Przeglądaj alfabetycznie
Przeglądaj newsy z okresu2011
Szalonego Sylwestra, szampańskiej zabawy w gronie fajnych ludzi lub romantycznej nocy we dwoje a także zdrowego i niezgorszego niż poprzedni Nowego Roku życzy Wam Wszystkim załoga Gay.pl! Obyśmy w tym składzie doczekali następnego końca roku!
Kategorie: Nowości 
30.12.2011 · Od przemokrak
Powstał nowy polski gejowski portal dla naszej społeczności w Wielkiej Brytanii. To mila i pożyteczna inicjatywa - świadczy o tym że Nasi też się tam umieją organizować! ¯yczymy powodzenia!!!
Kategorie: Nowości 
28.12.2011 · Od przemokrak
- Ideologicznie Rucha Palikota jest mi bardzo bliski. Można też powiedzieć odwrotnie: ja jestem bardzo bliska Palikotowi jako matka jego idei. A jak wiadomo tylko matka jest pewna - mówiła w TOK FM Joanna Senyszyn. - Będziemy razem robić różne projekty i zobaczymy jak nam się razem współpracuje - mówiła europosłanka w TOK FM. Jej zdaniem wcale nie musi to jedna oznaczać politycznego mariażu. - Ru…
Kategorie: Nowości 
28.12.2011 · Od przemokrak
Specjalny pokaz filmu dokumentalnego "COMING OUT PO POLSKU" (2011) wraz z dyskusją po filmie z udziałem reżyserów Sławomira Grünberga i Katki Reszke odbędzie się we WROCŁAWIU, w środę 4 STYCZNIA 2012 w KLUBIE PUZZLE w Przejściu Garncarskim 2. Wstęp wolny.
Kategorie: Nowości 
27.12.2011 · Od ingani
Być może PO złoży własny projekt ustawy o związkach partnerskich. - Wielu parlamentarzystów PO widzi potrzebę takiego projektu, pod warunkiem że nie pójdzie za daleko - mówi autor inicjatywy Artur Dunin (PO).
Kategorie: Nowości 
23.12.2011 · Od darekkk
FAREWELL GAYLIFE - Pożegnanie portalu Gaylife.pl, Piątek, 30 grudnia 2011 r. start – godz. 21:00, klub Le Garage w Warszawie, ul. Burakowska 12 (koło centrum handlowego Arkadia), 30 grudnia 2011 r. po 7,5 roku działalności portal Gaylife.pl zawiesza działalność. Serdecznie zapraszamy wszystkich obecnych i byłych adminów, użytkowników, czytelników, wszystkie drag queens na imprezę oraz ostat…
Kategorie: Nowości 
23.12.2011 · Od starosta
Kochają się i są szczęśliwi. Jednego żałują - że nie mają ślubu, bo w Polsce to niemożliwe. Robert Biedroń (35 l.) opowiada Faktowi o swoim parterze, którego nazywa mężem. A pieszczotliwie również "Myszką". Dlaczego? - Bo tak jest ładnie - zwierza się poseł Ruchu Palikota. I zapowiada, że zrobi wszystko, by mógł ze swoim partnerem stanąć w Polsce na ślubnym kobiercu
Kategorie: Nowości 
21.12.2011 · Od darekkk
Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, Przy wejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny, Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie. C…
Kategorie: Nowości 
21.12.2011 · Od przemokrak
SAS zdecydował się przygotować specjalną wersję Przewodnika SAS Guide Crew dla segmentu LGBTw wersji wideo. SAS Guide Crew - nasz bestseller! Strona internetowa SAS http://www.flysas.com/gay ma być miejscem, w którym osoby z tej społeczności wybierające się do Skandynawii znajdą wszystkie niezbędne informacje: mapy, porady i linki do stron poświęconych skandynawskim stolicom.
Kategorie: Nowości 
19.12.2011 · Od yak
Nie mamy prawa potępiać homoseksualistów żyjących w związkach partnerskich - mówił ks. Adam Boniecki.
Kategorie: Nowości 
19.12.2011 · Od darekkk
Ludzie umawiamy się na coś ?
Kategorie: Nowości 
19.12.2011 · Od Patryk105
Zmiana w Regulaminie organizacji umożliwia dołączenie do niej każdej chętnej osobie. Tzw. "członkostwo wspierające" ma być odpowiedzią na duże zainteresowanie współpracą z Queer UW osób spoza Uniwersytetu Warszawskiego.
Kategorie: Nowości 
19.12.2011 · Od yak
Brytyjski rząd ogłosił plany, by dla uczniów już od wieku 5 lat prowadzone były lekcje na temat równouprawnienia transseksualistów. Celem jest sprawienie, by szkoły były "bardziej otwarte na dzieci odmienne płciowo".
Kategorie: Nowości 
18.12.2011 · Od darekkk
"Mój mały Manhattan" - to pierwszy na świecie film pełnometrażowy nakręcony iphonem. Opowiada o ludzkich przemianach, o tym jak jedno zdarzenie może zmienić całe nasze życie. To historia Kacpra - 25-letniego homoseksualisty, który przekonuje się jak wielka miłość poprzez ból i zdradę, może ostatecznie doprowadzić do szczęścia.
Kategorie: Nowości 
18.12.2011 · Od starosta
Na stronę: