opis
Kevin Spacey jest gejem

 

156
 
Kevin Spacey
Kevin Spacey - Getty Images

Anthony Rapp, aktor serialu "Star Trek: Discovery", twierdzi, że Kevin Spacey próbował go wykorzystać seksualnie, kiedy ten miał 14 lat. W odpowiedzi Spacey wydał oświadczenie, w którym przeprosił aktora. Wyjawił też, że wybrał "życie homoseksualisty".

W wywiadzie udzielonym portalowi BuzzFeed Anthony Rapp stwierdził, że Spacey zaprosił go, ówczesnego nastolatka, do swego apartamentu na Manhattanie na imprezę w 1986 roku, gdzie - jak twierdzi aktor - spędził większość wieczoru, oglądając telewizję w jego sypialni. Kiedy impreza dobiegła końca, Rapp został w mieszkaniu sam na sam ze Spaceyem."

Pomyślałem: O, wszyscy już poszli. Chyba ja też powinienem iść do domu" - powiedział Rapp. Według aktora, Spacey miał podnieść go tak jak "pan młody podnosi panną młodą". "Nie wiedziałem, co się dzieje. Potem on położył się na mnie" - powiedział Rapp.

W tym czasie Rapp grał w sztuce "Precious Sons" u boku Eda Harrisa, podczas gdy Spacey przygotowywał "Long Day's Journey Into Night" z Jackiem Lemmonem.

"Próbował mnie uwieść. Zdałem sobie sprawę, że próbuje ze mną nawiązać kontakt seksualny" - stwierdził aktor.

Rapp powiedział, że po incydencie opuścił mieszkanie, ale stwierdził, że nie mógł, o tym zapomnieć. "Z wiekiem zrozumiałem, że miałem szczęście, że coś gorszego się nie zdarzyło. Nie mogę w to uwierzyć. Nie mogę sobie wyobrazić, że ktokolwiek, kogo znam, zrobiłby coś takiego 14-letniemu chłopcu".

Rapp przyznał, że postanowił ujawnić historię po tym, jak w Hollywood wybuchł skandal z udziałem Harveya Weinsteina. Producent miał przez lata molestować aktorki i inne kobiety pracujące w branży filmowej.

Kevin Spacey wydał oficjalne oświadczenie w odpowiedzi na zarzuty postawione przez Anthony'ego Rappa. Spacey stwierdził, że był pod wpływem alkoholu i nie pamięta incydentu. Powiedział też, że jeśli coś takiego zrobił, to jest winny Rappowi "szczere przeprosiny" za "nieodpowiednie" zachowanie.

W oświadczeniu aktor przyznał też, że historia z Rappem popchnęła go do opowiedzenia publicznie o sobie i swojej seksualności. Amerykański aktor po raz pierwszy publicznie ujawnił, że choć w życiu wchodził w relacje intymne zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami, to ostatecznie wybrał "życie homoseksualisty". "Chcę radzić sobie z tym uczciwie i otwarcie, a żeby tego dokonać, muszę zrozumieć własne zachowanie" - napisał aktor.

zdjęcia
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Podobne artykuły
Rozmowa papieża z homoseksualistą nie spodoba się polskim księżom
Kategorie: wiara 
23.05.2018 · Od wielicki
Kevin Wilshaw , współtwórca i działacz brytyjskiego Frontu Narodowego, porzucił skrajną prawicę. Wyznał, że jest homoseksualistą i Żydem z pochodzenia.
Kategorie: mix-masz 
19.10.2017 · Od wielicki
Zdjęcie pierwszych dam, które towarzyszyły światowym przywódcom podczas szczytu NATO w Brukseli przejdzie do historii za sprawą mężczyzny. Gauthier Destenay to partner premiera Luksemburga Xaviera Bettela.
Kategorie: mix-masz 
28.05.2017 · Od wielicki
Barry Manilow po raz pierwszy opowiedział publicznie o swojej orientacji seksualnej. Legendarny muzyk zdradził, że jest gejem – podaje Telegraph.
Kategorie: Ikony 
08.04.2017 · Od wielicki
Skargi złożone do Strasburga to przełom na drodze do wprowadzenia związków partnerskich i równości małżeńskiej w Polsce – mówią przedstawiciele Koalicji na Rzecz Związków Partnerskich i Równości Małżeńskiej
Kategorie: mix-masz 
31.03.2017 · Od wielicki
oceny
3 votes
info
30.10.2017 (30.10.2017)
235 Odsłon
0 Użytkowników
Poleć