Description

Pierwsze Kino i Klub Erotyczny dla dorosłych w samym centrum Warszawy


Lubimy imprezować, czy goło i wesoło czy w spodniach. Z paniami, panami, parami i trans. W klimatach Swingers, Cuckold czy Gang Bang. A może kręci Cię coś zupełnie innego? Miejsce gdzie swobodnie możesz się masturbować przy filmie porno lub patrząc jak ktoś uprawia seks... Kto wie, może znajdzie się ktoś, kto wyciągnie do ciebie pomocną dłoń :)

Sprawdź nasz tygodniowy rozkład zajęć i specjalne imprezy, które zadowolą nawet wyszukane gusta.. Wybierz swoją i zapisz się online, a jeśli masz jakieś pytania - pogadaj z nami przez czat, telefon albo w kinie na żywo.

Na miejscu również sklep, znajdziesz to, co potrzebne do różnych zabaw.

Jesteśmy przyjaźni wszelkim orientacjom, a tematy naszych imprez to zaproszenie, nie wykluczenie. 

Bizarriusz, Warszawa, ul. Hoża 41 (wejście od Poznańskiej)     www.bizarriusz.pl

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
 •  Bizarriusz: 
   
  Niedzielny DARK ROOM LGBT. Na niedzielną imprezę zapraszamy szczególnie Lesbijki, Gejów, osoby Biseksualne oraz Trans - tego dnia wszystko jest możliwe. Niech niedziela mieni się kolorami tęczy w blasku świec, pożądania i namiętności. Erotyczny klimat Bizarriusza wyzwoli w Was fale ekstazy i gorących wrażeń.
   
   11.02.2018 
  2 points
   
 •  Bizarriusz: 
   
  Wszyscy gotowi? Można zaczynać? Zatem zaczynam KARNAWAŁ już :) Dzisiejszy wieczór to rozpoczęcie najgorętszej imprezy sezonu... KARNAWAŁ W MASKACH podniesie wasz poziom testosteronu i serotoniny, a szalone rytmy samby rozbudzą seksualne fantazje...

  Warszawa, Hoża 41 (wejście od Poznańskiej) Zaczynamy o 18:00 Panie i Pary wejście gratis, Panowie 40pln Maski dostępne na recepcji za 5pln
   
   10.02.2018 
  2 points
   
 •  starosta: 
   
  Zdecydowanie najciekasze gej hetero trans kino w mieście. Codziennie inny temat. Zawsze dobry klimat
   
   09.02.2018 
  3 points
   
Info
Zip/Postal Code00-681
Rate
10 votes
Recommend
chat