Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter T
Kontrowersyjny poseł PiS Jan Tomaszewski znowu wsadził kij w mrowisko. Tym razem za sprawą jego wypowiedzi na temat homoseksualnych sportowcach. Były bramkarz reprezentacji Polski powiedział, że nie wyobraża sobie, by mógł dzielić szatnię z gejem. Także wyraził swoje poparcie dla polityki, jaką wobec homoseksualistów uprawia Wladimir Putin. My za to rozmawiamy z tymi, z którymi Tomaszewski szatnie…
Categories: Nowości 
21.08.2013 · From starosta
Tęcza na pl. Zbawiciela znów w płomieniach
Categories: Nowości 
25.07.2013 · From Racylicious
Koniec marzeń o związkach partnerskich. Nie ma i nie będzie w tym Sejmie dla nich większości - ogłosił premier. Dodał, że sam nie jest do nich przekonany Sprawę związków Donald Tusk zamknął definitywnie w sobotę na Kongresie Kobiet.
Categories: Nowości 
18.06.2013 · From przemokrak
Jutro o 14:00 na maszcie przed Ratuszem Ursynowa wciągnięta zostanie tęczowa flaga. Ursynów to jedyne miejsce w Polsce, gdzie na oficjalnym, samorządowym maszcie powiewa taka flaga. Chwilę później rozpocznie się wernisaż wystawy "Równość wokół nas", prezentującej prace nagrodzone w konkursie o tym samym tytule. Zapraszamy! Stacja Metra Imielin :)
Categories: Nowości 
07.06.2013 · From przemokrak
Tysiące antygejowskich demonstrantów okupowały wczoraj centrum Tbilisi, udaremniając przeprowadzenie wiecu homoseksualistów. Wśród przeciwników wiecu byli prawosławni duchowni. Policja, nie chcąc dopuścić do zaatakowania homoseksualistów, wywiozła ich autobusami poza centrum miasta. Do podobnych dramatycznych wydarzeń doszło już 17 maja, kiedy tłum omal nie zlinczował gejów i ich sympatyków.
Categories: Nowości 
25.05.2013 · From przemokrak
Chippendales - Drag Queen - Shibari show - i in. To pierwsza tego typu międzynarodowa impreza w Polsce, na której prezentowane będą najnowsze trendy w erotyce, lifestyle i zdrowiu psychoseksualnym. Wystawcy zaprezentują kolekcje akcesoriów erotycznych. Znajdziecie na nich wszystko, co jest sexy, oprócz ostrej pornografii.
Categories: Nowości 
04.05.2013 · From marek29wawka
Tomasz Terlikowski w Radiu ZET przyznał, że kardynałami w Kościele katolickim są ludzie, którzy grzeszą, nie zamierzają przestać i którzy stracili wiarę.
Categories: Nowości 
13.03.2013 · From jakub87
Nie będę tolerował, póki jestem szefem PO, zachowań, które zagrażałyby jedności Platformy w tych sprawach, w których jedność jest niezbędna - oświadczył premier Donald Tusk.
Categories: Nowości 
07.02.2013 · From _Lucek_
Jedynie p. Jagna Marczułajtis odpisała na wysłane przeze mnie zapytanie do posłów z mojego regionu w sprawie glosowania w Sejmie nad Związkami partnerskimi... Dziękuję Pani! Przynajmniej Pani traktuje obywatela jak wyborcę!
Categories: Nowości 
23.01.2013 · From przemokrak
Kilkadziesiąt tysięcy zwolenników małżeństw homoseksualnych demonstrowało w czasie weekendu w Paryżu 
i innych miastach.
Categories: Nowości 
17.12.2012 · From darekkk
Na rynku wydawniczym już w czwartek 23.08
Categories: Nowości 
19.08.2012 · From
Solidarna Polska chce, aby Rada Etyki Mediów ukarała tygodnik "Newsweek Polska", który poruszył problem homoseksualnych rodzin wychowujących dzieci. Uważają, że tygodnik dopuścił się "nachalnej propagandy" wartości, które są sprzeczne z konstytucją.
Categories: Nowości 
11.07.2012 · From
Priscilla, Prycha, Pryśka tak do niej mówiono. Najbardziej energetyczne nogi wśród drag queen na których urządzała sobie bar stawiając kieliszki z wódką, którą sączyła przez słomkę. Pryśka, znana była w lokalach w całej Polsce. Dla nas wszystkich i dla Pryśki wystąpią: * Virgin * Elektroda * Morning Glory * Daruma * oraz Druga Maryla Jaka była? Potrafiła rozkręcić nie jedną imprezę …
Categories: Nowości 
03.07.2012 · From przemokrak
Kraje, w których małżeństwa homoseksualne są zalegalizowane.
Categories: Nowości 
11.06.2012 · From
Per page: