Browse Alphabetically
Popular Articles
All Time
Ta historia, jak wiele innych tu przedstawianych, także jest „prozą życia napisana”. Pewnie wielu z Was mogłoby ją odnieść do siebie: najpierw rozmowa na czacie, potem umówienie się z nieznajomym, samochód, plener i... Ale finał takiego spotkania bywa różny. Zapraszam do lektury. (yak)
Categories: PROZA 
08.10.2013 · From someone
Sprawdziliśmy dla Was TOP 10 najpopularniejszych produktów kupowanych przez facetów w sex shopach.
Categories: mix-masz 
26.08.2014 · From MatiJ
Dziś kolejna historia prozą życia napisana. Jej autor, lt22 mówi: Napisałem ten tekst po to, żeby pokazać środowisku homoseksualistów, że są na tym świecie osoby, które je akceptują, choć aby to zrobić, musiały przeżyć pewien wstrząs... Chciałbym, żeby uświadomiło to sobie jak najwięcej osób... Bo jest to historia o miłości, ale miłości braterskiej i o tym, jak różne mogą być reakcje najbliższych …
Categories: PROZA 
28.10.2009 · From yak
Nowe opowiadanko Jakkiego. Jak dla mnie - bomba! Serio! Gratulacje!
Categories: PROZA 
19.12.2006 · From przemokrak
Znów wybraliście - trzecia i ostatnia część naszej czeskiej trylogii z Grzegorzem, Ladislavem Boharem i Rado Pauera. Teraz wszystkie fotki z filmu Williama Higginsa - http://williamhiggins.com za friko - na gay.pl
Categories: Nowy Men 
05.04.2008 · From starosta
Kolejny raz w naszym Kąciku gości Rushifua. Stałym czytelnikom prozy tego autora przedstawiać nie trzeba. Dziś ponownie, za sprawą jego pióra, powędrujemy do Rosji, na pewne moskiewskie osiedle zamieszkałe przez zawodową kadrę wojskową. Zapraszam do lektury. (yak)
Categories: PROZA 
01.12.2010 · From yak
Po dość długiej przerwie wracam z Waszą prozatorską twórczością i co pewien czas będę się starał prezentować tutaj również opowiadania czytelników Kącika. Jedne lekkie, łatwe i przyjemne, drugie nieco refleksyjne. Dzisiaj swoją historię opowie Wam tajemniczy czytelnik, podpisujący się literą B. Co o niej sądzicie?
Categories: 33 
19.05.2007 · From Kevin Lewinski
Osoby, które trafiają do więzień bardzo często gardzą homoseksualistami. Nie przeszkadza im to jednak, aby nie tylko współżyć, ale i gwałcić współwięźniów, których rysy twarzy choć trochę przypominają kobietę.
Categories: mix-masz 
12.12.2013 · From starosta
Mitem jest bycie anonimowym w internecie. Tak samo ma się bycie na tej stronie. Dlatego warto zastanowić się co i jak się pisze i umieszcza w internecie.
Categories: Nowości na gay.pl 
06.02.2016 · From admin
Dzisiaj, tj. w poniedziałek 7.03, portal Gay.pl zaczyna stopniowo zmieniac swój kształt i możliwości, co jest możliwe dzięki nowemu systemowi portalowemu. Mamy nadzieję, że będą to zmiany na lepsze i przypadną Wam do gustu.
Categories: 2 
07.03.2005 · From admin
Jeśli Ci brak przyjaciela do spotkania intymnego Możesz sobie sam pomóc w osiągnięciu orgazmu pełnego Stosując kilka technik tu prezentowanych I podzielenia się z nami najlepszą z wybranych.
Categories: 189 
21.07.2009 · From
W 1996 roku naukowcy amerykańscy opublikowali wyniki pomysłowego eksperymentu, do którego zaprosili wyselekcjonowaną grupę mężczyzn. W tym celu zbadano mężczyzn kwestionariuszem sprawdzającym orientację seksualną. Wybrano tylko tych, którzy mieli doświadczenia seksualne wyłącznie z kobietami i których podniecały też jedynie kobiety. Słowem – wybrano jednoznacznie heteroseksualnych mężczyzn.
Categories: mix-masz 
29.01.2014 · From starosta
Rewizja osobista, skonfiskowane dokumenty i telefon komórkowy oraz ponad dwie godziny spędzone na komisariacie. Tam przesłuchanie, szydzenie, poniżanie, w końcu nakaz, że trzeba się rozebrać.
Categories: Art 
07.11.2013 · From someone
To u nas zaczynały swoją karierę takie gwiazdy jak Przemek Manasterski, Pan Grzegorz czy Piotr DJ.
Categories: Usługi 
03.03.2005 · From admin
Per page: