Description
Kevin Spacey jest gejem

 

156
 
Kevin Spacey
Kevin Spacey - Getty Images

Anthony Rapp, aktor serialu "Star Trek: Discovery", twierdzi, że Kevin Spacey próbował go wykorzystać seksualnie, kiedy ten miał 14 lat. W odpowiedzi Spacey wydał oświadczenie, w którym przeprosił aktora. Wyjawił też, że wybrał "życie homoseksualisty".

W wywiadzie udzielonym portalowi BuzzFeed Anthony Rapp stwierdził, że Spacey zaprosił go, ówczesnego nastolatka, do swego apartamentu na Manhattanie na imprezę w 1986 roku, gdzie - jak twierdzi aktor - spędził większość wieczoru, oglądając telewizję w jego sypialni. Kiedy impreza dobiegła końca, Rapp został w mieszkaniu sam na sam ze Spaceyem."

Pomyślałem: O, wszyscy już poszli. Chyba ja też powinienem iść do domu" - powiedział Rapp. Według aktora, Spacey miał podnieść go tak jak "pan młody podnosi panną młodą". "Nie wiedziałem, co się dzieje. Potem on położył się na mnie" - powiedział Rapp.

W tym czasie Rapp grał w sztuce "Precious Sons" u boku Eda Harrisa, podczas gdy Spacey przygotowywał "Long Day's Journey Into Night" z Jackiem Lemmonem.

"Próbował mnie uwieść. Zdałem sobie sprawę, że próbuje ze mną nawiązać kontakt seksualny" - stwierdził aktor.

Rapp powiedział, że po incydencie opuścił mieszkanie, ale stwierdził, że nie mógł, o tym zapomnieć. "Z wiekiem zrozumiałem, że miałem szczęście, że coś gorszego się nie zdarzyło. Nie mogę w to uwierzyć. Nie mogę sobie wyobrazić, że ktokolwiek, kogo znam, zrobiłby coś takiego 14-letniemu chłopcu".

Rapp przyznał, że postanowił ujawnić historię po tym, jak w Hollywood wybuchł skandal z udziałem Harveya Weinsteina. Producent miał przez lata molestować aktorki i inne kobiety pracujące w branży filmowej.

Kevin Spacey wydał oficjalne oświadczenie w odpowiedzi na zarzuty postawione przez Anthony'ego Rappa. Spacey stwierdził, że był pod wpływem alkoholu i nie pamięta incydentu. Powiedział też, że jeśli coś takiego zrobił, to jest winny Rappowi "szczere przeprosiny" za "nieodpowiednie" zachowanie.

W oświadczeniu aktor przyznał też, że historia z Rappem popchnęła go do opowiedzenia publicznie o sobie i swojej seksualności. Amerykański aktor po raz pierwszy publicznie ujawnił, że choć w życiu wchodził w relacje intymne zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami, to ostatecznie wybrał "życie homoseksualisty". "Chcę radzić sobie z tym uczciwie i otwarcie, a żeby tego dokonać, muszę zrozumieć własne zachowanie" - napisał aktor.

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Podczas wizyty w białostockiej dyskotece rzecznik MON molestował lokalnego śpiewaka. Ten opowiada o sytuacji w wywiadzie, opublikowanym na youtubie,
Categories: Plotki 
05.02.2017 · From starosta
Michał Opaliński, znany z serialu "Pierwsza miłość", przyznaje w rozmowie z "Repliką", że w karierze zdarzyło mu się nie dostać roli z powodu orientacji seksualnej.
Categories: Art 
06.01.2014 · From starosta
Był jednym z najgroźniejszych neonazistów w Londynie w latach '80. Latami wiódł podwójne życie: agresywnego, skrajnie prawicowego skinheada i geja. Te dwie dziedziny życia kompletnie od siebie oddzielił - przynajmniej do czasu.
Categories: mix-masz 
07.12.2013 · From starosta
Pod auspicjami Włoskiego Związku Dziennikarzy wydano instrukcję wyjaśniającą, jakich słów i terminów nie należy używać, by nie godzić we wrażliwość gejów i lesbijek.
Categories: mix-masz 
28.10.2013 · From someone
Polecam.
Categories: 130 
31.07.2013 · From _nastolatek_
Rate
3 votes
Info
30.10.2017 (30.10.2017)
698 Views
0 Subscribers
Recommend