Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter S
Scott Marsh to australijski artysta uliczny znany ze swoich murali z Kanye Westem i Notorious BIG. W swoim najnowszym obrazie maluje George'a Michaela jako świętego.
Categories: Art 
26.01.2017 · From starosta
Afryka przez dekady przegrywała walkę z HIV/AIDS. Jeszcze niedawno więcej robiło się tam, by przedsiębiorcy pogrzebowi zarobili na pochówku kolejnych ofiar tego "ludobójstwa" niż w celu wyeliminowania wirusa z codzienności Afrykanów. Przez ostatnią dekadę świat wpompował tam jednak miliony i widać zaskakująco dobre efekty. Czy to oznacza, że możemy jednak spocząć na laurach?
Categories: mix-masz 
21.09.2013 · From przemokrak
Jacek ¯alek odchodzi z PO. "W partii nie ma dialogu, nie mogę walczyć o moje postulaty wyborcze".
Categories: cytaty 
12.09.2013 · From przemokrak
Kaczyński: Hofman jest irytujący, ale spróbujcie wytrzymać w jednym pokoju z Fotygą!
Categories: cytaty 
10.09.2013 · From przemokrak
Miał być pokaz siły, a szykuje się międzynarodowa klęska Putina. Na świecie coraz głośniej mówi się o skandalach i przekrętach przy przygotowaniach do zimowych igrzysk w Soczi.
Categories: mix-masz 
05.09.2013 · From przemokrak
W październiku pokażemy Janusza Palikota, jako człowieka który ma pomysł dla Polski i potrafi do realizacji swoich planów dobrać odpowiednią drużynę. Taki lider jak Janusz Palikot, człowiek z takim temperamentem, z taką wizją kraju prędzej, czy później będzie w Polsce rządził mówi w rozmowie z portalem tvp.info Andrzej Rozenek z Ruchu Palikota.
Categories: cytaty 
30.08.2013 · From przemokrak
Rysowano czarny obraz rządów Prawa i Sprawiedliwości. A to był czas koniunktury gospodarczej, rozwoju, spadku bezrobocia, realnej poprawy warunków życia. Ludzie za tym tęsknią - uważa Jacek Sasin, poseł PiS, gość radia TOK FM.
Categories: cytaty 
13.08.2013 · From przemokrak
Efebofilia. Preferowanie osób dojrzewających jako partnerów seksualnych. Istnieje dla nauki, nie istnieje dla polskiego prawa, w realnym życiu jest poważnym problemem.
Categories: mix-masz 
01.08.2013 · From przemokrak
Osoby, które zrobią szybki test na HIV, wynik poznają już po 30 minutach. Znacznie skróci się okres stresującego oczekiwania, zniechęcający do testowania się.
Categories: aids 
01.08.2013 · From Ace
Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Święty! Świat jest święty! Dusza jest święta! Skóra jest święta! Nos jest święty! Język i chuj i ręka i otwór w dupie są święte!
Categories: cytaty 
31.07.2013 · From przemokrak
Kiedy odwiedziłem niedawno British Muzeum w Londynie najwieksze wrazenie zrobiły na mnie 2 rzeczy - dział egipski oraz... słynne marmury ateńskie - duma muzeum a jednocześnie wstyd przed światem w jaki sposob sie znalazły w Anglii... Sa zjawiskowe, to fakt , ale czy powinny tam być?
Categories: 224 
01.07.2013 · From przemokrak
"Mój ukochany przyjaciel" - tak mówił o Pinochecie JPII... W reżimie Pinocheta w całym kraju stworzono ponad czterysta obozów koncentracyjnych, w których zamęczono tysiące często zupełnie niewinnych ludzi. Przed śmiercią wyłupywano im oczy, obcinano genitalia, dłonie, stopy, języki, rozcinano brzuchy, nadcinano ścięgna i żyły, przewiercano kolana, oblewano benzyną i podpalano głowy, rozrywano dzi…
Categories: cytaty 
17.06.2013 · From przemokrak
Ta historia tym różni się od innych, że jest utrzymana w "japońskich klimatach", w których gustuje jej autor. Aoi i Uruha zostali kochankami. Nie domyślali się, że Aoi jest także obiektem westchnień Kaia. Aoi wie, że to może skomplikować jego relacje z Uruhą tym bardziej, gdy odkrywa, że Kai też mu się podoba. Zapraszam na kolejne spotkanie z naszymi autentycznymi bohaterami wplecionymi w absolut…
Categories: PROZA 
09.06.2013 · From yak
"To opowiadanie też jest z the GazettE. Jednak inny paring - napisał autor. - Opko za lajki dla Kasi Kow...czuk. Patrycja i Deidara, pamiętam o waszych oneshotach, ale na razie nie mam na nie pomysłu." A ja zapraszam Was do kolejnego spotkania ze znanymi już sobie bohaterami. Przypominam, że choć bohaterowie są prawdziwi, cała ta historia jest fikcją. (yak)
Categories: PROZA 
09.06.2013 · From yak
Per page: