Przeglądaj alfabetycznie
Przeglądaj newsy z okresu2007
Noworoczne toasty wznosimy chętnie. Kieliszek trunku na pewno nie zaszkodzi. Ale już następna porcja albo doda nam skrzydeł, albo odbierze energię. Jak pić alkohol, by wytrwać do rana, a na drugi dzień nie walczyć z bólem głowy?
Kategorie: Nowości 
31.12.2007 · Od przemokrak
Chińscy urzędnicy przyjęli wobec gejów i lesbijek dwuznaczną postawę ochrzczoną jako "trzy razy nie" - nie godzimy się, nie dezaprobujemy i nie promujemy.
Kategorie: Nowości 
31.12.2007 · Od darekkk
Wiadomość o wydanym przez władze brytyjskiego Brighton zakazie grania utworów zawierających treści homofobiczne obiegła światowe media. Czy to walka z nietolerancją, czy zamach na wolność artystów?
Kategorie: Nowości 
31.12.2007 · Od darekkk
A jednak sfinansujemy prymasowi Glempowi marzenie życia. Po długich zabiegach posłom udało się obejść prawo i Kościół dostanie swoje 30 mln złotych. Czego nie zmógł PiS, dokonała... Platforma Obywatelska.
Kategorie: Nowości 
30.12.2007 · Od przemokrak
Kościół idzie na wojnę z Szatanem - mówi dla katolickiego portalu "Petrus" watykański egzorcysta. Jego zdaniem, ruszyły już intensywne szkolenia dla księży, którzy będą walczyć z "wielką bezbożnością". Oddziały egzorcystów mają leczyć opętanych i dławić fascynację okultyzmem w zarodku.
Kategorie: Nowości 
30.12.2007 · Od przemokrak
"Mamę w łóżku zdybał, a że ładna taka, nie czekając dłużej, pokazał jej ptaka" - taki cytat z pokazanego w Boże Narodzenie najnowszego animowanego filmu o Shreku oburzył posłów - informuje dziennik.pl.
Kategorie: Nowości 
28.12.2007 · Od darekkk
mam 25 lat jestem z okoic wawy chce poznac goscia do przyjazni i sexy
Kategorie: Nowości 
28.12.2007 · Od
Oba wielkie niemieckie Kościoły – katolicki i ewangelicki – stoją wobec poważnych finansowych problemów. Mają coraz mniej wiernych, a większość z nich stanowią emeryci płacący niski kościelny podatek lub niepłacący go wcale. Niektóre niepotrzebne już świątynie są na sprzedaż – ale trudno znaleźć na takie nieruchomości nabywców.
Kategorie: Nowości 
27.12.2007 · Od przemokrak
Magda Mołek wyrzuciła widownię podczas nagrania autorskiego programu "W roli głównej". Prezenterka była oburzona "głośnym", jak na jej gust, zachowaniem publiczności.
Kategorie: Nowości 
26.12.2007 · Od przemokrak
Rodzina to związek kobiety i mężczyzny. W takim właśnie związku Bóg przyszedł na świat - podkreślał abp Kazimierz Nycz, metropolita warszawski, w kazaniu podczas pasterki. Hierarcha był zasadniczy. Cytuję za serwisem informacyjnym o2.pl (ten zaś za Polską Agencją Prasową):
Kategorie: Nowości 
26.12.2007 · Od przemokrak
Wszystko wskazuje na to, że Urugwaj będzie pierwszym krajem w Ameryce Południowej, który wprowadzi możliwość rejestracji związków partnerskich dla osób tej samej płci.
Kategorie: Nowości 
21.12.2007 · Od darekkk
Prezydent Lech Kaczyński nie wie, ile państw leży w strefie Schengen. Podczas uroczystości powiedział, że jest ich 27. Prawdziwa odpowiedz na to pytanie brzmi - 24. Prezydent uczestniczył w uroczystym "otwarcia szlabanów' w Budzisku na granicy polsko-litewskiej.
Kategorie: Nowości 
21.12.2007 · Od przemokrak
Miałem przyjemność przeprowadzić kilka tygodni temu wywiad z Bernardem Antony’m – wydawcą prawicowego francuskiego pisma "Présent" – który gościł w naszym kraju.
Kategorie: Nowości 
20.12.2007 · Od darekkk
Nie ma liberalnego skrzydła w polskim episkopacie – uważa TADEUSZ BARTOŚ, były dominikanin. – Nie ma tam otwartości na dyskusję i zmiany, jakim podlega społeczeństwo. To Jan Paweł II budował taki konserwatywny Kościół – mówi teolog
Kategorie: Nowości 
20.12.2007 · Od darekkk
Na stronę: