Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter J
Rzecznik prasowy warszawskiej Parady Równości Jej Perfekcyjność oraz twórca tęczowej flagi Gilbert Baker będą honorowymi przewodniczącymi Fierté Montreal Pride 2013. Jako Grand Marshalls wydarzenia będą otwierać kilkusettysięczny pochód w sobotę 17 sierpnia.
Categories: Nowości 
07.08.2013 · From przemokrak
– Tu jest Polska i nie ma sensu zaszczepiać Polakom nowinek zachodnich w rodzaju tworzenia paramałżeństw homoseksualnych – oświadczył na antenie TVP Info Jarosław Gowin, który jest jedynym rywalem Donalda Tuska w wyścigu o fotel przewodniczącego PO. Były minister sprawiedliwości podkreślił, że nie zrobi "ani kroku w lewo".
Categories: Nowości 
02.07.2013 · From starosta
Pod hasłem Różnorodni Równoprawni ulicami Warszawy przejdzie w sobotę Parada Równości, czyli coroczna manifestacja środowisk LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów i osób transseksualnych) oraz sprzeciwiających się homofobii i dyskryminacji.
Categories: Nowości 
15.06.2013 · From przemokrak
Parada Równości 2013: Różnorodni równoprawni! pełne informacje: http://paradarownosci.eu/?p=2429 Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje w tym roku ministra Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Pełnomocniczka Rządu ds. Równego Traktowania.
Categories: Nowości 
12.06.2013 · From przemokrak
Znany działacz ruchu byłych gejów John Paulk publicznie oświadczył, że nie wierzy, by religia mogła zmieniać orientację homoseksualną. Wcześniej przez wiele lat konserwatyści przedstawiali go jako przykład skuteczności tzw. terapii konwersyjnej, a książki Paulka sprzedawały się w ogromnych nakładach. Teraz Paulk chce zostać działaczem środowisk gejowskich.
Categories: Nowości 
11.05.2013 · From przemokrak
"Istnieje stary komuch, p. Krzysztof Bęgowski, który wyłudził miejsce w Sejmie podszywając się pod kobietę" - napisał na Facebooku prezes Kongresu Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke. Zdaniem polityka, "żadna posłanka Anna Grodzka nie istnieje". Jego zdaniem, sytuacja byłaby taka sama, gdyby "pomalował się na czarno i wszedł do Sejmu jako Murzyn"
Categories: Nowości 
01.05.2013 · From przemokrak
W sobotę doniesienie na byłego prezydenta RP złożył Ryszard Nowak, szef Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą. Zarzuca Wałęsie "publiczne propagowanie nienawiści do mniejszości seksualnej".
Categories: Nowości 
03.03.2013 · From przemokrak
25 stycznia 2013 r. w programie "To był dzień" w Polsat News wystąpili posłowie Jacek ¯alek i Wincenty Elsner oraz radny Warszawy Krystian Legierski. Rozmowa dotyczyła związków partnerskich.
Categories: Nowości 
27.01.2013 · From przemokrak
- Moim priorytetem jest kandydowanie do Parlamentu Europejskiego. Ale jeśli w przyszłości nadal będą pojawiać się głosy namawiające mnie do kandydowania na urząd prezydenta RP, to będę je poważnie rozważać - mówiła w piątek w Krakowie eurodeputowana Joanna Senyszyn, która na placu Szczepańskim zaprezentowała pierwsze w Polsce mobilne biuro, urządzone w samochodzie.
Categories: Nowości 
18.01.2013 · From przemokrak
O tym, że Jodie Foster jest lesbijką plotkowano od lat. Mimo to aktorka nigdy wcześniej oficjalnie nie przyznała się do swojej orientacji seksualnej. Jej partnerką od 1992 roku była producentka filmowa Cydney Bernard, z którą wychowywała dwóch synów, Charlesa i Kita. Para rozstała się w maju 2008 roku.
Categories: Nowości 
16.01.2013 · From starosta
Civitas Christiana, Bractwo Małych Stópek, Polska Federacja Ruchów Obrony ¯ycia - polskie organizacje katolickie wysłały co najmniej kilkudziesięciu przedstawicieli do Paryża na niedzielną demonstrację przeciwko proponowanej przez socjalistyczny rząd legalizacji związków homoseksualnych.
Categories: Nowości 
13.01.2013 · From darekkk
Lęk przed odrzuceniem, dyskryminacja, gorsze traktowanie i wytykanie powodują, że ludzie żyjący z HIV często boją się mówić o swoim zakażeniu nawet najbliższym. Jak przełamać ten strach?
Categories: Nowości 
06.07.2012 · From przemokrak
Stowarzyszenie ILGA Europe przedstawiło w dorocznym raporcie sytuację osób o odmiennej orientacji seksualnej w 40 państwach europejskich. Według listy rankingowej tej organizacji żaden kraj nie uzyskał maksymalnej liczby 30 punktów. Polska dostała skromne dwa...
Categories: Nowości 
01.07.2012 · From darekkk
Przed Paradą Równości zawsze robi się gorąco. Wszyscy chcą dowiedzieć się czy w tym roku wydarzy się coś niezwykłego. Między innymi o tym opowiadać będzie Jej Perfekcyjność w radiu TOK FM w niedzielę o 23:00.
Categories: Nowości 
28.05.2012 · From
Per page: