Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę M
Ile ojciec zrobić może dla ukochanej córki? Bardzo wiele. Pewien chiński miliarder obiecał okrągły miliard temu, kto poślubi jego córkę. Chętnych do ogromnych pieniędzy podobno nie brakuje. Jest tylko jeden mały problem.
Kategorie: Humor 
30.01.2014 · Od starosta
Zapraszamy wszystkich miłośników fetyszu - juz w sobotę!
Kategorie: Nowości 
13.01.2014 · Od przemokrak
Żeby zwiedzić najnowszą wystawę Karola Radziszewskiego w Poznaniu, trzeba naprawdę bardzo tego chcieć. Widzów przed ekspozycją "chronią" kuriozalne zabezpieczenia, wśród których brakuje chyba tylko skanera tęczówki. A wszystko dlatego, że na ścianach rozwieszono erotyczne i pornograficzne zdjęcia z prywatnych kolekcji.
Kategorie: Nowości 
06.12.2013 · Od starosta
Szwedzkie lekkoatletki, które startują na mistrzostwach świata w Moskwie, pomalowały paznokcie w kolorach tęczy. To protest przeciwko ustawie podpisanej przez Władimira Putina, która uderza w środowiska LGBT. - Takie zachowanie to brak szacunku dla Rosji i jego obywateli - krytykuje Szwedki złota medalistka w skoku o tyczce Jelena Isinbajewa.
Kategorie: Nowości 
16.08.2013 · Od przemokrak
Około 600 osób przeszło główną ulicą stolicy Litwy w marszu równości Baltic Pride. Ludzie stojący wzdłuż trasy przemarszu czasami bili brawo, częściej jednak pluli lub krzyczeli obraźliwe hasła. W kierunku uczestników marszu poleciały też jajka. Zatrzymano 28 osób.
Kategorie: Nowości 
28.07.2013 · Od darekkk
Prof. Ewa Łętowska i prof. Jan Woleński: () Wykorzystanie art. 18 Konstytucji jako stwarzającego przeszkody dla instytucjonalizacji związków partnerskich jest czymś w rodzaju interpretacyjnego usiłowania nieudolnego. Przeprowadzona analiza tego artykułu nie upoważnia do wniosku, że stanowi on jakąkolwiek przeszkodę dla instytucjonalizacji związków partnerskich innych niż małżeństwo jako związek ko…
Kategorie: Nowości 
11.07.2013 · Od przemokrak
Słuchajcie! W Kościanie powstał super gabinet masażu i odnowy biologicznej gdzie jest wypas! Polecam Wszystkim!!! www.medstudio.net.pl
Kategorie: Nowości 
31.05.2013 · Od rrz4tuc
Dziś zmarł lider i załozyciel MAANAMU Marek Jackowski... Wspaniały gitarzysta, myzyk i byly maż Kory.... Wielka strata!
Kategorie: Nowości 
18.05.2013 · Od przemokrak
18 maja w Krakowie ruszył doroczny MARSZ RÓWNOŚCI. Marsz rozpocznął się o g. 13 na Pl. Wolnica - dz. Kazimierz a tradycyjnie przeszedł na Rynek Gl. a zakończyl na Pl. Szczepańskim.
Kategorie: Nowości 
12.05.2013 · Od przemokrak
Portalowi stuknęło dziś 3000 dni. I nikt tego nawet nie zauważył ;)
Kategorie: Nowości 
01.05.2013 · Od starosta
Eearvin Johnson III, syn legendarnego koszykarza Magica Johnsona, ujawnił się, że jest gejem. EJ po raz pierwszy pokazał się ze swoim chłopakiem w miejscu publicznym.
Kategorie: Nowości 
04.04.2013 · Od starosta
Homoseksualność nie jest zaburzeniem ani chorobą, a osoby z orientacją homoseksualną nie powinny być w związku z tym kierowane na leczenie wiążące się ze zmianą orientacji - przekonuje resort zdrowia w odpowiedzi na interpelację posłanki Krystyny Pawłowicz (PiS).
Kategorie: Nowości 
03.04.2013 · Od przemokrak
Wczoraj Minister Zdrowia otrzymał od Grupy Ponton i Fundacji Nowoczesnej Edukacji Spunk specjalną przesyłkę. Były to pocztówki z rekomendacjami, wypisanymi przez uczestników i uczestniczki naszej ostatniej akcji ulicznej "Zarażam miłością nie zakażam HIV", zorganizowanej równolegle w trzech miastach - Warszawie, Łodzi (Fundacja Nowowczesnej Edukacji Spunk) i Wrocławiu (Studenckie koło Naukowe Seks…
Kategorie: Nowości 
22.03.2013 · Od przemokrak
Annie Grodzkiej grozi mandat, ponieważ na fasadzie kamienicy, w której mieści się jej biuro poselskie, wywiesiła cztery flagi: Polski, UE, transseksualistów i ruchu LGBT. To wymaga zgody konserwatora zabytków mówią urzędnicy. Posłanka twierdzi zaś, że sprawa ma polityczny charakter.
Kategorie: Nowości 
16.03.2013 · Od przemokrak
Na stronę: