Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę J
Z badań prof. Marka Regnerusa wynika, że co trzecie dorosłe dziecko wychowywane przez lesbijkę bądź geja twierdzi, że jest homo- lub biseksualistą. - Mówienie o zaraźliwości homoseksualizmu jest prowokacją, bo nie sądzę, aby homoseksualizm rozchodził się w taki sposób jak choroba - komentuje te badania poseł John Godson (Polska Razem). I dodaje, że to po prostu dzieci naśladują rodziców.
Kategorie: Nowości 
05.02.2014 · Od starosta
Wiele zmian w Kościele zaszło dzięki jezuitom. I wygląda na to, że wpływowy zakon kolejny raz może szykować nam całkiem sporą kościelną rewolucję. O. John Whitney SJ z Seattle University właśnie otwarcie nawołuje do poparcia idei legalizacji małżeństw homoseksualnych.
Kategorie: Nowości 
29.01.2014 · Od starosta
W internecie krąży filmik pokazujący taniec nagich rugbystów pod prysznicami. Jak widać i heterycy lubią czasem potańczyć bez ubrań. A ja nie mogłem się powstrzymać, żeby go wam nie pokazać.
Kategorie: Nowości 
07.12.2013 · Od starosta
- Jarosław Gowin ma dwie zalety. Pierwsza to imię. Ładne. Druga - to, że jest wysoki i przystojny
Kategorie: Nowości 
07.12.2013 · Od starosta
Rzecznik prasowy warszawskiej Parady Równości Jej Perfekcyjność oraz twórca tęczowej flagi Gilbert Baker będą honorowymi przewodniczącymi Fierté Montreal Pride 2013. Jako Grand Marshalls wydarzenia będą otwierać kilkusettysięczny pochód w sobotę 17 sierpnia.
Kategorie: Nowości 
07.08.2013 · Od przemokrak
– Tu jest Polska i nie ma sensu zaszczepiać Polakom nowinek zachodnich w rodzaju tworzenia paramałżeństw homoseksualnych – oświadczył na antenie TVP Info Jarosław Gowin, który jest jedynym rywalem Donalda Tuska w wyścigu o fotel przewodniczącego PO. Były minister sprawiedliwości podkreślił, że nie zrobi "ani kroku w lewo".
Kategorie: Nowości 
02.07.2013 · Od starosta
Pod hasłem Różnorodni Równoprawni ulicami Warszawy przejdzie w sobotę Parada Równości, czyli coroczna manifestacja środowisk LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów i osób transseksualnych) oraz sprzeciwiających się homofobii i dyskryminacji.
Kategorie: Nowości 
15.06.2013 · Od przemokrak
Parada Równości 2013: Różnorodni równoprawni! pełne informacje: http://paradarownosci.eu/?p=2429 Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje w tym roku ministra Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Pełnomocniczka Rządu ds. Równego Traktowania.
Kategorie: Nowości 
12.06.2013 · Od przemokrak
Znany działacz ruchu byłych gejów John Paulk publicznie oświadczył, że nie wierzy, by religia mogła zmieniać orientację homoseksualną. Wcześniej przez wiele lat konserwatyści przedstawiali go jako przykład skuteczności tzw. terapii konwersyjnej, a książki Paulka sprzedawały się w ogromnych nakładach. Teraz Paulk chce zostać działaczem środowisk gejowskich.
Kategorie: Nowości 
11.05.2013 · Od przemokrak
"Istnieje stary komuch, p. Krzysztof Bęgowski, który wyłudził miejsce w Sejmie podszywając się pod kobietę" - napisał na Facebooku prezes Kongresu Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke. Zdaniem polityka, "żadna posłanka Anna Grodzka nie istnieje". Jego zdaniem, sytuacja byłaby taka sama, gdyby "pomalował się na czarno i wszedł do Sejmu jako Murzyn"
Kategorie: Nowości 
01.05.2013 · Od przemokrak
W sobotę doniesienie na byłego prezydenta RP złożył Ryszard Nowak, szef Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą. Zarzuca Wałęsie "publiczne propagowanie nienawiści do mniejszości seksualnej".
Kategorie: Nowości 
03.03.2013 · Od przemokrak
25 stycznia 2013 r. w programie "To był dzień" w Polsat News wystąpili posłowie Jacek ¯alek i Wincenty Elsner oraz radny Warszawy Krystian Legierski. Rozmowa dotyczyła związków partnerskich.
Kategorie: Nowości 
27.01.2013 · Od przemokrak
- Moim priorytetem jest kandydowanie do Parlamentu Europejskiego. Ale jeśli w przyszłości nadal będą pojawiać się głosy namawiające mnie do kandydowania na urząd prezydenta RP, to będę je poważnie rozważać - mówiła w piątek w Krakowie eurodeputowana Joanna Senyszyn, która na placu Szczepańskim zaprezentowała pierwsze w Polsce mobilne biuro, urządzone w samochodzie.
Kategorie: Nowości 
18.01.2013 · Od przemokrak
O tym, że Jodie Foster jest lesbijką plotkowano od lat. Mimo to aktorka nigdy wcześniej oficjalnie nie przyznała się do swojej orientacji seksualnej. Jej partnerką od 1992 roku była producentka filmowa Cydney Bernard, z którą wychowywała dwóch synów, Charlesa i Kita. Para rozstała się w maju 2008 roku.
Kategorie: Nowości 
16.01.2013 · Od starosta
Na stronę: