Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj zaczynających się na
Wesołych Świąt
Kategorie: Zjawiskowe 
23.12.2017 · Od wielicki
Władze rosyjskiej republiki na Kaukazie urządzają łapanki na homoseksualistów i zamykają ich w więzieniach. Służby torturują podejrzanych wstrząsami elektrycznymi i katują na śmierć. Międzynarodowe organizacje biją na alarm, a Rada Europy wszczyna śledztwo.
Kategorie: mix-masz 
22.04.2017 · Od wielicki
Był biseksualistą, seksoholikiem, narkomanem i zwolennikiem ugody z Hitlerem. Chciał zostać królem Polski, ale zginął w 1942 r. w tajemniczej katastrofie lotniczej.
Kategorie: mix-masz 
15.01.2014 · Od starosta
Mark Żmuda pracujący w prywatnym katolickim liceum został zwolniony za to, że zawarł małżeństwo z innym mężczyzną. Jak podaje "King 5 News", szefowa szkoły powiedziała, że będzie mógł zachować pracę, "jeśli weźmie rozwód".
Kategorie: mix-masz 
28.12.2013 · Od wielicki
Była kolęda od amerykańskiej marynarki wojennej, a teraz przykład na to, że Polacy nie są gorsi. Konkretnie polscy strażacy.
Kategorie: Humor 
20.12.2013 · Od wielicki
Pod auspicjami Włoskiego Związku Dziennikarzy wydano instrukcję wyjaśniającą, jakich słów i terminów nie należy używać, by nie godzić we wrażliwość gejów i lesbijek.
Kategorie: mix-masz 
28.10.2013 · Od kogoś
W Polsce aby zwiedzić Wawel rodzinnie w 4 osoby trzeba zaplacic ponad 350 za wszystko... Wiekszosc muzeów jest za biletami a wystawy tematyczne ZAWSZE są płatne... Tak Ministerstwo Kultury przyciąga nas do obcowania ze sztuką...
Kategorie: Zjawiskowe 
08.10.2013 · Od przemokrak
20 września wszedł do kin film Małgorzaty Szumowskiej W imię. Ta produkcja polska została już wielokrotnie nagrodzona na różnych festiwalach polskich i zagranicznych. Produkcja przyniosła między innymi statuetkę Złotego Lwa na Festiwalu Filmowym w Gdyni.
Kategorie: Srebrny ekran 
22.09.2013 · Od wejdawustus
Król bokserskiej wagi ciężkiej Władimir Kliczko przy okazji konferencji prasowej w Moskwie anonsującej zakontraktowaną na 5 października walkę z Aleksandrem Powietkinem zaprzeczył plotkom ukraińskich blogerów, jakoby był gejem.
Kategorie: 4 
16.08.2013 · Od starosta
Jeden z hitów serialu Queer As Folk... historia miłości i życia gejow w Bostonie... Pamiętacie? ...
Kategorie: 4 
04.08.2013 · Od przemokrak
Papież Franciszek wstrząsnął homofobami w Polsce. Zapewne nasz Episkopat do tej pory nie potrafi się pozbierać po jego słowach. Papież powiedział dziennikarzom: "Jeśli ktoś jest homoseksualistą, poszukuje Boga oraz ma dobrą wolę, to kimże ja jestem, by go osądzać?".
Kategorie: moim zdaniem 
03.08.2013 · Od przemokrak
Penkalski nie tylko nie wstydzi się swojej przeszłości, ale wręcz się nią szczyci. Zaraz po wyborach w wywiadzie w Gazecie Wyborczej" pochwalił się: Grypsowałem, byłem kimś. Do posłów ponoć mawia: Ja już siedziałem, wy dopiero będziecie".
Kategorie: cytaty 
29.07.2013 · Od przemokrak
Czy Andrzej Dołecki bezpodstawnie spędził w areszcie trzy miesiące? Dwaj plantatorzy marihuany, którzy go obciążyli, twierdzą, że do mówienia nieprawdy nakłoniła ich policja.
Kategorie: mix-masz 
29.07.2013 · Od przemokrak
...ukazywał (ks. Lemański) Kościół, jako środowisko gwałcicieli, pedofilów, hipokrytów, zdzierców i pijaków. Sam kreował się obrońcą pokrzywdzonych i wykorzystywanych w Kościele, który jest chory, zwłaszcza w swej strukturze hierarchicznej. Czynił to przy aplauzie wtórujących mu mediów, dla których karykaturalny obraz Kościoła Katolickiego odpowiadał ich ideologicznym założeniom.
Kategorie: cytaty 
22.07.2013 · Od przemokrak
Na stronę: