Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter R
25 sierpnia w niedzielę o godz. 13.00 Kampania Przeciw Homofobii zaprasza na happening pod Ambasadę Rosji w Warszawie (ul. Belwederska 49). "Pocałunkami pokażmy, że miłość nie może być nielegalna! Wspólnie zaprotestujmy przeciwko homofobicznym prawom i pokażmy solidarność ze społecznością LGBT w Rosji" - apeluje KPH. Otworzę ten happening pierwszym całusem!
Categories: Nowości 
22.08.2013 · From przemokrak
Specjalnie na czas igrzysk w Soczi, które odbędą się w lutym, Rosja zawiesi antygejowskie prawo zakazujące tzw. propagowania homoseksualizmu wśród nieletnich. Oznacza to, że olimpijczyk czy kibic będą mogli bez obaw spacerować za rękę z kolegą po Soczi, nie obawiając się więzienia, grzywny czy deportacji. Władze Rosji zdecydowały się na to, po tym, jak zagraniczna prasa opisała swoje obawy dotyczą…
Categories: Nowości 
20.08.2013 · From starosta
Ujawnione przez Huffingtonpost.com informacje wskazują na to, że rosyjscy neonaziści logują się na portalach dla gejów i podstępem zwabiają ich na spotkania, by torturować i poniżać przed kamerą swoje ofiary.
Categories: Nowości 
28.07.2013 · From przemokrak
W minionym tygodniu swoją siłę demonstrowały najróżniejsze środowiska. Kobiety, katolicy, lewicowcy... To paradoks, że największym echem odbił się kongres grupy, która do tej pory interesowała opinię publiczną jedynie raz do roku. Jedno się nie zmieniło: niektórzy w Ruchu Narodowym widzą groźbę nazizmu, inni – nadzieję na lepszą Polskę.
Categories: Nowości 
18.06.2013 · From _nastolatek_
"Wieczór na komisariacie" napisał Robert Biedroń na swoim Twitterze. Poseł Ruchu Palikota poinformował, że został pobity w centrum Warszawy. I spotkał się z dalszymi przejawami agresji. "Nie afiszuj się tak ze swoją orientacją to nie będziesz dostawał. Teraz podobno kolej na Piroga" odpisał posłowi jeden z użytkowników Twittera.
Categories: Nowości 
16.06.2013 · From przemokrak
Posłowie jednogłośnie i od razu w drugim oraz trzecim, czyli ostatecznym, czytaniu przyjęli we wtorek ustawę o zakazie propagowania "nietradycyjnych zachowań seksualnych". Zgodnie z nowym prawem, które wejdzie w życie po zatwierdzeniu go przez Radę Federacji i podpisaniu przez prezydenta, za "rozprzestrzenianie informacji mającej na celu formułowanie u nieletnich nietradycyjnej orientacji seksual…
Categories: Nowości 
12.06.2013 · From przemokrak
Poparcie prezydenta Bronisław Komorowskiego dla Parady Równości jest oczekiwane i potrzebne - uważa poseł RP Robert Biedroń. Wyraził rozczarowanie, że Komorowski odmówił objęcia parady patronatem. Poseł zaprosił do udziału w niej premiera Donalda Tuska.
Categories: Nowości 
11.06.2013 · From starosta
Od strony medycznej homoseksualizm jest katastrofą. 60 proc. chorych na AIDS to są geje. Mają też oni olbrzymi udział w pedofilii. Ich życie wymaga terapii to fragment oficjalnego wystąpienia w trakcie imprezy, którą swym honorowym patronatem objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. Szok. Rzecznikiem powinien się zająć parlament! oburza się posłanka Anna Grodzka (Ruch Palikota).
Categories: Nowości 
22.04.2013 · From przemokrak
Najaktywniejszy poseł ziemi gdyńskiej, do niedawna jedna z czołowych postaci Ruchu Palikota, podjął nieoczekiwaną decyzję, zasilając pomorskie struktury partii władzy.
Categories: Nowości 
02.04.2013 · From przemokrak
Dwóch radnych z San Francisco przymierza się, by pozbawić Lecha Wałęsę ulicy w centrum miasta. To efekt jego głośnych wypowiedzi o homoseksualistach.
Categories: Nowości 
17.03.2013 · From przemokrak
Kochani - brak slow!!! Ratujmy te biedne koty!! Podpisujcie petycje - pod tekstem macie linkdo strony!!! Kazdy podpis sie liczy!
Categories: Nowości 
19.02.2013 · From przemokrak
Homofobia i transfobia mają się w Polsce coraz lepiej. Nasz rzecznik prasowy Jej Perfekcyjność, osoba transpłciowa, został napadnięty i pobity w swoim mieszkaniu w miniony weekend. Ma złamane żebro i kilka mniejszych obrażeń.
Categories: Nowości 
13.02.2013 · From starosta
List Ambasadora Stanów Zjednoczonych w Hondurasie a także aresztowanego Erica Martineza w sprawie aktywistów LGBT a także ich prześladowania.
Categories: Nowości 
03.02.2013 · From Ace
Ruch Palikota złożył w środę uzupełniony projekt ustawy o związkach partnerskich - poinformował na konferencji prasowej poseł RP Robert Biedroń. Dodał, że w nowej wersji projektu uwzględniono m.in. uwagi Sądu Najwyższego. Z kolei konserwatyści z PO rozważają złożenie własnego projektu ustawy. Deklarują, że gotowi są na zagwarantowanie takim parom m.in. prawa do dziedziczenia i informacji medycznej…
Categories: Nowości 
31.01.2013 · From darekkk
Per page: