Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter S
Nie żyje Sła­wo­mir Mro­żek. Wy­bit­ny pol­ski pi­sarz zmarł w wieku 83 lat w Nicei. In­for­ma­cję po­twier­dzi­ło Wy­daw­nic­two Li­te­rac­kie i Ofi­cy­na Noir Sur Blanc.
Categories: Nowości 
15.08.2013 · From przemokrak
Już ponad 50 tysięcy osób podpisało się pod petycją o przeniesienie zimowych igrzysk w 2014 roku z Soczi do Vancouver. To kolejna reakcja na kontrowersyjną ustawę podpisaną przez Władimira Putina. Na igrzyskami w Soczi zbierają się ciemne chmury po tym, jak prezydent Rosji podpisał tydzień temu krytykowaną przez obrońców praw człowieka ustawę zakazującą propagowania homoseksualizmu wśród nieletni…
Categories: Nowości 
08.08.2013 · From przemokrak
Rafał Śpiewak po siedmiu latach nie kuszenia, a rozweselania przechodniów przed Bazyliką Mariacką jako "diabeł" usłyszał, że musi znaleźć sobie inne miejsce na występy. Wszystko przez to, że do magistratu wpłynęły na niego skargi. - To jest jakaś kpina - żali się w rozmowie. Jak zaznacza, zawsze wychodzi do ludzi z dobrymi intencjami. - Dostaję z powrotem dużo uśmiechów, energii i widzę, jaką m…
Categories: Nowości 
16.07.2013 · From przemokrak
Przedstawiciele Prawicy Rzeczypospolitej domagają się odwołania Barbary Tekieli, dyrektor miejskiego biura turystyki. Ich zdaniem Tekieli chce stworzyć ofertę turystyczną przeznaczoną dla homoseksualistów. Jest to tylko po to, żeby oni przyjeżdżali do Warszawy i uprawiali seks grzmią politycy ugrupowania.
Categories: Nowości 
10.07.2013 · From przemokrak
Ostre spięcie pomiędzy działaczami LGBT, a posłami PO. Ci drudzy, na polecenie władz partii, wznowili pracę nad ustawą o związkach partnerskich, Ci pierwsi są oburzeni propozycją zmian. - To poniżające zachowanie uważają. Platforma proponuje spółki cywilne zamiast związków partnerskich.
Categories: Nowości 
20.05.2013 · From przemokrak
Polska znalazła się w czołówce krajów Unii Europejskiej, w których osoby homoseksualne czują się dyskryminowane lub nękane. Tak wynika z sondażu przygotowanego przez unijną Agencję Praw Podstawowych. W ostrych słowach o badaniach wypowiedział się poseł PiS Stanisław Pięta.
Categories: Nowości 
18.05.2013 · From starosta
Proszę piszcie taki tekst emailu z protestem : NIE ZGADZAM SIĘ NA LEGALIZACJĘ PRZESTĘPSTWA! PRECZ Z LEGALIZACJĄ PRZESTĘPSTWA UBOJU BEZ OGŁUSZANIA! Od 2002 roku, wolą ustawodawcy ubój zwierząt bez ogłuszania stanowi przestępstwo. Rząd Donalda Tuska chce to przestępstwo zalegalizować. Nie ma na to mojej obywatelskiej zgody! Chcę państwa, gdzie władza szanuje zwierzęta, a tych którzy zadają …
Categories: Nowości 
26.04.2013 · From przemokrak
Na interpelację Krystyny Pawłowicz z PiS, popierającą leczenie z homoseksualizmu, interpelacją odpowiedział Robert Biedroń z Ruchu Palikota. Jego zdaniem taka terapia jest szkodliwa.
Categories: Nowości 
17.04.2013 · From przemokrak
Francuski Senat przyjął w piątek ustawę legalizującą małżeństwa osób tej samej płci i umożliwiającą adopcję przez nie dzieci. W maju dokument trafi na drugie czytanie do Zgromadzenia Narodowego, gdzie popierający ustawę socjaliści mają bezwzględną większość.
Categories: Nowości 
12.04.2013 · From darekkk
Lubię przebierać się w damskie kiecki oraz BDSM, zajmuje si hotelarstwem , zasponsoruję, dyskrecja
Categories: Nowości 
26.03.2013 · From Jarosławłosoś
Zapraszamy na spotkanie z Rafałem Majką na temat postpłciowości i radykalnych teorii queerowych. Już 25 marca (poniedziałek) o 17:00 na Uniwersytecie Warszawskim przy ul. Dobrej 55 w sali 3.014 (III piętro).
Categories: Nowości 
21.03.2013 · From starosta
Skandal obyczajowy wybuchł w największym w Polsce wodnym parku. Jak wieść niesie, zjeżdżają do niego geje z całego kraju, a także z Niemiec i w zakamarkach aquaparku urządzają sobie podobno seksualne orgie. Do erotycznych ekscesów ma dochodzić w strefie saun, w których obowiązuje zakaz noszenia strojów kąpielowych, a jedynym rekwizytem może być ręcznik.
Categories: Nowości 
16.03.2013 · From starosta
Szczyrk, 16 lutego 2013 r. Stanowisko Stowarzyszenia Młodzi Demokraci w sprawie uregulowania kwestii związków partnerskich Uznając, że: obowiązkiem państwa jest rozwiązywanie problemów dotyczących obywateli, podstawą demokracji jest ochrona praw i interesów każdego członka społeczeństwa, niezależnie od jego płci, wyznania, koloru skóry, czy orientacji seksualnej, a także ochrona praw …
Categories: Nowości 
20.02.2013 · From przemokrak
Papież Benedykt XVI abdykuje. Ogłosił to dziś podczas konsystorza. Informacje potwierdził już Watykan. Papież abdykuje 28 lutego - donosi "Corriere della Sera". Poinformował o tym osobiście podczas konsystorza w sprawie kanonizacji męczenników z Otranto. Zebranie rozpoczęło się o godzinie 11 w Sali Konsystorzy Pałacu Apostolskiego. Benedykt XVI w wygłoszonym po łacinie przemówieniu poinformował,…
Categories: Nowości 
11.02.2013 · From przemokrak
Per page: