Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę E
Marszałek Sejmu Ewa Kopacz skreśliła z listy dziennego porządku obrad 46 posiedzenia Sejmu punkt dotyczący pierwszego czytania ustawy o uzgodnieniu płci. Projekt zgłosiła Anna Grodzka.
Kategorie: Nowości 
24.07.2013 · Od starosta
Jedni z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów "Ulicy Sezamkowej" - Bert i Ernie - w objęciach na kanapie patrzą na skład orzekający Sądu Najwyższego USA w telewizorze. Tak amerykański tygodnik "New Yorker" świętuje historyczną decyzję sądu ws. związków homoseksualnych.
Kategorie: Nowości 
30.06.2013 · Od przemokrak
Federalny sąd apelacyjny w San Francisco uchylił ze skutkiem natychmiastowym tymczasowy zakaz zawierania małżeństw homoseksualnych w stanie Kalifornia. Chwilę później odbyły się pierwsze ceremonie ślubne.
Kategorie: Nowości 
29.06.2013 · Od darekkk
Hanna Gronkiewicz-Waltz oficjalnie odmówiła objęcia patronatem honorowym Parady Równości 2013. W tym samym dniu w internecie pojawiło się wideo z europosłankami zapraszającymi na przemarsz.
Kategorie: Nowości 
08.06.2013 · Od przemokrak
Parlament Europejski zapowiedział dziś na Twitterze prezentację przez Agencję Praw Podstawowych Unii Europejskiej wyników badań nt. dyskryminacji osób LGBT prezentowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Homofobią. I doczekał się dość ciekawej odpowiedzi od posła PiS Stanisława Pięty.
Kategorie: Nowości 
18.05.2013 · Od przemokrak
Podziękowania dla posłów, którzy odrzucając projekty ustaw o związkach partnerskich "głosowali w obronie wartości instytucji małżeństwa i rodziny" wyraziła w liście do marszałek Sejmu Ewy Kopacz Rada Episkopatu Polski ds. Rodziny.
Kategorie: Nowości 
30.01.2013 · Od przemokrak
CHICAGO (CBS) – Burmistrz Rahm Emanuel, na fali zwycięstwa Baracka Obamy w wyborach prezydenckich, obiecuje swoje poparcie dla legalizacji związków małżeńskich par homoseksualnych w stanie Illinois
Kategorie: Nowości 
17.11.2012 · Od darekkk
Wczoraj (29.05) w Uczelni Vistula odbyła się kolejna debata w ramach cyklu spotkań pod wspólną nazwą Tydzień Równości. Ewa Maciuszko, Jolanta Ciok i Filip Misiewicz zastanawiali się, w czym tkwi istota e-wykluczenia i jak sprawić, by osoby niekorzystające z Sieci poczuły, że czegoś im brak. Dziś zaplanowana jest debata o stereotypach na temat mniejszości narodowych. Gościem będzie m.in. Mateusz Da…
Kategorie: Nowości 
30.05.2012 · Od yak
26-05-2012 Eliminacje konkursu Mister Gej 2012 INFERNO-CLUB- SZCZECIN To już Trzecia Edycja Wyboru Mister Gej w Inferno Club! Wierzysz w siebie? Przyjdź i zmierz się z innymi ... Nieważne z jakiego miasta jesteś..
Kategorie: Nowości 
18.04.2012 · Od
Według najnowszych danych liczba zakażeń wirusem HIV w Rosji rośnie i w 2011 r. wyniosła 62 tys., czyli o 5 proc. więcej niż w roku poprzednim. Według WHO już prawie milion Rosjan jest zakażonych.
Kategorie: Nowości 
13.03.2012 · Od przemokrak
Taki styl życia jest coraz bardziej tolerowany.
Kategorie: Nowości 
30.05.2011 · Od darekkk
Sir Elton John i jego partner David Furnish zostali rodzicami. W Boże Narodzenie w Kalifornii matka zastępcza urodziła dla nich syna - podał magazyn "US Weekly".
Kategorie: Nowości 
28.12.2010 · Od starosta
- Jak tylko SAS nam dostarczy akt ślubu to udamy się z nim do Urzędu Stanu Cywilnego z prośbą o zarejestrowanie i zobaczymy co będzie dalej – zapowiedziały w emitowanym przez TVN programie „Uwaga” Ewa i Gosia, które 6 grudnia pobrały się w samolocie.
Kategorie: Nowości 
18.12.2010 · Od omega_32
Ewa i Małgorzata. Walczyły o to, aby być pierwszą na świecie lesbijską parą, która weźmie ślub na pokładzie samolotu.
Kategorie: Nowości 
19.10.2010 · Od darekkk
Na stronę: