Browse Alphabetically
Browse Articles begining with the letter W
Był biseksualistą, seksoholikiem, narkomanem i zwolennikiem ugody z Hitlerem. Chciał zostać królem Polski, ale zginął w 1942 r. w tajemniczej katastrofie lotniczej.
Categories: mix-masz 
15.01.2014 · From starosta
Pod auspicjami Włoskiego Związku Dziennikarzy wydano instrukcję wyjaśniającą, jakich słów i terminów nie należy używać, by nie godzić we wrażliwość gejów i lesbijek.
Categories: mix-masz 
28.10.2013 · From someone
W Polsce aby zwiedzić Wawel rodzinnie w 4 osoby trzeba zaplacic ponad 350 za wszystko... Wiekszosc muzeów jest za biletami a wystawy tematyczne ZAWSZE są płatne... Tak Ministerstwo Kultury przyciąga nas do obcowania ze sztuką...
Categories: Zjawiskowe 
08.10.2013 · From przemokrak
20 września wszedł do kin film Małgorzaty Szumowskiej W imię. Ta produkcja polska została już wielokrotnie nagrodzona na różnych festiwalach polskich i zagranicznych. Produkcja przyniosła między innymi statuetkę Złotego Lwa na Festiwalu Filmowym w Gdyni.
Categories: Srebrny ekran 
22.09.2013 · From wejdawustus
Król bokserskiej wagi ciężkiej Władimir Kliczko przy okazji konferencji prasowej w Moskwie anonsującej zakontraktowaną na 5 października walkę z Aleksandrem Powietkinem zaprzeczył plotkom ukraińskich blogerów, jakoby był gejem.
Categories: 4 
16.08.2013 · From starosta
Jeden z hitów serialu Queer As Folk... historia miłości i życia gejow w Bostonie... Pamiętacie? ...
Categories: 4 
04.08.2013 · From przemokrak
Papież Franciszek wstrząsnął homofobami w Polsce. Zapewne nasz Episkopat do tej pory nie potrafi się pozbierać po jego słowach. Papież powiedział dziennikarzom: "Jeśli ktoś jest homoseksualistą, poszukuje Boga oraz ma dobrą wolę, to kimże ja jestem, by go osądzać?".
Categories: moim zdaniem 
03.08.2013 · From przemokrak
Penkalski nie tylko nie wstydzi się swojej przeszłości, ale wręcz się nią szczyci. Zaraz po wyborach w wywiadzie w Gazecie Wyborczej" pochwalił się: Grypsowałem, byłem kimś. Do posłów ponoć mawia: Ja już siedziałem, wy dopiero będziecie".
Categories: cytaty 
29.07.2013 · From przemokrak
Czy Andrzej Dołecki bezpodstawnie spędził w areszcie trzy miesiące? Dwaj plantatorzy marihuany, którzy go obciążyli, twierdzą, że do mówienia nieprawdy nakłoniła ich policja.
Categories: mix-masz 
29.07.2013 · From przemokrak
...ukazywał (ks. Lemański) Kościół, jako środowisko gwałcicieli, pedofilów, hipokrytów, zdzierców i pijaków. Sam kreował się obrońcą pokrzywdzonych i wykorzystywanych w Kościele, który jest chory, zwłaszcza w swej strukturze hierarchicznej. Czynił to przy aplauzie wtórujących mu mediów, dla których karykaturalny obraz Kościoła Katolickiego odpowiadał ich ideologicznym założeniom.
Categories: cytaty 
22.07.2013 · From przemokrak
Nasi czytelnicy opisują swoje historię związane z zatrzymaniem za posiadanie marihuany. Wszystkie układają się jakby w jedną opowieść: mieli przy sobie skręta, trafili do izby, później ciągano ich miesiącami po sądach. Rozumiem, że Polska ma restrykcyjne kary za posiadanie narkotyków, jednak 0,46 g to nie jest powód do robienia ze mnie kryminalisty - pisze jeden z nich. Nasztekst o tym, jak dział…
Categories: mix-masz 
19.07.2013 · From przemokrak
Królowa Elżbieta II podpisała ustawę wprowadzającą małżeństwa jednopłciowe w Anglii i Walii! Wcześniej dokument zatwierdziła bez głosowania Izba Lordów oraz Izba Gmin.
Categories: mix-masz 
18.07.2013 · From przemokrak
- Przyszedł, rozejrzał się, niczego chłop nie zrozumiał. I jeszcze obraził świnie. A przecież świnie to bardzo inteligentne zwierzęta - powiedziała Nowicka w audycji "Sterniczki" w Polskim Radiu, krytykując wypowiedź Janusza Piechocińskiego o Kongresie Kobiet. Wicemarszałkini Sejmu Wanda Nowicka ostro skrytykowała wczorajszą wypowiedź Janusza Piechocińskiego. Wicepremier i minister gospodarki stw…
Categories: cytaty 
15.06.2013 · From przemokrak
Kombinowałem, co zrobię, jeśli po nagraniu w radiu albo po próbie w teatrze rozmowa zejdzie na związki partnerskie. Albo jeśli ktoś użyje przy mnie słowa "pedał". Dam w mordę? Z aktorem Władysławem Kowalskim rozmawia Grzegorz Sroczyński
Categories: mix-masz 
01.06.2013 · From przemokrak
Per page: