Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter A
Aktywiści na rzecz tolerancji zachęcają kolejne kluby i puby, by przestały sprzedawać rosyjską wódkę Stolichnaya. Właściciel marki odpowiada: - W Rosji tylko ją produkujemy, a poza tym z dumą wspieramy światową społeczność LGBT.
Categories: Nowości 
31.07.2013 · From przemokrak
Rozpaczliwe wezwanie Tomasza Terlikowskiego wzbudziła decyzja sądu najwyższego USA, który zrównał w prawach małżeństwa homo- i heteroseksualne. - To wielkie zwycięstwo Antychrysta! I bardzo zły dzień dla cywilizacji zachodniej i szerzej dla całego świata. Módlmy się o przyjście Pana - zaapelował publicysta Frondy
Categories: Nowości 
29.06.2013 · From starosta
Komisja praw człowieka Naczelnej Rady Adwokackiej wyraziła zaniepokojenie wobec powtarzających się "ataków na osoby z uwagi na ich poglądy, czy orientację seksualną". Stanowisko ma związek z atakiem na posła RP Roberta Biedronia po sobotniej Paradzie Równości.
Categories: Nowości 
19.06.2013 · From przemokrak
Jestem bardzo szczęśliwy, że Anna Grodzka przyjęła nasze zaproszenie. Dublińska parada stara się być reprezentatywna dla wszystkich grup naszej społeczności. Anna jest wspaniałym wzorem do naśladowania nie tylko dla osób transseksualnych, ale dla nas wszystkich - powiedział Chris Procter, dyrektor Gay Pride Festival.
Categories: Nowości 
21.05.2013 · From przemokrak
Ledorga to francuska organizacja skupiająca homoseksualistów, którzy są miłośnikami starych samochodów. Już od ośmiu lat organizuje ona plebiscyt na Europejski Gejowski Samochód Roku. Od 2010 przyznawane jest też wyróżnienie dla Europejskiej Gejowskiej Marki Roku. Kto w tym roku najbardziej przypadł do gustu homoseksualistom?
Categories: Nowości 
15.03.2013 · From przemokrak
Lesbijska para z Austrii, która wspólnie chciała wychowywać dziecko jednej z partnerek, wygrała sprawę przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Według trybunału austriackie prawo adopcyjne dyskryminuje osoby homoseksualne.
Categories: Nowości 
20.02.2013 · From darekkk
Robert Biedroń jako jedyny wstrzymał sie podczas dzisiejszego glosowania nad wyrzuceniem Wandy Nowickiej z koła parlamentarnego Ruchu Palikota. Na Fb pisze:
Categories: Nowości 
13.02.2013 · From przemokrak
Prezydium klubu Ruchu Palikota jednogłośnie podjęło decyzję, że zarekomenduje klubowi RP kandydaturę Anny Grodzkiej na funkcję wicemarszałka Sejmu - powiedział po posiedzeniu prezydium rzecznik klubu Andrzej Rozenek. Dodał, że nie było innych kandydatów.
Categories: Nowości 
31.01.2013 · From starosta
Portal wciąż ma problemy z wysyłaniem maili. Tak więc nie działa aktywacja kont, przypominanie haseł, aktywowanie ogłoszeń i inne czynności wymagające wysyłania maili. To wszystko związane jest z atakiem na portal, którego doświadczyliśmy niedawno.. Prosimy NIE WYKUPYWAĆ abonamentów. Możliwość zakupu abonamentów zostanie i tak niedługo zlikwidowanie w związku z zawieszeniem przeze mnie działalnośc…
Categories: Nowości 
25.01.2013 · From starosta
Już od 17:00 w najbliższą środę 23.01.2013 Le Garage zaprasza na imprezę podsumowująca pierwszy dzień czytania w sejmie na temat ustawy o związkach partnerskich!!! W tym dniu będzie kolorowo i jeszcze bardziej tęczowo, a wieczorem Drag Queen Show w wykonaniu gwiazd. Klub Le Garage zaprasza działaczki i działaczy i wszystkich protestujących pod Sejmem na BEZPŁATNĄ!!! kawę i herbatę.
Categories: Nowości 
21.01.2013 · From przemokrak
Naszym celem jest ułatwienie Polakom składania obywatelskich projektów ustaw. Domagamy się, aby ustawy pod którymi zebrano 100 tysięcy podpisów były rzetelnie rozpatrywane przez polityków. Do dziś 4 580 000 Polaków podpisało się pod obywatelskimi projektami ustaw, które trafiły do sejmowego kosza lub sejmowej zamrażarki. Pomóż nam zmienić tę sytuację!
Categories: Nowości 
18.01.2013 · From przemokrak
Homoseksualistów nadal będzie można nie przyjmować do pracy zapewniła przedstawicieli Kościołów premier Australii Julia Gillard.
Categories: Nowości 
17.01.2013 · From darekkk
Kardynał Francis George i sześciu biskupów pomocniczych z Chicago ostrzegają, że wniosek w sprawie uznania "małżeństw homoseksualnych" w Illinois jest skierowany przeciwko dobru wspólnemu i zmusi mieszkańców tego stanu do "pozornego zaakceptowania czegoś, co jest sprzeczne ze wspólnym sensem istnienia ludzkości".
Categories: Nowości 
07.01.2013 · From darekkk
Katolicki arcybiskup Kamerunu, Tonye Bakot, podczas świątecznej mszy powiedział, że małżeństwa homoseksualistów to "zbrodnia przeciwko ludzkości".
Categories: Nowości 
27.12.2012 · From darekkk
Per page: