Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter B
Sytuacja mniejszości seksualnych w Rosji nie jest godna pozazdroszczenia. Wobec braku poszanowania podstawowych praw przedstawiciele środowiska LGBT mogą jedynie pomarzyć o takich kwestiach jak związki partnerskie. Podstawowymi problemami są bowiem narastająca dyskryminacja, otwarta wrogość, a nawet brutalne morderstwa gejów i lesbijek.
Categories: Nowości 
27.06.2013 · From _nastolatek_
Urzędy stanu cywilnego nie mogą odmówić udzielania ślubu parom homoseksualnym – ogłosiła brazylijska Narodowa Rada Sprawiedliwości, instytucja zapewniająca autonomię władzy sądowniczej.
Categories: Nowości 
15.05.2013 · From darekkk
100 tysięcy dolarów nagrody i milion na dalsze badania otrzyma od fundacji Billa i Melindy Gatesów osoba, która zaprojektuje "prezerwatywy nowej generacji". To kolejne przedsięwzięcie fundacji, która finansuje m.in. młodych wynalazców i projektantów.
Categories: Nowości 
26.03.2013 · From przemokrak
"Dysponował siecią, w którą uwikłani byli dyplomaci, żołnierze, strażnicy, pracownicy administracji i protokołu dyplomatycznego, dostarczającą mu młodych kobiet (lub mężczyzn) dla zaspokojenia jego codziennych potrzeb. Ojcowie i mężowie zamykali córki i żony w domach, żeby ustrzec je przed wzrokiem i pożądaniem Wodza"
Categories: Nowości 
02.03.2013 · From przemokrak
"Dobry pedał - martwy pedał", "Pedały do gazu" - napisy takiej treści pojawiły się w przejściu podziemnym przy kampusie UG. - Oczekiwałbym od studentów i środowiska akademickiego stanowczej reakcji - opowiada Robert Biedroń, poseł Ruchu Palikota.
Categories: Nowości 
02.03.2013 · From darekkk
Słowa Janusza Palikota na temat Wandy Nowickiej wywołały wśród polityków różnych ugrupowań ostrą polemikę. Jako "wstrętne" i "obrzydliwe" nazwał je w "7 Dniu Tygodnia" w Radiu Zet Jacek Protasiewicz z Platformy Obywatelskiej. Z kolei Andrzej Rozenek z Ruchu Palikota stwierdził, iż Wanda Nowicka "zachowała się po świńsku wobec Anki Grodzkiej, bo tak się nie robi, że się kogoś wypuszcza, a potem nie…
Categories: Nowości 
10.02.2013 · From starosta
Dzis o 20 tej w tvn24 gośćmi Moniki Olejnik bedą posłowie Robert Biedroń z RP i Stefan Niesiolowski PO. Moze być ciekawie - zapraszamy!
Categories: Nowości 
31.01.2013 · From przemokrak
Kościół anglikański zgodził się, by duchowni geje zostawali biskupami - podał portal BBC News. Decyzję w tej sprawie podjęła w grudniu Izba Biskupów. Anglikańscy konserwatyści, należący do ruchu ewangelicznego, zapowiadają sprzeciw w synodzie.
Categories: Nowości 
07.01.2013 · From darekkk
Rząd nie ma mandatu, by zrównać w prawach małżeństwa heteroseksualne i homoseksualne. Związek mężczyzny i kobiety jest "twórczym wyrazem Bożej miłości" - powiedział arcybiskup Westminsteru Vincent Nichols.
Categories: Nowości 
26.12.2012 · From darekkk
Zmiany w prawie brytyjskim dotyczącym małżeństw homoseksualnych zostaną uzupełnione o możliwość zawierania ślubów przez osoby tej samej płci w kościołach - poinformowało BBC powołując się na źródła zbliżone do premiera Davida Camerona.
Categories: Nowości 
08.12.2012 · From darekkk
Poseł Ruchu Palikota Robert Biedroń komentując na Twitterze propozycję SLD, które domaga się delegalizacji ONR-u i Młodzieży Wszechpolskiej po burdach do jakich doszło w czasie tegorocznego Marszu Niepodległości, apeluje, by nie delegalizować tych organizacji.
Categories: Nowości 
13.11.2012 · From przemokrak
Robert Biedroń wystąpił w programie Killerskie Karaoke
Categories: Nowości 
05.11.2012 · From zryw
W najbliższy wtorek gościem talk-show Kuby Wojewódzkiego będzie poseł na Sejm z Ruchu Palikota, działacz gejowski i... nasz admin - Robert Biedroń!
Categories: Nowości 
28.10.2012 · From przemokrak
Około godz. 1.30 w nocy zamaskowani mężczyźni podpalili tęczę na pl. Zbawiciela. Strażakom udało się uratować tylko część instalacji. Tęcze podpalili zamaskowani mężczyźni, gdy w klubach na pl. Zbawiciela bawiło się jeszcze sporo osób. Informację o podpaleniu dostaliśmy na [email protected]:
Categories: Nowości 
13.10.2012 · From przemokrak
Per page: