Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę N
Jeśli kochasz psy - podaruj jeden posilek - to tylko JEDNO klikniecie dziennie... Ja sugeruje schronisko w Hajnówce - 200 psow a tylko 0,97 zl na psa dziennie... Straszna bieda... moze podarujesz im jeden posilek dziennie? Jesli mas FB zajrzyj koniecznie i nie zapomnij ze nasi bracia mniejsi tez jedzą... https://www.facebook.com/kupujacpomagasz?sk=app_520633254676408&app_data
Kategorie: Nowości 
04.11.2013 · Od przemokrak
Nick Symmonds, amerykański lekkoatleta, na mistrzostwach świata odbywających się w Moskwie zdobył srebrny medal w biegu na 800 metrów. Zaraz po biegu udzielił wywiadu, podczas którego... złamał rosyjskie prawo.
Kategorie: Nowości 
16.08.2013 · Od starosta
W Polsce z wirusem HIV żyje ok. 16 tysięcy osób wynika z oficjalnych statystyk. Zarażonych może być jednak znacznie więcej. Zjednoczenie Pozytywni w Tęczy szacuje, że nawet 60 tysięcy Polaków jest nosicielami, ale o tym nie wiedzą. Choć HIV, wbrew stereotypom, to problem nie tylko narkomanów czy mniejszości seksualnych, to jedynie co dziesiąty Polak zrobił test na obecność wirusa.
Kategorie: Nowości 
10.08.2013 · Od przemokrak
Naukowczynie i naukowcy wspierają Paradę Równości. Poniżej publikujemy list poparcia wraz z nazwiskami osób, reprezentujących środowisko naukowe, które postanowiły się pod nim podpisać.
Kategorie: Nowości 
15.06.2013 · Od przemokrak
Wspólne rozliczenie podatkowe małżonków musi się również odnosić do osób żyjących w zarejestrowanych związkach. Odmówienie im tego prawa jest niezgodne z konstytucją - ogłosił dzisiaj w werdykcie Trybunał Konstytucyjny w Karlsruhe w Niemczech.
Kategorie: Nowości 
07.06.2013 · Od przemokrak
Nowa inicjatywa na Facebooku - zapraszamy!!! https://www.facebook.com/events/272335526237109/
Kategorie: Nowości 
26.05.2013 · Od przemokrak
Znana od tysięcy lat ze swoich właściwości leczniczych, używana dzisiaj głównie celem odurzenia, przez rodzimych polityków nadal zwana jest białą śmiercią. Jeżeli ją posiadasz, trafiasz do aresztu. Jeżeli ją lubisz, jesteś ćpunem. Jeżeli ją hodujesz, jesteś dealerem. Już jutro ćpuny i dealerzy po raz kolejny, jak co roku, przejdą tysiącami pod Sejm. Nie walczyć o prawo do ćpania, ale demokrację, w…
Kategorie: Nowości 
24.05.2013 · Od przemokrak
Jako pierwszy kraj w regionie Nowa Zelandia przyjęła ustawę dopuszczającą zawieranie małżeństw przez osoby tej samej płci. Decyzję wiwatami przyjęły tłumy zebrane pod budynkiem parlamentu i jej zwolennicy w różnych miejscach stolicy, Wellington.
Kategorie: Nowości 
17.04.2013 · Od darekkk
Jerzy Nowak zmarł we wtorek po południu. Stworzył niezapomniane kreacje w m.in. "Liście Schindlera", "Dzieciach Ireny Sendlerowej" czy "Ziemi obiecanej". Od początku kariery związany był z Krakowem, gdzie ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Później, jako aktor Teatru Starego, został jej wykładowcą. Obsadzany był głównie w rolach drugoplanowych, którym zawsze jednak potrafił nadać wyjątkow…
Kategorie: Nowości 
26.03.2013 · Od przemokrak
Trzy czwarte Niemców popiera zawieranie małżeństw przez osoby tej samej płci - wynika z sondażu dla RTL i "Stern".
Kategorie: Nowości 
28.02.2013 · Od darekkk
Wyrokiem Trybunału (19.02) parom homoseksualnym przysługują te same prawa, co małżeństwom heteroseksualnym. Pary w rejestrowanych związkach partnerskich mają prawo do adopcji dziecka adoptowanego już przez partnera.
Kategorie: Nowości 
19.02.2013 · Od darekkk
Jan Pluta - nie żyje założyciel i perkusista zespołu Kombi - Jan Pluta. Po latach z resztą muzyków reaktywował grupę pod nazwą Kombii. Poznaj przeboje, które Pluta nagrał z kolegami. Mówimy, jak wyglądała przygoda Jana Pluty z zespołem Kombi oraz Kombii. Kim był Jan Pluta z zespołu Kombi? Perkusita i współzałożyciel zespołu Kombi nie żyje.
Kategorie: Nowości 
07.02.2013 · Od _Lucek_
Szef niemieckiego MSZ Guido Westerwelle zarzucił Rosji homofobię, w związku z projektem ustawy przewidującej kary za propagowanie homoseksualizmu. Ostrzegł, że zaostrzenie prawa utrudni stosunki Moskwy z Europą - podał tygodnik "Der Spiegel".
Kategorie: Nowości 
30.01.2013 · Od darekkk
Po trzech dniach spędzonych przed Sejmem i w Sejmie, w którym trwał festiwal uprzedzeń i nienawiści przy okazji ustaw o związkach partnerskich nie jestem jeszcze w stanie zebrać myśli i podsumować tego co się stało. Przepadły wszystkie 3. projekty SLD, Ruchu Palikota i PO, w tym projekt przygotowany wspólnie z Grupą Inicjatywną ds. Związków Partnerskich, której jestem członkiem. Póki co zachęcam W…
Kategorie: Nowości 
26.01.2013 · Od przemokrak
Na stronę: