Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę G
Na zajączka odpalamy chat. Można się dostać do niego będąc zalogowanym do portalu ale również bez logowania się. Można też dołączyć się do rozmów z bezpośredniego linka http://chat.gay.pl
Kategorie: Nowości 
02.04.2018 · Od admin
W końcu jest! Nasz kochany webmaster zaktualizował system i już można wygodnie przeglądać portal w komórkach i na tabletach nie wykonując przy tym zbędnych ruchów.
Kategorie: Podpowiedzi 
16.01.2017 · Od starosta
Czy na ul. Dietla w Krakowie polują na gejów wychodzących w nocy z tamtejszego klubu? Kilkanaście dni temu pobito tam dotkliwie dwóch mężczyzn. Twierdzą, że to nie pierwsze takie zdarzenie. Policja przekonuje, że zgłoszono jej tylko jeden incydent.
Kategorie: Nowości 
05.08.2013 · Od przemokrak
Znany działacz LGBT wziął ślub ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Websterem. Uroczystość odbyła się w szpitalu, gdzie Larry Kramer dochodzi do siebie po operacji miednicy. Śluby homoseksualistów w stanie Nowy Jork odbywają się od minionej niedzieli.
Kategorie: Nowości 
27.07.2013 · Od darekkk
To będzie jazda bez trzymanki. Poseł John Godson jasno stwierdził, że homoseksualizm jest zboczeniem. I porównał go do pedofilii i zoofilii.
Kategorie: Nowości 
11.05.2013 · Od przemokrak
Wyznania dotyczące homoseksualizmu w zawodowym sporcie są rzadkością. Kilka dni temu zawodnik NBA Jason Collins ujawnił, że jest gejem. Wcześniej w lutym to samo uczynił piłkarz Robbie Rogers. Po coming-oucie zakończył karierę, ale teraz wznowił treningi i być może znowu zaprezentuje się na boisku.
Kategorie: Nowości 
04.05.2013 · Od darekkk
Premier zdymisjonował Jarosława Gowina ze stanowiska ministra sprawiedliwości. Na nowego szefa tego resortu Tusk wyznaczył Marka Biernackiego, byłego szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Kategorie: Nowości 
29.04.2013 · Od przemokrak
Gambia, najmniejsze afrykańskie państwo, zaostrzyło właśnie przepisy regulujące stosunki homoseksualne między mężczyznami - za nakłanianie do nich lub prostytuowanie się można trafić na pięć lat do więzienia.
Kategorie: Nowości 
19.04.2013 · Od darekkk
"Niech Pan nie odpuszcza" - tymi słowami kończy się list wystosowany przez Grzegorza Pellowskiego, jednego z najpopularniejszych gdańskich cukierników, do prezydenta Lecha Wałęsy. Pellowski wyznaje, że popiera Wałęsę w jego kontrowersyjnych opiniach dotyczących mniejszości seksualnych w sejmie i dopinguje, by nie tracił ducha. Przedstawiciele ruchów LGBT są oburzeni i wzywają do bojkotu sieci cuki…
Kategorie: Nowości 
20.03.2013 · Od starosta
Ostry spór dwóch członków PO przy okazji dyskusji na temat związków partnerskich. W programie "Piaskiem po oczach" w TVN24 John Godson i Radomir Szumełda - który przyznał niedawno, że jest gejem - nie byli w stanie zgodzić się, czy "różnorodność poglądów" w PO to jej słabość, czy siła. - Dla mnie nie do przyjęcia jest to, że państwo w imię swojej doktrynalnej ideologii próbujecie urządzać moje życ…
Kategorie: Nowości 
02.03.2013 · Od darekkk
John Godson na swoim wideoblogu wygłosił kazanie nt. tolerancji wobec homoseksualistów, w którym radził polemistom, aby nie obrzucać się błotem i nie być dla siebie jak zwierzęta. W odpowiedzi internauci zacytowali mu Biblię.
Kategorie: Nowości 
08.02.2013 · Od starosta
John Godson znalazł nieoczekiwanego sojusznika w swoim boju o bardziej kulturalną debatę publiczną. Do polityka PO, który dopiero co nazwał homoseksualizm grzechem, przyłączył się Robert Biedroń - pierwszy otwarcie homoseksualny poseł w Polsce. Panowie oświadczyli, że się "znają, lubią i kolegują": - I chcielibyśmy zaapelować do naszych sympatyków, by zastanowili się, czy swoimi opiniami czasem ko…
Kategorie: Nowości 
08.02.2013 · Od przemokrak
W programie "Tomasz Lis na żywo" doszło też do ostrego sporu między prof. Ireneuszem Krzemińskim i posłem PO Johnem Godsonem. Krzemiński zagroził nawet, że opuści studio. - Byłem zaskoczony, że można posługiwać się takim językiem w debacie sejmowej - mówił prof. Krzemiński. - Moje poglądy zostały ukształtowane przez fakt, ze jestem chrześcijaninem. Uważam, że homoseksualizm jest grzechem - stwierd…
Kategorie: Nowości 
05.02.2013 · Od _Lucek_
- Dostałem wiele listów. Ludzie nie rozumieją, że ciemnoskóry może być konserwatystą. Słyszę argumenty, że ciemnoskóry powinien być szczególnie wyrozumiały dla potrzeb mniejszości, ale przecież bycie ciemnoskórym nie jest wypaczeniem od normy, a homoseksualizm wypaczeniem od normy jest - powiedział w RMF FM poseł PO John Godson.
Kategorie: Nowości 
05.02.2013 · Od _Lucek_
Na stronę: