Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter C
Lesbijka uwodzi żonę, a recepcjonista jest transseksualny - niełatwy los homofoba, któremu niechęć do ludzi o innej orientacji rujnuje życie oglądamy w spocie Kampanii Przeciw Homofobii. Pierwszy raz to nie geje czy lesbijki są głównym bohaterem. Przypominający kino akcji spot z gwiazdorską obsadą to opowieść o homofobii z perspektywy samego homofoba. Dziś swoją premierę miał klip niezależnej gru…
Categories: Nowości 
21.08.2013 · From przemokrak
Niektórym może się wydawać, że to żart, ale nie - Czechy naprawdę oficjalnie uznały Kościół Latającego Potwora Spaghetti. Obywatelowi pozwolono na założenie na głowę sitka do makaronu na zdjęciu do dowodu osobistego.
Categories: Nowości 
03.08.2013 · From przemokrak
"Nie odrzucajcie trzech procent wiernych i nie nakładajcie na nich krzyża, który ma uspokoić Wasze sumienia!" - piszą w swoim liście otwartym do polskiego episkopatu chrześcijanie ze wspólnoty Wiara i Tęcza.
Categories: Nowości 
27.02.2013 · From przemokrak
Zapraszamy serdecznie użytkowników portalu do wzięcia udziału w czacie z gościem w pokoju Bi. Gościem będzie Dawid Wawryka - Dyrektor Biura Poselskiego Roberta Biedronia.
Categories: Nowości 
02.02.2013 · From _Lucek_
- To jest wstyd, że tego samego dnia w Warszawie i w Moskwie parlamenty podjęły zbieżne, współgrające decyzje. Duma uchwaliła ustawę wprowadzającą karalność "propagandy homoseksualnej", a w Polsce postanowiono w ogóle nie zajmować się czymś, co w cywilizowanym świecie uchodzi za standard – powiedział Włodzimierz Cimoszewicz w Radiu ZET.
Categories: Nowości 
30.01.2013 · From starosta
Jak wynika z najnowszych sondaży wykonanych na zlecenie dziennika "Le Figaro" 57 proc. obywateli jest obecnie za umożliwieniem gejom i lesbijkom zawierania związków małżeńskich na takich samych zasadach jak tradycyjne małżeństwo.
Categories: Nowości 
12.01.2013 · From darekkk
Homoseksualiści w polityce ciągle narażeni są na ataki hejterskie. Być może właśnie dlatego tak niewielu z nich do tej pory przyznało się do swojej orientacji seksualnej – mówi w rozmowie z "Wprost" Radomir Szumełda, działacz Platformy Obywatelskiej z Trójmiasta, który na swoim koncie na Facebooku ujawnił, że jest homoseksualistą.
Categories: Nowości 
20.12.2012 · From darekkk
Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu stwierdził, że opublikowanie przez austriacką gazetę zdjęć całujących się duchownych nie było naruszeniem prawa.
Categories: Nowości 
05.12.2012 · From darekkk
W sobotę w Łodzi doszło do brutalnego pobicia działaczy Ruchu Palikota. Jak na swoim blogu ujawnia Janusz Palikot, "grupa wyrostków" napadła na wychodzących z popularnego wśród homoseksualistów klubu członków partii. TVN24 dowiedziała się, że sprawcy zajścia usłyszeli już zarzuty.
Categories: Nowości 
27.11.2012 · From starosta
Nietolerowany przez krewnych, wyrzucony z domu i wyzywany w szkole. Krakowski crossdresser postanowił walczyć o swoje prawa przed sądem. Pozwał rodziców i… wygrał!
Categories: Nowości 
05.09.2012 · From
Dwunastu niewiarygodnie przystojnych, świetnie zbudowanych i rewelacyjnie poruszających się mężczyzn. Kultowy, niepowtarzalny, oryginalny Chippendales. To już nie zespół. To marka. Pożądana na całym świecie, perfekcyjna, luksusowa, elektryzująca. Już w październiku wystąpią na dwóch ekskluzywnych show: w warszawskiej Sali Kongresowej oraz w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Zapraszamy na wyjątkowo gor…
Categories: Nowości 
08.08.2012 · From przemokrak
Do wszystkich tych, którzy wchodzą przez portal na czat.
Categories: Nowości 
07.08.2012 · From _Lucek_
Po Darmowym Przytulaniu przyszła pora na kolejną akcję, której celem jest stworzenie (tu wstaw werble) - tęczowego dzieła sztuki! Ufamy, że przyłożycie swoją rękę (dosłownie!) do tego projektu, a tym samym pomożecie nam stworzyć ów tęczowy kolaż.
Categories: Nowości 
02.08.2012 · From przemokrak
- Nie było i nie będzie intencją mojego rządu oraz PO taka zmiana finansowania Kościoła, której efektem miałoby być jego osłabienie, czy też atak na Kościół - powiedział premier Donald Tusk w Sejmie przed głosowaniami ws. projektów Ruchu Palikota i SLD likwidacji Funduszu Kościelnego.
Categories: Nowości 
15.06.2012 · From przemokrak
Per page: