Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę O
Prezydent Obama ułaskawił Chelsea Manning (do operacji znanej jako Bradley Manning), byłego analityka wojskowego, który przekazał Julianowi Assange i serwisowi Wikileaks tajne wojskowe i dyplomatyczne dokumenty. Zgodnie z decyzją prezydenta Manning wyjdzie wolność 17 maja bieżącego roku.
Kategorie: Nowości 
20.01.2017 · Od starosta
Hej chłopaki. Wiem, że ten portal powoli umiera. Szukam jednak chętnych, którzy zainteresowani byli by publikacją swoich opowiadań. Wszelkich informacji udzielić mogę pod nr gg:6547027 lub na mail brian.m@onet.eu. Nie zwlekajcie, pozdrawiam admin.
Kategorie: Podpowiedzi 
15.09.2015 · Od Gabryś
Polska nie jest przyjazna wobec turystów-gejów i lesbijek. W rankingu "Spartakusa" wypadamy źle.
Kategorie: Nowości 
31.07.2013 · Od starosta
Paradę rozpoczęły przemówienia z ruchomej platformy, m.in. prof. Moniki Płatek, która przybyła z odbywającego się w Warszawie Kongresu Kobiet. Według niej "nie jest normalne w demokratycznym kraju nierówno traktować osoby ze względu na orientację seksualną". Z kolei Janusz Palikot wyraził nadzieję, że nadejdzie taki rok, gdy z uczestnikami Parady będzie prezydent. - Tyle jest wolności, ile mają je…
Kategorie: Nowości 
16.06.2013 · Od przemokrak
Narodowcy z ONR-u skompromitowali się podczas swojego protestu pod Pałacem Kultury przy okazji Parady Równości. Transparent: "Chcemy męszczyzn, a nie cioty" stał się hitem internetu. "Jak się wychodzi z transparentem to wypadałoby sprawdzić, jak to się pisze" skomentowała na Twitterze znana blogerka Kataryna.
Kategorie: Nowości 
16.06.2013 · Od przemokrak
Około 15 osób, które w dzieciństwie były molestowane przez księży, chce założyć fundację zajmującą się zjawiskiem pedofilii w polskim Kościele - dowiaduje się TOK FM. Chcą zbadać problem, piętnować konkretne przypadki i pomagać innym ofiarom i ich rodzinom. Będzie to prawdopodobnie pierwsza organizacja tego typu w Polsce.
Kategorie: Nowości 
15.04.2013 · Od przemokrak
Kwestia związków partnerskich powinna zostać uregulowana w jednej ustawie, a nie poprzez nowelizacje już istniejących - uważają przedstawiciele "Partnerstwa dla związków", zrzeszającego ponad 40 organizacji.
Kategorie: Nowości 
21.03.2013 · Od darekkk
- Mam nadzieję, że pan minister bardzo szybko pani poseł odpisze, że takich działań rząd polski nie prowadzi i nie ma zamiaru prowadzić. To jest kolejna skandaliczna wypowiedź pani Pawłowicz - powiedział dziś w Radiu ZET Wojciech Olejniczak z SLD. Chodzi o ostatni list do ministra zdrowia, w którym posłanka PiS zapytała Bartosza Arłukowicza o leczenie gejów i lesbijek.
Kategorie: Nowości 
10.03.2013 · Od starosta
Od jutra takie billboardy zawisną w pięciu polskich miastach. Rusza kampania społeczna "Rodzice, odważcie się mówić". Na plakatach pojawią się rodzice osób homoseksualnych i biseksualnych wraz ze swoimi dziećmi. Jedną z twarzy akcji jest znany aktor Władysław Kowalski, który pozuje razem ze swoim synem, Kubą. "Syn nauczył mnie, jak ważne jest być sobą" Z badań KPH wynika, że ponad 41% osób niehe…
Kategorie: Nowości 
27.02.2013 · Od przemokrak
Abp Vincenzo Paglia, przewodniczący watykańskiej Rady do spraw Rodziny, oświadczył, że Kościół powinien zrobić więcej dla ochrony gejów lesbijek mieszkających w krajach, których homoseksualizm jest uznawany za przestępstwo. Niespodziewane oświadczenie zostało wydane na trzy dni przed oficjalnym ogłoszeniem abdykacji Benedykta XVI.
Kategorie: Nowości 
21.02.2013 · Od starosta
Nowe miejsce w Poznaniu! Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu, dla wszystkich. Działamy jako kawiarnia z całą gamą aromatycznych kaw i pysznych deserów. Tutaj napijecie się też czegoś mocniejszego, wyjątkowego.
Kategorie: Nowości 
19.02.2013 · Od
Ktoś pod oknem Rafalali, jednej z najbardziej znanych osób transseksualnych w Polsce, napisał na ścianie "pedał". Sprawę bada już policja.
Kategorie: Nowości 
08.02.2013 · Od darekkk
Około 40 osób zatrzymała białoruska milicja w nocy w mińskim klubie gejowskim "6A". Po ustaleniu tożsamości zostały wypuszczone - poinformowało Centrum Praw Człowieka "Wiasna"
Kategorie: Nowości 
03.02.2013 · Od darekkk
Na Facebooku powstała grupa ¯ądamy Referendum Ogólnokrajowego w sprawie ustawy o związkach partnerskich. Czytamy: Jeżeli zbierze się nas pół miliona, Sejm będzie się musiał odnieść do naszego wniosku (...) w którym pokażemy, że Polakom nie jest obojętna kwestia wolności do i poszanowanie praw innych ludzi.
Kategorie: Nowości 
29.01.2013 · Od przemokrak
Na stronę: