Przeglądaj alfabetycznie
Przeglądaj newsy z okresu2012
Z Krakowa dostajemy ostatnio informacje o osobach , które w sposób podły wykorzystują sytuacje osób - nosicielli wirusa HIV.
Kategorie: Nowości 
30.12.2012 · Od przemokrak
Zbliża się koniec roku... jaki był? Dobry, zły, przeciętny? Nie można już patrzeć wstecz lecz szykowac się na Nowy Rok - lepszy dla każdego i szczęśliwszy ( oby )...
Kategorie: Nowości 
28.12.2012 · Od przemokrak
Nowy sposób antykoncepcji dla kobiet to rozpuszczalny materiał, który tak jak prezerwatywy chroni przed HIV.
Kategorie: Nowości 
28.12.2012 · Od rewizor
Katolicki arcybiskup Kamerunu, Tonye Bakot, podczas świątecznej mszy powiedział, że małżeństwa homoseksualistów to "zbrodnia przeciwko ludzkości".
Kategorie: Nowości 
27.12.2012 · Od darekkk
Urugwajski Senat odłożył w środę do kwietnia planowaną debatę i głosowanie nad projektem ustawy zezwalającej na małżeństwa homoseksualne. W połowie grudnia znaczną większością projekt przyjęła niższa izba parlamentu.
Kategorie: Nowości 
27.12.2012 · Od darekkk
Rząd nie ma mandatu, by zrównać w prawach małżeństwa heteroseksualne i homoseksualne. Związek mężczyzny i kobiety jest "twórczym wyrazem Bożej miłości" - powiedział arcybiskup Westminsteru Vincent Nichols.
Kategorie: Nowości 
26.12.2012 · Od darekkk
Pod koniec listopada ogłosiliśmy na portalu II Konkurs Literacki pod hasłem „Moje spotkanie z Mikołajem”. Na konkurs wpłynęło 10 prac od 8 autorów. Jury w składzie: Gabryś, Jakub87, wejdawustus, yak postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące prace i autorów:
Kategorie: Nowości 
22.12.2012 · Od yak
Benedykt XVI chce obronić świat przed gejowskimi małżeństwami i związkami rejestrowanymi. Ale ta walka idzie papieżowi coraz gorzej.
Kategorie: Nowości 
22.12.2012 · Od darekkk
63 proc. młodzieży o skłonnościach homoseksualnych przyznaje, że myślało o samobójstwie. Dla porównania takie myśli miało tylko 12 proc. heteroseksualnych nastolatków - wynika z badań przeprowadzonych przez Kampanię Przeciw Homofobii, Stowarzyszenie Lambda Warszawa oraz Fundację Trans-Fuzja.
Kategorie: Nowości 
21.12.2012 · Od rewizor
Homoseksualiści w polityce ciągle narażeni są na ataki hejterskie. Być może właśnie dlatego tak niewielu z nich do tej pory przyznało się do swojej orientacji seksualnej – mówi w rozmowie z "Wprost" Radomir Szumełda, działacz Platformy Obywatelskiej z Trójmiasta, który na swoim koncie na Facebooku ujawnił, że jest homoseksualistą.
Kategorie: Nowości 
20.12.2012 · Od darekkk
Kilkadziesiąt tysięcy zwolenników małżeństw homoseksualnych demonstrowało w czasie weekendu w Paryżu 
i innych miastach.
Kategorie: Nowości 
17.12.2012 · Od darekkk
Większość Niemców opowiada się za podatkowym równouprawnieniem partnerskich związków homoseksualnych - pokazał sondaż instytutu badania opinii publicznej YouGov. Wyniki opublikowano w sobotę.
Kategorie: Nowości 
16.12.2012 · Od darekkk
Saba, jedna z karaibskich wysp wchodzących w skład Antyli Holenderskich znalazła ciekawy sposób na to, by wyprzedzić konkurencję w walce o zainteresowanie turystów. Władze Saby postanowiły bowiem sprofilować się na turystę określonego. I tak od czasu, gdy na wyspie zalegalizowano małżeństwa homoseksualne, stała się o wiele bardziej popularna, niż dotychczas.
Kategorie: Nowości 
16.12.2012 · Od darekkk
Falę protestów środowisk gejowskich we Włoszech oraz popierających je polityków wywołały słowa Benedykta XVI z jego orędzia na Światowy Dzień Pokoju. Papież wymienił inne związki niż małżeństwo mężczyzny i kobiety wśród zagrożeń dla stabilizacji i pokoju.
Kategorie: Nowości 
15.12.2012 · Od darekkk
Na stronę: