Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę G
Na zajączka odpalamy chat. Można się dostać do niego będąc zalogowanym do portalu ale również bez logowania się. Można też dołączyć się do rozmów z bezpośredniego linka http://chat.gay.pl
Kategorie: Nowości 
02.04.2018 · Od admin
W końcu jest! Nasz kochany webmaster zaktualizował system i już można wygodnie przeglądać portal w komórkach i na tabletach nie wykonując przy tym zbędnych ruchów.
Kategorie: Podpowiedzi 
16.01.2017 · Od starosta
Para pojechała na wakacje i postanowiła nagrać własny teledysk do utworu "Some Other Summer". Na początku myśleli, że film zobaczą tylko znajomi i rodzina, potem okazało się, że obejrzało go kilkadziesiąt tysięcy osób.
Kategorie: Nowości 
06.11.2016 · Od wielicki
Kot o imieniu Bull stracił dom, bo jak powiedziała jego właścicielka wykazywał „niewłaściwe zachowania seksualne”. Według niej, kot jest gejem.
Kategorie: Plotki 
03.02.2014 · Od wielicki
- Zapisuję się do zespołu pani Beaty Kempy zajmującego się gender - zadeklarowała Anna Grodzka w rozmowie z Superstacją. - Zamierzam mówić, czym jest gender i to, że "ideologia gender" to wymysł biskupów.
Kategorie: Nowości 
18.01.2014 · Od wielicki
Czy na ul. Dietla w Krakowie polują na gejów wychodzących w nocy z tamtejszego klubu? Kilkanaście dni temu pobito tam dotkliwie dwóch mężczyzn. Twierdzą, że to nie pierwsze takie zdarzenie. Policja przekonuje, że zgłoszono jej tylko jeden incydent.
Kategorie: Nowości 
05.08.2013 · Od przemokrak
Znany działacz LGBT wziął ślub ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Websterem. Uroczystość odbyła się w szpitalu, gdzie Larry Kramer dochodzi do siebie po operacji miednicy. Śluby homoseksualistów w stanie Nowy Jork odbywają się od minionej niedzieli.
Kategorie: Nowości 
27.07.2013 · Od darekkk
To będzie jazda bez trzymanki. Poseł John Godson jasno stwierdził, że homoseksualizm jest zboczeniem. I porównał go do pedofilii i zoofilii.
Kategorie: Nowości 
11.05.2013 · Od przemokrak
Wyznania dotyczące homoseksualizmu w zawodowym sporcie są rzadkością. Kilka dni temu zawodnik NBA Jason Collins ujawnił, że jest gejem. Wcześniej w lutym to samo uczynił piłkarz Robbie Rogers. Po coming-oucie zakończył karierę, ale teraz wznowił treningi i być może znowu zaprezentuje się na boisku.
Kategorie: Nowości 
04.05.2013 · Od darekkk
Premier zdymisjonował Jarosława Gowina ze stanowiska ministra sprawiedliwości. Na nowego szefa tego resortu Tusk wyznaczył Marka Biernackiego, byłego szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Kategorie: Nowości 
29.04.2013 · Od przemokrak
Gambia, najmniejsze afrykańskie państwo, zaostrzyło właśnie przepisy regulujące stosunki homoseksualne między mężczyznami - za nakłanianie do nich lub prostytuowanie się można trafić na pięć lat do więzienia.
Kategorie: Nowości 
19.04.2013 · Od darekkk
"Niech Pan nie odpuszcza" - tymi słowami kończy się list wystosowany przez Grzegorza Pellowskiego, jednego z najpopularniejszych gdańskich cukierników, do prezydenta Lecha Wałęsy. Pellowski wyznaje, że popiera Wałęsę w jego kontrowersyjnych opiniach dotyczących mniejszości seksualnych w sejmie i dopinguje, by nie tracił ducha. Przedstawiciele ruchów LGBT są oburzeni i wzywają do bojkotu sieci cuki…
Kategorie: Nowości 
20.03.2013 · Od starosta
Najbardziej tolerancyjni wobec gejów są mieszkańcy województwa lubuskiego, a najwięcej postaw świadczących o homofobii widać na Pomorzu, Śląsku i w południowo-wschodniej Polsce
Kategorie: Nowości 
15.03.2013 · Od wielicki
Na stronę: