Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter G
Czy na ul. Dietla w Krakowie polują na gejów wychodzących w nocy z tamtejszego klubu? Kilkanaście dni temu pobito tam dotkliwie dwóch mężczyzn. Twierdzą, że to nie pierwsze takie zdarzenie. Policja przekonuje, że zgłoszono jej tylko jeden incydent.
Categories: Nowości 
05.08.2013 · From przemokrak
Znany działacz LGBT wziął ślub ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Websterem. Uroczystość odbyła się w szpitalu, gdzie Larry Kramer dochodzi do siebie po operacji miednicy. Śluby homoseksualistów w stanie Nowy Jork odbywają się od minionej niedzieli.
Categories: Nowości 
27.07.2013 · From darekkk
To będzie jazda bez trzymanki. Poseł John Godson jasno stwierdził, że homoseksualizm jest zboczeniem. I porównał go do pedofilii i zoofilii.
Categories: Nowości 
11.05.2013 · From przemokrak
Wyznania dotyczące homoseksualizmu w zawodowym sporcie są rzadkością. Kilka dni temu zawodnik NBA Jason Collins ujawnił, że jest gejem. Wcześniej w lutym to samo uczynił piłkarz Robbie Rogers. Po coming-oucie zakończył karierę, ale teraz wznowił treningi i być może znowu zaprezentuje się na boisku.
Categories: Nowości 
04.05.2013 · From darekkk
Premier zdymisjonował Jarosława Gowina ze stanowiska ministra sprawiedliwości. Na nowego szefa tego resortu Tusk wyznaczył Marka Biernackiego, byłego szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Categories: Nowości 
29.04.2013 · From przemokrak
Gambia, najmniejsze afrykańskie państwo, zaostrzyło właśnie przepisy regulujące stosunki homoseksualne między mężczyznami - za nakłanianie do nich lub prostytuowanie się można trafić na pięć lat do więzienia.
Categories: Nowości 
19.04.2013 · From darekkk
"Niech Pan nie odpuszcza" - tymi słowami kończy się list wystosowany przez Grzegorza Pellowskiego, jednego z najpopularniejszych gdańskich cukierników, do prezydenta Lecha Wałęsy. Pellowski wyznaje, że popiera Wałęsę w jego kontrowersyjnych opiniach dotyczących mniejszości seksualnych w sejmie i dopinguje, by nie tracił ducha. Przedstawiciele ruchów LGBT są oburzeni i wzywają do bojkotu sieci cuki…
Categories: Nowości 
20.03.2013 · From starosta
Ostry spór dwóch członków PO przy okazji dyskusji na temat związków partnerskich. W programie "Piaskiem po oczach" w TVN24 John Godson i Radomir Szumełda - który przyznał niedawno, że jest gejem - nie byli w stanie zgodzić się, czy "różnorodność poglądów" w PO to jej słabość, czy siła. - Dla mnie nie do przyjęcia jest to, że państwo w imię swojej doktrynalnej ideologii próbujecie urządzać moje życ…
Categories: Nowości 
02.03.2013 · From darekkk
John Godson na swoim wideoblogu wygłosił kazanie nt. tolerancji wobec homoseksualistów, w którym radził polemistom, aby nie obrzucać się błotem i nie być dla siebie jak zwierzęta. W odpowiedzi internauci zacytowali mu Biblię.
Categories: Nowości 
08.02.2013 · From starosta
John Godson znalazł nieoczekiwanego sojusznika w swoim boju o bardziej kulturalną debatę publiczną. Do polityka PO, który dopiero co nazwał homoseksualizm grzechem, przyłączył się Robert Biedroń - pierwszy otwarcie homoseksualny poseł w Polsce. Panowie oświadczyli, że się "znają, lubią i kolegują": - I chcielibyśmy zaapelować do naszych sympatyków, by zastanowili się, czy swoimi opiniami czasem ko…
Categories: Nowości 
08.02.2013 · From przemokrak
W programie "Tomasz Lis na żywo" doszło też do ostrego sporu między prof. Ireneuszem Krzemińskim i posłem PO Johnem Godsonem. Krzemiński zagroził nawet, że opuści studio. - Byłem zaskoczony, że można posługiwać się takim językiem w debacie sejmowej - mówił prof. Krzemiński. - Moje poglądy zostały ukształtowane przez fakt, ze jestem chrześcijaninem. Uważam, że homoseksualizm jest grzechem - stwierd…
Categories: Nowości 
05.02.2013 · From _Lucek_
- Dostałem wiele listów. Ludzie nie rozumieją, że ciemnoskóry może być konserwatystą. Słyszę argumenty, że ciemnoskóry powinien być szczególnie wyrozumiały dla potrzeb mniejszości, ale przecież bycie ciemnoskórym nie jest wypaczeniem od normy, a homoseksualizm wypaczeniem od normy jest - powiedział w RMF FM poseł PO John Godson.
Categories: Nowości 
05.02.2013 · From _Lucek_
Dziś w programie "Kropka nad i" w TVN24 o 20.00 gościem Moniki Olejnik będzie posłanka Anna Grodzka. Zapraszamy!
Categories: Nowości 
29.01.2013 · From przemokrak
Przestrzegam pana Palikota, żeby tego nie robił - powiedział w TVN24 poseł PO Stefan Niesiołowski, odnosząc się do informacji, że kandydatką Ruchu Palikota na wicemarszałka Sejmu miałaby być Anna Grodzka.
Categories: Nowości 
26.01.2013 · From przemokrak
Per page: