Browse Alphabetically
Admin's articles
3 czerwca w Warszawie odbędzie się Parada Równości. Wraz z nią miał się odbyć III Warszawski Dzień Różnorodności – coroczne wydarzenie finansowane przez miasto, poświęcone otwartości i różnorodności. Do tej pory oba wydarzenia odbywały się osobno, jednak w tym roku ich organizatorzy postanowili połączyć siły, by dotrzeć do większej liczby odbiorców.
Categories: Organizacje 
12.05.2017 · From admin
Mitem jest bycie anonimowym w internecie. Tak samo ma się bycie na tej stronie. Dlatego warto zastanowić się co i jak się pisze i umieszcza w internecie.
Categories: Nowości na gay.pl 
06.02.2016 · From admin
Mag26 debiutował u nas niespełna 2 lata temu. Przypomnę choćby takie jego tytuły jak „Muzyka i...” czy „Szkolny zjazd”. Ale dziś... Śmiało powiem: tego u nas jeszcze nie było! Za sprawą Autora przenieśmy się w pewną baśniową krainę... Zapraszam.
Categories: PROZA 
08.10.2013 · From admin
W związku z dotychczasowymi nieprawidłowościmi jakie miały miesce podczas funkcjonowania i konserwacji portalu oraz ich sukcesywną korektą chcielibyśmy poinformować, że osoby, które w wyniku wymienionych na wstępie zdarzeń utraciły płatny abonament lub konta mogą ponownie je odzyskać.
Categories: 2 
04.04.2006 · From admin
W związku z rozrostem treści i rubryk portalu (a także ich rozrostem planowanym) zostały wprowadzone drobne zmiany na stronie głównej.
Categories: 2 
29.09.2005 · From admin
Informujemy, że ciągle działa sprawdzony mechanizm usuwający konta użytkowników, którzy nie logowali się w serwisie w przeciągu ostatnich 3 miesięcy. Pomimo tego miło nas zaskakujecie i liczba Was (nas) - stale rośnie! :).
Categories: 2 
14.09.2005 · From admin
Powszechnie wiadomo, że mamy gejów bywają nad wyraz troskliwe. Zapewne wielu z Was otrzymuje od nich listy, dlatego też jeden z nich powinien się tutaj znaleźć.
Categories: humor 
22.08.2005 · From admin
Wczoraj, a właściwie dzisiaj wykonaliśmy pierwszy większy krok w kierunku udostępnienia Wam profili z fotkami. Całe przedsięwzięcie będzie budowane etapami, tak aby bieżące testy pomogły nam lepiej zapoznać się z Waszymi potrzebami w tej dziedzinie.
Categories: 2 
09.08.2005 · From admin
Informujemy, że w ciągu tygodnia zostanie uruchomiony mechanizm usuwający konta użytkowników, którzy nie logowali się w serwisie w przeciągu ostatnich trzech miesięcy (nie byli obecni jako zalogowani).
Categories: 2 
15.07.2005 · From admin
Informujemy, że uruchomiony został podserwis wiadomości prywatnych. Wiadomości prywatne realizowane przez portale to sprawdzony, bardzo wygodny i szybki sposób komunikacji pomiędzy użytkownikami.
Categories: 2 
07.07.2005 · From admin
Uruchomiliśmy prostą, a zarazem wygodną i łatwą w obsłudze wyszukiwarkę w serwisie. Zapraszamy do zapoznania się.
Categories: 2 
29.06.2005 · From admin
Na gay.pl nie ma reklam
Categories: Usługi 
01.06.2005 · From admin
W ramach majowych uaktualnień serwisu dodano możliwość oceny tekstów portalu.
Categories: 2 
22.05.2005 · From admin
W serwisie uruchomiono usługę strumieniowego wideo. Aby z niej skorzystać należy użyć linku w głównym menu, w sekcji "erotyka".
Categories: 2 
13.05.2005 · From admin
Per page: