Przeglądaj alfabetycznie
Przeglądaj newsy z okresu2005
Na ekrany w USA weszło właśnie "Wzgórze nadziei", pierwsza w dziejach Hollywood gejowska love story przeznaczona dla szerokiej publiczności. Organizacje spod znaku religijnej prawicy nie zamierzają tym razem urządzać protestów ulicznych. Dlaczego?
Kategorie: Nowości 
31.12.2005 · Od
Od 30.12 jest możliwa adopcja dzieci nie tylko przez małżeństwa!
Kategorie: Nowości 
31.12.2005 · Od
Tajwańska organizacja zrzeszająca gejów i lesbijki oświadczyła, że założy "państwo" dla homoseksualistów, które nazwie "Tęczową Republiką"
Kategorie: Nowości 
31.12.2005 · Od
Sąd Rejonowy w Poznaniu odmówił wszczęcia postępowania wobec 22 uczestników Marszu Równości. W pozostałych 53 sprawach prawdopodobnie zapadnie podobna decyzja. Sąd podkreślił, że wykroczenie musi być społecznie szkodliwe, żeby karać jego sprawcę, a tak w tym wypadku - zdaniem sądu - nie było.
Kategorie: Nowości 
30.12.2005 · Od
Gejowskie firmy ubezpieczeniowe, hotele, taksówki, zakłady pogrzebowe, a nawet sklepy warzywnicze i kwiaciarnie.
Kategorie: Nowości 
30.12.2005 · Od
Kluby przygotowały dla swoich gości imprezy różne i różniste. Poniżej tylko część z nich. Wszystkie imprezy, które nam prześlą kluby będą zamieszczane w tym poście więc radzę je odwiedzać jak najczęściej by dowiedzieć się o najnowszysch propozycjach...
Kategorie: Nowości 
29.12.2005 · Od starosta
Po kilku latach pustki na rynku magazynów gejowsko-lesbijskiej o tematyce społeczno-kulturalnej pojawiła się Replika.
Kategorie: Nowości 
28.12.2005 · Od
Czytając niezbyt cenzuralny tekst kolegi wrocław super 18, który niestety zostałem zmuszony zdjąć z portalu, jako, że co poniektóre berety dostrzegły by w nim atak na WC (wartości chrześciańskie) przypomniałem sobie cykl tektów o Gejlandii, gdzie w zabawny (jak sądzę) sposób robiliśmy sobie jaja z naszej polskiej rzeczywistości wczesnych lat 90.
Kategorie: Nowości 
28.12.2005 · Od starosta
Z okazji kończących się właśnie Świat (oj widać to w statystykach, widać) postanowiłem wszystkim zarejestrowanym użytkownikom naszego portalu całkiem bezpłatnie i bezinteresownie zrobić mały prezent. Otóż 24 grudnia wieczorem pojawiły się w waszych panelach "konta i usług" kody na 15 minut do wykorzystania w naszym sex-kinie.
Kategorie: Nowości 
27.12.2005 · Od starosta
Dla wszystkich Użytkowników naszego portalu, tych płacących i niepłacących, tych miłych i niemiłych, znanych i nieznanych, z głową i z atrapą głowy - dziś ode mnie życzenia:)
Kategorie: Nowości 
23.12.2005 · Od przemokrak
Tęczowy łańcuch i fioletowe bombki (symbole mniejszości seksualnych) zawisły w środę o 18.30 na niewielkiej choince przed ambasadą Wielkiej Brytanii.
Kategorie: Nowości 
22.12.2005 · Od
Roman został przyłapany...
Kategorie: Nowości 
22.12.2005 · Od
Parady Równości, coraz głośniejsze domaganie się o prawa mniejszości seksualnych przyszły do Polski z zachodu. Wiele wskazuje na to, że wkrótce nasz kraj czeka seria publicznych wyznań znanych osób do innych preferencji seksualnych. Modę tę zapoczątkował ją aktor teatralny i telewizyjny – Jacek Poniedziałek. Za pośrednictwem tabloidu „Fakt” poinformował, że jest gejem.
Kategorie: Nowości 
21.12.2005 · Od
Dziś, w środę 21 grudnia, swój długotrwały związek z Davidem Furnishem w Guildhall w Windsorze (zachodni Londyn) oficjalnie legalizuje brytyjski gwiazdor muzyki pop Elton John. Ceremonia może się odbyć, bo właśnie w grudniu w Wielkiej Brytanii weszło nowe prawo.
Kategorie: Nowości 
21.12.2005 · Od Kevin Lewinski
Na stronę: