Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę F
Profil internetowego serwisu Fronda.pl na Facebooku został zablokowany. Po raz drugi. Dlaczego? Jak twierdzi Tomasz Terlikowski (szef strony) powodem było umieszczenie na portalu społecznościowym linku do materiału z zacytowaną wypowiedzią Artura Szpilki. Znany bokser użył słowa "pedały". Jest Pan zaskoczony zablokowaniem profilu? - pytamy Terlikowskiego. - Niespecjalnie - odpowiada.
Kategorie: Cytaty 
17.01.2014 · Od starosta
Do wszystkich pytających się - tak FORUM wróci !!
Kategorie: Nowości 
22.10.2013 · Od admin
gay
Kategorie: Nowości 
06.07.2013 · Od gayslave
Prezydent Francji Francois Hollande podpisał ustawę zezwalającą na małżeństwa homoseksualne i adoptowanie dzieci przez pary tej samej płci. Wcześniej francuski Trybunał Konstytucyjny ogłosił, że przyjęta przez parlament ustawa jest zgodna z konstytucją. Trybunał orzekł, że małżeństwa homoseksualne "nie są sprzeczne z żadną zasadą konstytucji". Choć prawo francuskie przed 1946 rokiem i pó…
Kategorie: Nowości 
18.05.2013 · Od przemokrak
Francuskie Zgromadzenie Narodowe przyjęło ustawę legalizującą małżeństwa homoseksualne. Za głosowało 331 deputowanych, przeciwko było 225 w niższej izbie parlamentu. To ostatni krok w procesie legislacyjnym.
Kategorie: Nowości 
24.04.2013 · Od darekkk
"Słońce wstanie, jak zawsze; cena kredytu za wasze mieszkania nie pójdą w górę i nie dostaniecie żadnej wysypki!" - tak przeciwników legalizacji małżeństw homoseksualnych uspokajał w nowozelandzkim parlamencie centroprawicowy poseł Maurice Williamson.
Kategorie: Nowości 
19.04.2013 · Od przemokrak
Niższa izba francuskiego parlamentu poparła ustawę zezwalającą na małżeństwa homoseksualne i adopcję dzieci przez gejów i lesbijki. Minister sprawiedliwości Christiane Taubira odtrąbiła zwycięstwo, ale nowe prawo ma we Francji wielu przeciwników, głównie w kręgach konserwatywnych i katolickich oraz wśród diaspory muzułmańskiej.
Kategorie: Nowości 
13.02.2013 · Od przemokrak
Francuska edycja modowego magazynu ELLE wyszła z inicjatywą wsparcia dla małżeńst osób jednopłciowych we Francji przez pokazanie pary lesbijek biorącej ślub na okładce.
Kategorie: Nowości 
19.01.2013 · Od bobylon89
Modlitwę "Anioł Pański" na Placu Świętego Piotra w Watykanie zakłóciły w niedzielę aktywistki z organizacji Femen. W jednej chwili zrzuciły bluzki i półnagie krzyczały, protestując przeciw polityce Watykanu wobec homoseksualnych małżeństw i kwestii adoptowania przez takie pary dzieci.
Kategorie: Nowości 
14.01.2013 · Od darekkk
W oczekiwaniu, aż we francuskim parlamencie dojdzie do debaty nt. wspomaganej medycznie prokreacji, lesbijki z Francji chcące mieć dzieci coraz powszechniej korzystają ze sztucznego zapłodnienia w Belgii. Tamtejsze kliniki nie mogą przyjąć wszystkich chętnych.
Kategorie: Nowości 
13.01.2013 · Od darekkk
Pierwsze dziecko urodzone we Francji w 2013 roku ma dwie matki. Pod koniec stycznia francuskie Zgromadzenie Narodowe będzie debatować o prawach par homoseksualnych
Kategorie: Nowości 
07.01.2013 · Od darekkk
Dokładnie za tydzień. W piątek 14 grudnia zaczynamy ostatni tydzień przed końcem świata. Całkiem pełnoletni klub fanTOM zaprasza skórzaków, mundurowców, gumowców, sportowców, sneków, skejtów, garniturowców, fetyszystów wszelkich odmian. Dziś nasz bar będzie mocno ciemny a tylko dla was otwieramy fetish-zone. Pokaż fetysz i wejdź dziś za free. Bez list, zapisów, mailingów i tajnych haseł.
Kategorie: Nowości 
07.12.2012 · Od starosta
Francuski rząd przyjął w środę projekt ustawy umożliwiającej parom homoseksualnym małżeństwo i adopcję dzieci. Propozycja rządzącej lewicy wywołuje zdecydowany sprzeciw prawicy i francuskiego Episkopatu.
Kategorie: Nowości 
08.11.2012 · Od starosta
Małżeństwa tej samej płci
Kategorie: Nowości 
27.08.2012 · Od Racylicious
Na stronę: