Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter M
Szwedzkie lekkoatletki, które startują na mistrzostwach świata w Moskwie, pomalowały paznokcie w kolorach tęczy. To protest przeciwko ustawie podpisanej przez Władimira Putina, która uderza w środowiska LGBT. - Takie zachowanie to brak szacunku dla Rosji i jego obywateli - krytykuje Szwedki złota medalistka w skoku o tyczce Jelena Isinbajewa.
Categories: Nowości 
16.08.2013 · From przemokrak
Około 600 osób przeszło główną ulicą stolicy Litwy w marszu równości Baltic Pride. Ludzie stojący wzdłuż trasy przemarszu czasami bili brawo, częściej jednak pluli lub krzyczeli obraźliwe hasła. W kierunku uczestników marszu poleciały też jajka. Zatrzymano 28 osób.
Categories: Nowości 
28.07.2013 · From darekkk
Prof. Ewa Łętowska i prof. Jan Woleński: () Wykorzystanie art. 18 Konstytucji jako stwarzającego przeszkody dla instytucjonalizacji związków partnerskich jest czymś w rodzaju interpretacyjnego usiłowania nieudolnego. Przeprowadzona analiza tego artykułu nie upoważnia do wniosku, że stanowi on jakąkolwiek przeszkodę dla instytucjonalizacji związków partnerskich innych niż małżeństwo jako związek ko…
Categories: Nowości 
11.07.2013 · From przemokrak
Słuchajcie! W Kościanie powstał super gabinet masażu i odnowy biologicznej gdzie jest wypas! Polecam Wszystkim!!! www.medstudio.net.pl
Categories: Nowości 
31.05.2013 · From rrz4tuc
Dziś zmarł lider i załozyciel MAANAMU Marek Jackowski... Wspaniały gitarzysta, myzyk i byly maż Kory.... Wielka strata!
Categories: Nowości 
18.05.2013 · From przemokrak
18 maja w Krakowie ruszył doroczny MARSZ RÓWNOŚCI. Marsz rozpocznął się o g. 13 na Pl. Wolnica - dz. Kazimierz a tradycyjnie przeszedł na Rynek Gl. a zakończyl na Pl. Szczepańskim.
Categories: Nowości 
12.05.2013 · From przemokrak
Portalowi stuknęło dziś 3000 dni. I nikt tego nawet nie zauważył ;)
Categories: Nowości 
01.05.2013 · From starosta
Eearvin Johnson III, syn legendarnego koszykarza Magica Johnsona, ujawnił się, że jest gejem. EJ po raz pierwszy pokazał się ze swoim chłopakiem w miejscu publicznym.
Categories: Nowości 
04.04.2013 · From starosta
Homoseksualność nie jest zaburzeniem ani chorobą, a osoby z orientacją homoseksualną nie powinny być w związku z tym kierowane na leczenie wiążące się ze zmianą orientacji - przekonuje resort zdrowia w odpowiedzi na interpelację posłanki Krystyny Pawłowicz (PiS).
Categories: Nowości 
03.04.2013 · From przemokrak
Wczoraj Minister Zdrowia otrzymał od Grupy Ponton i Fundacji Nowoczesnej Edukacji Spunk specjalną przesyłkę. Były to pocztówki z rekomendacjami, wypisanymi przez uczestników i uczestniczki naszej ostatniej akcji ulicznej "Zarażam miłością nie zakażam HIV", zorganizowanej równolegle w trzech miastach - Warszawie, Łodzi (Fundacja Nowowczesnej Edukacji Spunk) i Wrocławiu (Studenckie koło Naukowe Seks…
Categories: Nowości 
22.03.2013 · From przemokrak
Annie Grodzkiej grozi mandat, ponieważ na fasadzie kamienicy, w której mieści się jej biuro poselskie, wywiesiła cztery flagi: Polski, UE, transseksualistów i ruchu LGBT. To wymaga zgody konserwatora zabytków mówią urzędnicy. Posłanka twierdzi zaś, że sprawa ma polityczny charakter.
Categories: Nowości 
16.03.2013 · From przemokrak
Mirosław Zbrojewicz to kolejny po Władysławie Kowalskim aktor, który weźmie udział w akcji "Rodzice, odważcie się mówić". Zbrojewicz zdradził, że jego syn jest gejem.
Categories: Nowości 
01.03.2013 · From _nastolatek_
Małżeństwa homoseksualne są obecnie uznawane w sześciu krajach UE, a także w dwóch krajach spoza Wspólnoty. Mają do nich dołączyć Francja i Wielka Brytania. Rejestrowanie związków tej samej płci dopuszcza 14 krajów UE i trzy państwa nienależące do Unii.
Categories: Nowości 
24.01.2013 · From bibula2
"Szczęścia nie można chować, inaczej staje się ciężarem, który z czasem zabije nawet największą miłość. W XXI wieku takie niesprawiedliwe traktowanie obywateli nie powinno mieć miejsca" - pisze w osobistym liście skierowanym do posłów matka lesbijki.
Categories: Nowości 
24.01.2013 · From darekkk
Per page: