Przeglądaj alfabetycznie
Przeglądaj newsy z okresu2006
"Dziennik Zachodni": Już za kilka dni do wielu mieszkań mogą zapukać pracownicy Poczty Polskiej, których zadaniem będzie sprawdzić, czy posiadamy telewizor i czy za ten "luksus" płacimy obowiązkowy abonament. To nic nowego. Ciągle obowiązuje stare zarządzenie - uspokaja Piotr Pietrasz, rzecznik Poczty Polskiej Oddział Katowice i Opole. - Prawdą jest jednak, że trwa burza mózgów jak te kontrole us…
Kategorie: Nowości 
29.12.2006 · Od przemokrak
My tylko robimy statystyki, by opracować system pomocy dla ciężarnych uczennic - tak Ministerstwo Edukacji Narodowej tłumaczy się z kontrowersyjnego pomysłu z rozesłaniem do szkół ankiet z pytaniem o liczbę dziewcząt w ciąży. Dyrektorzy są zniesmaczeni. To wkraczanie z butami w życie prywatne - mówią.
Kategorie: Nowości 
28.12.2006 · Od przemokrak
Podczas gdy kolejne stany USA zamykają drogę dla homoseksualnych małżeństw, geje i lesbijki zyskują coraz większą przychylność w innych częściach świata.
Kategorie: Nowości 
26.12.2006 · Od darekkk
"Rzeczpospolita": Andrzej Lepper był szantażowany przez "organizację", która podsyłała prostytutki politykom, biznesmenom i urzędnikom odpowiadającym za przetargi - zeznał skruszony gangster. "Rzeczpospolita" dotarła do tych zeznań.
Kategorie: Nowości 
21.12.2006 · Od przemokrak
Setki tysięcy holenderskich młodych widzów w swoim ulubionym programie rozrywkowym zobaczyły chłopca śpiewającego o tym, jak dobrze mu się żyje w homoseksualnej rodzinie
Kategorie: Nowości 
21.12.2006 · Od przemokrak
Z okazji nadchodzących Świąt i zbliżającego się 2007-go roku redakcja gay.pl pragnie złożyć Wam, naszym wszystkim Użytkownikom najserdeczniejsze życzenia.
Kategorie: Nowości 
20.12.2006 · Od przemokrak
Według "Gazety Polskiej", arcybiskup Stanisław Wielgus, nowy metropolita warszawski, przez ponad 20 lat był tajnym współpracownikiem SB. Arcybiskup zaprzeczył.
Kategorie: Nowości 
20.12.2006 · Od przemokrak
Kochani! Wielu z nas w Wigilie i dwa dni świat bedzie siadac do zastawionego rodzinnego stołu... ale nie kazdy ma to szczescie choc czasem trudno jest nam to zrozumiec.
Kategorie: Nowości 
18.12.2006 · Od przemokrak
Kevin Federline zamierza napisać książkę. Wiadomość nie jest jednak tak szokująca, gdy dowiadujemy się, że ma być to dzieło o jego wkrótce byłej małżonce, Britney Spears.
Kategorie: Nowości 
15.12.2006 · Od skinnier
Ogłaszamy kolejny konkursu na erotyczny profil na naszym portalu, zapraszając do wspólnej zabawy w poszukiwaniu najciekawszych profili z własnymi erotycznymi fotkami i zgłoszeniu ich do konkursu. O nagrodzeniu profilu zdecydujesz właśnie Ty oddając głos w sondzie opublikowanej w dniu 20.12. br .
Kategorie: Nowości 
13.12.2006 · Od
Szansa dla prymitywów. Czy facet musi? Jan Bestry, wujek samo dobro. Stanisław Łyżwiński, oblech. Waldemar Pawlak, cyborg uwodziciel. Krzysztof Rutkowski, rozkoszny twardziel. i inni.... Warto przeczytac:)
Kategorie: Nowości 
12.12.2006 · Od przemokrak
Warszawski Sąd Okręgowy umorzył postępowanie w sprawie 31-letniego Huberta H., oskarżonego o znieważenie prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Kategorie: Nowości 
12.12.2006 · Od przemokrak
Tak ostrej krytyki włoskich władz ze strony Watykanu nie było od lat. Stolica Apostolska oskarżyła gabinet Romana Prodiego o zamach na rodzinę. Powód? Rząd chce pozwolić wolnym związkom, także homoseksualnym, na wspólne rozliczanie podatków.
Kategorie: Nowości 
12.12.2006 · Od przemokrak
Radio Maryja odegrało ważną rolę w dziejach Polski i Kościoła, rozumianego jako wierni - powiedział w czwartek premier Jarosław Kaczyński, podczas uroczystości 15. rocznicy powstania Radia Maryja
Kategorie: Nowości 
07.12.2006 · Od przemokrak
Na stronę: