Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę S
Ciągle liczymy na Wasze głosy w X-AWARDS 2014! Stowarzyszenie Leather Poland zostało nominowane w dwóch kategoriach: - wydarzenia fetyszowego (wybory Mr Leather Poland), - organizacji roku.
Kategorie: Nowości 
30.01.2014 · Od przemokrak
Policja sprawdza "homofobiczny" trop w śledztwie dotyczącym śmierci studenta, którego ciało znaleziono w niedzielę przy ul. Obrońców Stalingradu w Szczecinie. Nieoficjalną informację udało nam się potwierdzić u osób zaangażowanych w śledztwo. Śmiertelnie pobity student był gejem. Ostatni raz widziany był około godz. 3 nad ranem w klubie Skandal.
Kategorie: Nowości 
10.01.2014 · Od starosta
Z okazji Sylwestra i Nowego Roku postanowiliśmy wam udostępnić nowy wygląd strony. Czy się podoba?
Kategorie: Podpowiedzi 
30.12.2013 · Od starosta
Kryzys prowadzi czasem do nieoczekiwanych wystąpień. Ci strażacy z Bilbao protestują przeciw cięciom budżetowym.
Kategorie: Humor 
30.12.2013 · Od starosta
Nie żyje Sła­wo­mir Mro­żek. Wy­bit­ny pol­ski pi­sarz zmarł w wieku 83 lat w Nicei. In­for­ma­cję po­twier­dzi­ło Wy­daw­nic­two Li­te­rac­kie i Ofi­cy­na Noir Sur Blanc.
Kategorie: Nowości 
15.08.2013 · Od przemokrak
Już ponad 50 tysięcy osób podpisało się pod petycją o przeniesienie zimowych igrzysk w 2014 roku z Soczi do Vancouver. To kolejna reakcja na kontrowersyjną ustawę podpisaną przez Władimira Putina. Na igrzyskami w Soczi zbierają się ciemne chmury po tym, jak prezydent Rosji podpisał tydzień temu krytykowaną przez obrońców praw człowieka ustawę zakazującą propagowania homoseksualizmu wśród nieletni…
Kategorie: Nowości 
08.08.2013 · Od przemokrak
Rafał Śpiewak po siedmiu latach nie kuszenia, a rozweselania przechodniów przed Bazyliką Mariacką jako "diabeł" usłyszał, że musi znaleźć sobie inne miejsce na występy. Wszystko przez to, że do magistratu wpłynęły na niego skargi. - To jest jakaś kpina - żali się w rozmowie. Jak zaznacza, zawsze wychodzi do ludzi z dobrymi intencjami. - Dostaję z powrotem dużo uśmiechów, energii i widzę, jaką m…
Kategorie: Nowości 
16.07.2013 · Od przemokrak
Przedstawiciele Prawicy Rzeczypospolitej domagają się odwołania Barbary Tekieli, dyrektor miejskiego biura turystyki. Ich zdaniem Tekieli chce stworzyć ofertę turystyczną przeznaczoną dla homoseksualistów. Jest to tylko po to, żeby oni przyjeżdżali do Warszawy i uprawiali seks grzmią politycy ugrupowania.
Kategorie: Nowości 
10.07.2013 · Od przemokrak
Ostre spięcie pomiędzy działaczami LGBT, a posłami PO. Ci drudzy, na polecenie władz partii, wznowili pracę nad ustawą o związkach partnerskich, Ci pierwsi są oburzeni propozycją zmian. - To poniżające zachowanie uważają. Platforma proponuje spółki cywilne zamiast związków partnerskich.
Kategorie: Nowości 
20.05.2013 · Od przemokrak
Polska znalazła się w czołówce krajów Unii Europejskiej, w których osoby homoseksualne czują się dyskryminowane lub nękane. Tak wynika z sondażu przygotowanego przez unijną Agencję Praw Podstawowych. W ostrych słowach o badaniach wypowiedział się poseł PiS Stanisław Pięta.
Kategorie: Nowości 
18.05.2013 · Od starosta
Proszę piszcie taki tekst emailu z protestem : NIE ZGADZAM SIĘ NA LEGALIZACJĘ PRZESTĘPSTWA! PRECZ Z LEGALIZACJĄ PRZESTĘPSTWA UBOJU BEZ OGŁUSZANIA! Od 2002 roku, wolą ustawodawcy ubój zwierząt bez ogłuszania stanowi przestępstwo. Rząd Donalda Tuska chce to przestępstwo zalegalizować. Nie ma na to mojej obywatelskiej zgody! Chcę państwa, gdzie władza szanuje zwierzęta, a tych którzy zadają …
Kategorie: Nowości 
26.04.2013 · Od przemokrak
Na interpelację Krystyny Pawłowicz z PiS, popierającą leczenie z homoseksualizmu, interpelacją odpowiedział Robert Biedroń z Ruchu Palikota. Jego zdaniem taka terapia jest szkodliwa.
Kategorie: Nowości 
17.04.2013 · Od przemokrak
Francuski Senat przyjął w piątek ustawę legalizującą małżeństwa osób tej samej płci i umożliwiającą adopcję przez nie dzieci. W maju dokument trafi na drugie czytanie do Zgromadzenia Narodowego, gdzie popierający ustawę socjaliści mają bezwzględną większość.
Kategorie: Nowości 
12.04.2013 · Od darekkk
Lubię przebierać się w damskie kiecki oraz BDSM, zajmuje si hotelarstwem , zasponsoruję, dyskrecja
Kategorie: Nowości 
26.03.2013 · Od Jarosławłosoś
Na stronę: