Przeglądaj alfabetycznie
Przeglądaj newsy z okresu2008
„Jestem inteligentnym, nieco zakręconym chłopakiem. Mam wiele pasji i marzeń. Do pełni szczęścia brakuje mi miłości. Napisz do mnie. Poznajmy się…”
Kategorie: Nowości 
31.12.2008 · Od darekkk
Opolscy studenci zamierzają wystawić w walentynki przedstawienie o "królewiczach gejach". Odbiorcami mają być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i liceów - alarmuje "Nasz Dziennik".
Kategorie: Nowości 
30.12.2008 · Od Maks89
PRZEGLĄD PRASY. Opolscy studenci zamierzają wystawić w walentynki przedstawienie o "królewiczach gejach". Odbiorcami mają być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i liceów - alarmuje "Nasz Dziennik".
Kategorie: Nowości 
30.12.2008 · Od darekkk
Prosty, łatwy i poniekąd przyjemny sposób na zarobienie kilkuset złotych. Do banków spermy ustawiają się coraz dłuższe kolejki chętnych. I coraz więcej osób odchodzi z kwitkiem, bo tylko nasienie co 8 dawcy nadaje się do zamrożenia i wykorzystania.
Kategorie: Nowości 
29.12.2008 · Od coupleboys
Sprawa procesu między KPH a Gaylife dotarła już nawet do Somalii, bardziej znanej ostatnio z powodu piractwa niż gejostwa. Jak się okazuje ten muzułmański kraj ogarnięty wojną domową ma także swój gejowski portal.
Kategorie: Nowości 
28.12.2008 · Od starosta
spotkam się z facetem z nowego sącza wiek nie ma znaczenia piszcie na gg 10884346
Kategorie: Nowości 
28.12.2008 · Od
Oba wizerunki żółto-pomarańczowego słoneczka są nieomal identyczne, różni je tylko podpis. Na starszym logo jest to nowojorskie Gaycenter, na nowszym... "Wschodzący Białystok". Władze miasta badają, czy nie doszło do plagiatu.
Kategorie: Nowości 
28.12.2008 · Od coupleboys
Przypadkowe podobieństwo, inspiracja, plagiat? Pewne jest jedno - oficjalne już logo Białegostoku, którego opracowanie magistrat zlecił Grupie Eskadra, jest niemal identyczne jak znak nowojorskiego stowarzyszenia skupiającego gejów, lesbijki, biseksualistów i transseksualistów.
Kategorie: Nowości 
27.12.2008 · Od darekkk
Medialna wrzawa wokół wykładu o ruchu gejowsko-lesbijskim na Uniwersytecie Jagiellońskim spowodowała ... wzrost zainteresowania studiami podyplomowymi o kulturze współczesnej. W przyszłym roku na tym kierunku będzie można zdobyć tytuł magistra.
Kategorie: Nowości 
27.12.2008 · Od darekkk
Serdecznie zapraszamy na queerowego Sylwestra, który wprowadzi nas - w oby jak najbardziej nienormatywny - rok 2009!
Kategorie: Nowości 
26.12.2008 · Od
Papież Benedykt XVI podczas przemówienia w Watykanie przypomniał stanowisko Kościoła w sprawie osób homoseksualnych i ostrzegł, że "ludzkości grozi zagłada". Wypowiedzi papieża wywołały złość w środowiskach homoseksualnych – informuje serwis CNN.
Kategorie: Nowości 
24.12.2008 · Od przemokrak
Aktywiści gejowscy zapowiadają akcje sabotażowe, które uniemożliwią zorganizowanie słynnego festiwalu piosenki w San Remo
Kategorie: Nowości 
24.12.2008 · Od darekkk
Hiszpański sędzia został ukarany za świadomie wstrzymywanie procesu adopcyjnego dziecka przez lesbijską parę.
Kategorie: Nowości 
24.12.2008 · Od darekkk
O procesie który KPH wytoczyła portalowi Gaylife jest coraz głośniej. I coraz bardziej międzynarodowo. Napisał o tym nie tylko portal "Pardon" - pod tytułem: "Kłótliwe cioty": wojna domowa polskich gejów! Piszą również media międzynarodowe.
Kategorie: Nowości 
23.12.2008 · Od starosta
Na stronę: