Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter U
Gdyby Andrzej był ciemnoskóry lub był np. ¯ydem - policja musiałaby przyjąć zgłoszenie, bo prawo chroni przed atakami na tle rasistowskim i wyznaniowym. Wtedy nie wymaga, by szczęka była złamana, a mózg doznał wstrząśnienia "Poniedziałkowy wieczór przed godziną 22. Sporadyczni przechodnie i czterech dresów na horyzoncie.
Categories: mix-masz 
20.07.2013 · From przemokrak
Ksiądz Ba$zobora w Afryce mieszka, Dobrą ma fuchę ten nasz koleżka. A gdy w Ugandzie kończy się praca, Jedzie do Polski - konto wzbogacać. Nie w Szwecji, Niemczech ale w Bolandzie płacących głupców z łatwością znajdzie. A jak zawładnąć polską publiką?: mszą po angielsku i egzotyką. Modli się pilnie przez całe ranki Za cztery dychy strzyże baranki. Ten egzorcysta i uzdrowiciel To Jasieni…
Categories: humor 
10.07.2013 · From przemokrak
Film R.Bugajskiego miał dobrą reklamę,‭ ‬więc na tyle zainteresował mnie ten temat,‭ ‬że postanowiłem się wybrać na seans.‭ ‬Jest to w skrócie historia dwóch firm,‭ ‬wskutek zmowy doprowadzonych do bankructwa.‭ ‬Ale nie siadłem do laptopa,‭ ‬żeby ten film recenzować.‭ ‬W paru zdaniach mogę powiedzieć,‭ &#8236…
Categories: moim zdaniem 
28.04.2013 · From _nastolatek_
Może dlatego, że należę do tego okropnego nowego pokolenia "smartfonów", co to we wszystkim widzi podteksty, podteksty w relacjach dwóch bohaterów "Kamieni na szaniec" były dla mnie zawsze widoczne
Categories: mix-masz 
07.04.2013 · From darekkk
Osiołki czarnej mafii w Polsce... Samochody uczestników spotkania plenarnego Konferencji Episkopatu Polski (Fot. Kamil Broszko / AG)
Categories: humor 
01.04.2013 · From przemokrak
Zmień swą orientację na wiosnę! Podpisz umowę na 12 miesięcy i zostań gejem lub lesbijką! Tylko w teraz tak korzystne rabaty! Dla przechodzących z innych orientacji specjalny prezent! Tylko u nas!
Categories: moim zdaniem 
25.03.2013 · From przemokrak
Boy Scouts of America (BSA), czyli organizacja chłopięcego skautingu w USA, rozważa zniesienie wieloletniego zakazu członkostwa jawnych gejów, który podtrzymała zaledwie pół roku temu. Może on zostać uchylony już 6 lutego; problem dzieli organizację.
Categories: mix-masz 
30.01.2013 · From darekkk
uuu
cc
Categories: 3 
04.12.2012 · From yak
Jedna z najwspanialszych artystek sceny DQ w Polsce - aktualnie londyńska rezydentka Swietłana de Romanoff otworzyła przy 357 Roman Road w Londynie przytulny i baaardzo juz popularny lokal - Time Capsule Cafe !!! Oczywiscie i nazwa i elementy wystroju to jedna z namiętności gwiazdy - zegary...
Categories: 9 
19.10.2012 · From przemokrak
Timothy Kurek, chrześcijanin z Tennessee, postanowił na rok zostać gejem. I choć sporo się w jego życiu zmieniło, fundamenty pozostały nienaruszone.
Categories: mix-masz 
14.10.2012 · From darekkk
Dwie radomskie licealistki mówią nam, że swoją orientację seksualną wolą ukrywać. Przed rówieśnikami, nauczycielami, zwłaszcza przed katechetką. Boją się odrzucenia, kpin, agresji.
Categories: mix-masz 
21.09.2012 · From darekkk
Iggy Pop miał nie dożyć czterdziestki. Tymczasem skończył 65 lat i wciąż jest wulkanem emocji. W sobotę wystąpi na Off Festiwal - pisze Jacek Cieślak
Categories: 136 
04.08.2012 · From
Prawdę mówiąc, czuję raczej przytłaczające poczucie obrzydzenia, widząc, że dwie żałosne cioty próbują robić coś jeszcze bardziej żałosnego: udawać szczęśliwe heteryckie małżeństwo.
Categories: cytaty 
24.07.2012 · From przemokrak
Ponad 3 tys. osób przeszło w sobotę ulicami stolicy w Marszu Wyzwolenia Konopi - manifestacji środowisk, które opowiadają się za legalizacją marihuany w Polsce. Marsz odbył się bez poważniejszych incydentów.
Categories: mix-masz 
28.05.2012 · From przemokrak
Per page: