Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę H
Podczas poniedziałkowego pokazu filmowego na Uniwersytecie Warszawskim nieznani sprawcy wrzucili do pomieszczenia petardę z napisem „Zakaz pedałowania” i obraźliwymi ulotkami
Kategorie: Nowości 
17.01.2017 · Od starosta
Afera o Kongres Społeczny Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu. Gościem wydarzenia był holenderski psycholog, który głosi, że homoseksualizm jest chorobą i można go leczyć modlitwą oraz uśmiechem. Organizator nie widzi w tym problemu, ale głosów sprzeciwu nie brakuje.
Kategorie: Nowości 
26.11.2016 · Od wielicki
– Do masakry w Orlando doszło, bo tam skumulowało się wszystko to, co lubi zachodnioeuropejska i amerykańska lewica – tłumaczył w "RZECZoPOLITYCE" szef Ruchu Narodowego i były poseł Kukiz'15 Robert Winnicki. W strzelaninie, do której doszło w miniony weekend w gejowskim klubie, zginęło 49 osób i napastnik.
Kategorie: Humor 
18.06.2016 · Od wielicki
- Czy zgadzasz się, że powinniśmy cię zabić? - pada pytanie zza kamery. - Przypuszczam, że taki jest mój los - potakuje przestraszony młody gej z Rosji. Do jego głowy przyłożony zostaje pistolet. Pada rozkaz, że mężczyzna ma się rozebrać. Jego ubrania lądują w ognisku. A to dopiero początek...
Kategorie: Nowości 
05.02.2014 · Od wielicki
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Pięta na Twitterze skomentował wyrok Sądu Najwyższego Indii, który orzekł iż homoseksualny stosunek płciowy jest przestępstwem.
Kategorie: Nowości 
11.12.2013 · Od przemokrak
Większość europejskich gejów, lesbijek oraz transseksualistów regularnie doświadcza przemocy i dyskryminacji, jak wynika z pracy przedstawionej w Hadze na konferencji na rzecz zrównania w prawach homoseksualistów.
Kategorie: Nowości 
19.05.2013 · Od przemokrak
To drugi w Ameryce Łacińskiej kraj z takimi uprawnieniami dla par jednopłciowych, po Argentynie. Ustawę poparło ponad dwie trzecie deputowanych izby niższej urugwajskiego parlamentu.
Kategorie: Nowości 
11.04.2013 · Od darekkk
Popieram prawo lesbijek i gejów do zawierania małżeństw - oświadczyła była szefowa amerykańskiej dyplomacji Hillary Clinton.
Kategorie: Nowości 
18.03.2013 · Od darekkk
Problem postrzegania homoseksualizmu polega na totalnym braku edukacji obywatelskiej, która niestety dotknęła także tego noblistę - powiedziała Agnieszka Holland w programie Tomasza Lisa. - Przypuszczam, że on głównie, jak pisze jego żona, słucha Radia Maryja w nocy. Widać, że się pogubił w rozumieniu tego, czym jest prawdziwa demokracja, czym jest wolność, prawa człowieka - dodała, mówiąc o Lechu…
Kategorie: Nowości 
05.03.2013 · Od darekkk
„Feteszyzm może prowadzić do homoseksualizmu i transseksualizmu”, „homoseksualizm można wyleczyć” – twierdzi jedna z osób wykładających na UW. Takie zdanie przekazuje studentom i studentkom podczas obowiązkowych zajęć.
Kategorie: Nowości 
15.02.2013 · Od starosta
Adam Hofman wyznał na antenie Radia ZET, że ma paru homoseksualnych znajomych. Zwraca się do nich zgodnie z panującymi zasadami, starając nie obrażać ich - jakże delikatnych - uczuć.
Kategorie: Nowości 
07.02.2013 · Od przemokrak
"Wspólne pożycie" dotyczy zarówno par hetero-, jak homoseksualnych - uchwalił Sąd Najwyższy. Wypowiedział się w sprawie prawa do mieszkania komunalnego po zmarłym partnerze.
Kategorie: Nowości 
28.11.2012 · Od darekkk
Tak można wywnioskować z ogłoszonego właśnie najnowszego raportu dotyczącego epidemii HIV/AIDS na świecie Raport opracowany przez ekspertów z UNAIDS - Wspólny Program Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. HIV/AIDS - ogłoszono we wtorek równocześnie w Warszawie i Genewie. Jego główne punkty dają powody do optymizmu, choć bez wątpienia jest jeszcze wiele do zrobienia. Przede wszystkim odnotowan…
Kategorie: Nowości 
22.11.2012 · Od przemokrak
Hiszpański Trybunał Konstytucyjny orzekł, że małżeństwa osób tej samej płci, zalegalizowane 7 lat temu za rządów socjalistów, są zgodne z konstytucją.
Kategorie: Nowości 
09.11.2012 · Od darekkk
Na stronę: