Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj zaczynających się na
Szaleńczych zabaw sylwestrowych i wszystkiego najlepszego w nowym roku.
Kategorie: Zjawiskowe 
30.12.2017 · Od wielicki
Szokujące odkrycie: Naukowcy z Australii udowodnili, że sperma jest zdrowa i spowalnia proces starzenia.
Kategorie: Zdrowie 
23.05.2017 · Od wielicki
Barry Manilow po raz pierwszy opowiedział publicznie o swojej orientacji seksualnej. Legendarny muzyk zdradził, że jest gejem – podaje Telegraph.
Kategorie: Ikony 
08.04.2017 · Od wielicki
Scott Marsh to australijski artysta uliczny znany ze swoich murali z Kanye Westem i Notorious BIG. W swoim najnowszym obrazie maluje George'a Michaela jako świętego.
Kategorie: Art 
26.01.2017 · Od starosta
Afryka przez dekady przegrywała walkę z HIV/AIDS. Jeszcze niedawno więcej robiło się tam, by przedsiębiorcy pogrzebowi zarobili na pochówku kolejnych ofiar tego "ludobójstwa" niż w celu wyeliminowania wirusa z codzienności Afrykanów. Przez ostatnią dekadę świat wpompował tam jednak miliony i widać zaskakująco dobre efekty. Czy to oznacza, że możemy jednak spocząć na laurach?
Kategorie: mix-masz 
21.09.2013 · Od przemokrak
Jacek ¯alek odchodzi z PO. "W partii nie ma dialogu, nie mogę walczyć o moje postulaty wyborcze".
Kategorie: cytaty 
12.09.2013 · Od przemokrak
Kaczyński: Hofman jest irytujący, ale spróbujcie wytrzymać w jednym pokoju z Fotygą!
Kategorie: cytaty 
10.09.2013 · Od przemokrak
Miał być pokaz siły, a szykuje się międzynarodowa klęska Putina. Na świecie coraz głośniej mówi się o skandalach i przekrętach przy przygotowaniach do zimowych igrzysk w Soczi.
Kategorie: mix-masz 
05.09.2013 · Od przemokrak
W październiku pokażemy Janusza Palikota, jako człowieka który ma pomysł dla Polski i potrafi do realizacji swoich planów dobrać odpowiednią drużynę. Taki lider jak Janusz Palikot, człowiek z takim temperamentem, z taką wizją kraju prędzej, czy później będzie w Polsce rządził mówi w rozmowie z portalem tvp.info Andrzej Rozenek z Ruchu Palikota.
Kategorie: cytaty 
30.08.2013 · Od przemokrak
Rzecz o tym, jak lubimy wypowiedzieć się w sprawach, o których nie mamy najmniejszego pojęcia.
Kategorie: humor 
17.08.2013 · Od wielicki
Rysowano czarny obraz rządów Prawa i Sprawiedliwości. A to był czas koniunktury gospodarczej, rozwoju, spadku bezrobocia, realnej poprawy warunków życia. Ludzie za tym tęsknią - uważa Jacek Sasin, poseł PiS, gość radia TOK FM.
Kategorie: cytaty 
13.08.2013 · Od przemokrak
Efebofilia. Preferowanie osób dojrzewających jako partnerów seksualnych. Istnieje dla nauki, nie istnieje dla polskiego prawa, w realnym życiu jest poważnym problemem.
Kategorie: mix-masz 
01.08.2013 · Od przemokrak
Osoby, które zrobią szybki test na HIV, wynik poznają już po 30 minutach. Znacznie skróci się okres stresującego oczekiwania, zniechęcający do testowania się.
Kategorie: aids 
01.08.2013 · Od Ace
Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Świat jest święty! Dusza jest święta! Skóra jest święta! Nos jest święty! Język i chuj i ręka i otwór w dupie są święte!
Kategorie: cytaty 
31.07.2013 · Od przemokrak
Na stronę: