Sex może być dziki, szalony i nieposkromiony. Jesteś super napalony i nareszcie udaje Ci się zaspokoić potrzeby – totalna satysfakcja. Jasne. Ale czasami seks zaczyna przypominać rytm kół podczas jazdy pociągiem. Wiadomo co będzie na następnej stacji i za ile minut dojedziemy. Istnieją jednak sposoby na przerwanie monotonii i wielu z nas coraz częściej korzysta z tego sposobu. Sex shopy oferują tak szeroki asortyment kosmetyków i zabawek, że starczy na urozmaicenie każdego dnia w roku. Inna sprawa, że najczęściej wybieramy jednak konkretne pozycje z listy. Sprawdziliśmy je w czterech sklepach internetowych: sklep-intymny.pl, swiatdoznan.pl, erozkosz.pl i sexshop24.pl.

Mocniej, dłużej, od razu

To co jako pierwsze rzuca się w oczy po lekturze top 10 wymienionych wyżej sklepów to ogromna ilość kosmetyków, które stosujemy, by wspomóc erekcję. Chcemy ją opóźnić, sprawić by penis był twardszy, większy i stawał na rozkaz. Czasami odnosi się wrażenie, że internetowy sex-shop to ogromna apteka na erotyczne problemy, gdzie wszystko dostaniesz bez recepty. Co ciekawe, nawet seksuolodzy przyznają, że sprzęt często zawodzi jedynie z powodu zmęczenia lub stresu i jeżeli kłopoty nie są poważniejsze, na przykład na tle neurologicznym, to dostępne w tego typu sklepach żele, spraye i suplementy diety mogą z powodzeniem rozwiązać problem. Żeby była jasność, nie zachęcam tutaj do kupowania sproszkowanych pasożytów w internecie, tylko o sklepach z certyfikatami, które zapewniają najlepszą jakość towarów. Na pierwszych miejscach przepytanych przez nas sklepów znajdują się między innymi: Penisizer Gel, czyli żel powiększający członka, Last Longer Gel i Spray, Delay Spray, RHINO krem oraz Spray Orgasm Stopper opóźniające wytrysk, Exxtreme pure power, Viageon i Erotus – tabletki na potencję, Power4Sex – tym razem żel na potencję oraz Penilarge w tabletkach. Skoro te nazwy pojawiają się na pierwszych miejscach, czasami nawet w kilku rankingach, można przypuszczać, że ich działanie jest potwierdzone. Dajcie znać, jak było w Waszym przypadku.

Facet mi działa na zmysły

Co mnie zdziwiło, to aż trzy miejsca w pierwszej dziesiątce sklep-intymny.pl dla feromonów i afrodyzjaków oraz dwa feromony na liście swiatdoznan.pl. Myślałem, że etap uwodzenia nie będzie tak mocno wyeksponowany w tych zestawieniach. Okazuje się jednak, że faceci na potęgę kupują różne, czasami niemal czarodziejskie mikstury, których wpływ na zmysły ma załatwić za nas większą część roboty. W pierwszej dziesiątce uplasowały się: Krople do napoju Spanish, Hiszpańska mucha extra strong, Feromony SoHot Men, Feromony Love&Desire oraz Feromony BTB. Próbowaliście?

Zabezpieczone tyły

Kolejne ważne miejsce na liście to środki przydatne podczas seksu analnego. Oprócz masy wibratorów i korków, zwracają na siebie uwagi kulki analne. Aż w dwóch zestawieniach został wymienione te z serii BBalls od Fun Factory. Sklep-intymny.pl ponadto wymienia przydatny i dobrze recenzowany Fisting żel analny, który rozluźnia mięśnie odbytu.

Design to nie wszystko

Na kilku listach, choć na dalszych już miejscach, powtarzają się bardziej ekstrawaganckie zabawki, takie jak pompki powiększające penisa i pierścienie erekcyjne. Warto jednak podkreślić niebanalny design niektórych gadżetów, które znane od dawna ciągle mogą zaskakiwać. Tak jest na przykład w przypadku masturbatora Tenga Egg Wavy, który jednak nie zakwalifikował się do TOP 10 i wylądował dopiero na dwudziestym miejscu w zestawieniu sklep-intymny.pl.

Co mówią o nowoczesnych facetach zebrane zestawienia? Na pewno swoje problemy seksualne staramy się przede wszystkim załatwiać na własną rękę, bardziej cenimy sprawny sprzęt niż finezyjne zabawki, chociaż zdarza się, że dajemy szansę nawet feromonom. Jednak to nasz członek ma być w centrum akcji i choćby nie wiem co – ma dać radę. A do tego ma świetnie wyglądać. Ponoć kosmetyki i gadżety z pierwszych miejsc tych list to zapewniają. Wiecie coś na ten temat?


Sklep-Intymny.pl


1. Penisizer Gel – żel powiększający członka
2. Last Longer Gel – żel opóźniający wytrysk
3. Exxtreme pure power – tabletki na Potencję
4. Orgasm Stopper Spray 50 ml
5. Fisting żel analny – rozluźnia mięśnie odbytu
6. Power4Sex – żel na potencję
7. Last Longer Spray 50 ml
8. Krople do napoju Spanish
9. Hiszpańska mucha extra strong
10. Feromony SoHot Men

Swiat-Doznan.pl


1. Penisizer Gel
2. Penilarge – tabletki
3. Viageon – tabletki na erekcję
4. Orgasm Stopper
5. We-Vibe 3 i 4 – wibratory
6. Nexus Revo 2 – wibrujący masażer prostaty
7. Marc Dorcel - Power Clit – pierścień
8. Fleshlight - Pink Lady Stamina Training Unit – masturbator
9. Feromony Love&Desire
10. Feromony BTB

Erozkosz.pl

1. Suplementy na erekcję EROTUS
2. Spraye na opóźnienie wytrysku: LastLonger i Delay
3. PeniSizer
4. Masażery prostaty (do 100zł)
5. Analne Kulki Gejszy – B Balls
6. Bathmate Herkules – pompka powiększająca penisa
7. Metalowe pierścienie na Penisa
8. Masturbatory firmy Tenga: Flip Hole
9. Męskie stringi
10. Masturbatory (do 70 zł)


Sexshop24.pl


1. Stymulator Cobra Libre
2. Duke - stymulator prostaty
3. Pierścień erekcyjny
4. Analne kulki gejszy - B Balls
5. All Natural Swiss Navy - lubrykant
6. Pulsator Stronic Zwei i Drei
7. Suplementy na erekcję
8. Koszulki/gorsety odchudzające

9. Masturbator – DP Cocktrainer System

10. Krem opóźniający wytrysk RHINO