienił zdanie - postanowił wrócić na boisko i walczyć o udział w mistrzostwach świata.
Kategorie: mix-masz 
02.06.2013 · Od starosta
- To są ludzie wystraszeni, to są ludzie, którzy nie mogą odnaleźć się w tym systemie. Jak słuchałem ich argumentów, to odniosłem wrażenie, że nie mają nic wspólnego ze światopoglądem katolickim - tak o obraźliwych i wulgarnych komentarzach ze strony narodowców podczas debaty o związkach partnerskich na UG mówi poseł Ruchu Palikota Robert Biedroń.
Kategorie: mix-masz 
29.05.2013 · Od przemokrak
Związki partnerskie, bycie gejem w Polsce, Europa Plus, potencjał lewicy, tzw. homo-lobby, ewentualna koalicja Ruchu Palikota z PO i konserwatywni politycy chodzących w sukienkach wieczorem. O tym wszystkim rozmawiałem z posłem Ruchu Palikota.
Kategorie: mix-masz 
08.05.2013 · Od przemokrak
No i stało się. Mimo licznych zastrzeżeń ekspertów, protestów obrońców praw zwierząt, wbrew elementarnym zasadom humanitaryzmu rząd przyjął ustawę dopuszczającą ubój rytualny w Polsce. Oznacza to zgodę na uśmiercanie zwierząt bez ogłuszenia - przez poderżniecie gardła i powolne wykrwanienie.
Kategorie: mix-masz 
02.05.2013 · Od przemokrak
W bogobojnej Polsce, i to w czasach narodowych powstań i walk wyzwoleńczych, istniał bardzo dobrze rozwinięty system burdeli, domów schadzek, nocnych lokali rozrywkowych. Nie wiadomo, jaki procent patriotów, głów rodzin i powstańców z nich korzystał, ale wiadomo, że w samej Warszawie - podobnie jak w Berlinie czy Paryżu - liczbę prostytutek liczono w tysiącach. Jednak proszę pamiętać, że wiedza o …
Kategorie: moim zdaniem 
25.04.2013 · Od _nastolatek_
Lubię kobiety, które nie boją się konkurować z facetami, bo nie ukrywajmy, dziś jest tak, że ona wszystko musi sobie wywalczyć. Facet z góry ma bonus. Magdalena Środa mówi, że to ogonek z 20-procentowym dodatkiem, a kobieta te 20 procent musi swoją siłą, charakterem dopracować. Z posłem Robertem Biedroniem, pierwszym gejem RP rozmawiamy o… kobietach
Kategorie: mix-masz 
21.04.2013 · Od starosta
Takie moje drobne spostrzeżenie z portalu...
Kategorie: moim zdaniem 
18.04.2013 · Od przemokrak
Na stronę: