Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter F
gay
Categories: Nowości 
06.07.2013 · From gayslave
Prezydent Francji Francois Hollande podpisał ustawę zezwalającą na małżeństwa homoseksualne i adoptowanie dzieci przez pary tej samej płci. Wcześniej francuski Trybunał Konstytucyjny ogłosił, że przyjęta przez parlament ustawa jest zgodna z konstytucją. Trybunał orzekł, że małżeństwa homoseksualne "nie są sprzeczne z żadną zasadą konstytucji". Choć prawo francuskie przed 1946 rokiem i pó…
Categories: Nowości 
18.05.2013 · From przemokrak
Francuskie Zgromadzenie Narodowe przyjęło ustawę legalizującą małżeństwa homoseksualne. Za głosowało 331 deputowanych, przeciwko było 225 w niższej izbie parlamentu. To ostatni krok w procesie legislacyjnym.
Categories: Nowości 
24.04.2013 · From darekkk
"Słońce wstanie, jak zawsze; cena kredytu za wasze mieszkania nie pójdą w górę i nie dostaniecie żadnej wysypki!" - tak przeciwników legalizacji małżeństw homoseksualnych uspokajał w nowozelandzkim parlamencie centroprawicowy poseł Maurice Williamson.
Categories: Nowości 
19.04.2013 · From przemokrak
Niższa izba francuskiego parlamentu poparła ustawę zezwalającą na małżeństwa homoseksualne i adopcję dzieci przez gejów i lesbijki. Minister sprawiedliwości Christiane Taubira odtrąbiła zwycięstwo, ale nowe prawo ma we Francji wielu przeciwników, głównie w kręgach konserwatywnych i katolickich oraz wśród diaspory muzułmańskiej.
Categories: Nowości 
13.02.2013 · From przemokrak
Francuska edycja modowego magazynu ELLE wyszła z inicjatywą wsparcia dla małżeńst osób jednopłciowych we Francji przez pokazanie pary lesbijek biorącej ślub na okładce.
Categories: Nowości 
19.01.2013 · From bobylon89
Modlitwę "Anioł Pański" na Placu Świętego Piotra w Watykanie zakłóciły w niedzielę aktywistki z organizacji Femen. W jednej chwili zrzuciły bluzki i półnagie krzyczały, protestując przeciw polityce Watykanu wobec homoseksualnych małżeństw i kwestii adoptowania przez takie pary dzieci.
Categories: Nowości 
14.01.2013 · From darekkk
W oczekiwaniu, aż we francuskim parlamencie dojdzie do debaty nt. wspomaganej medycznie prokreacji, lesbijki z Francji chcące mieć dzieci coraz powszechniej korzystają ze sztucznego zapłodnienia w Belgii. Tamtejsze kliniki nie mogą przyjąć wszystkich chętnych.
Categories: Nowości 
13.01.2013 · From darekkk
Pierwsze dziecko urodzone we Francji w 2013 roku ma dwie matki. Pod koniec stycznia francuskie Zgromadzenie Narodowe będzie debatować o prawach par homoseksualnych
Categories: Nowości 
07.01.2013 · From darekkk
Dokładnie za tydzień. W piątek 14 grudnia zaczynamy ostatni tydzień przed końcem świata. Całkiem pełnoletni klub fanTOM zaprasza skórzaków, mundurowców, gumowców, sportowców, sneków, skejtów, garniturowców, fetyszystów wszelkich odmian. Dziś nasz bar będzie mocno ciemny a tylko dla was otwieramy fetish-zone. Pokaż fetysz i wejdź dziś za free. Bez list, zapisów, mailingów i tajnych haseł.
Categories: Nowości 
07.12.2012 · From starosta
Francuski rząd przyjął w środę projekt ustawy umożliwiającej parom homoseksualnym małżeństwo i adopcję dzieci. Propozycja rządzącej lewicy wywołuje zdecydowany sprzeciw prawicy i francuskiego Episkopatu.
Categories: Nowości 
08.11.2012 · From starosta
Małżeństwa tej samej płci
Categories: Nowości 
27.08.2012 · From Racylicious
Amerykańscy przeciwnicy małżeństw homoseksualnych zaczęli masowo stołować się w sieci restauracji Chick-Fil-A po tym, jak jej właściciel Dan Cathy wyraził sprzeciw wobec równouprawnienia gejów i lesbijek. Poparł go między innymi konserwatysta Rick Santorum.
Categories: Nowości 
02.08.2012 · From darekkk
Fabryka Równości zaprasza wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic (a nawet gości z innych miast Polski przybywajcie!) na wakacyjny festiwal kina LGBT Filmowe Lato Równości. Tego lata pokażemy widzom filmy opowiadające o miłości. Na pozór różniącej się od tej, którą możemy spotkać na ulicy, innej od modelu najczęściej prezentowanego w mediach. Pokazywane przez nas produkcje dowiodą, że nie licz…
Categories: Nowości 
21.06.2012 · From przemokrak
Per page: