Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę T
Niedawno 55-latek udzielił wywiadu magazynowi GQ, w którym zachęca wszystkich mężczyzn, żeby dali się "spenetrować".
Kategorie: Plotki 
15.12.2016 · Od wielicki
Pierwszy pocałunek wracającego po długim rejsie marynarza, tęskniącego za pozostawioną na lądzie ukochaną osobą, to piękna tradycja. Za sprawą Francisa Legare'a, powstał zupełnie nowy rozdział tej historii.
Kategorie: Nowości 
27.02.2016 · Od wielicki
Polski reżyser Tomasz Wasilewski otrzymał w sobotę Srebrnego Niedźwiedzia za najlepszy scenariusz na 66. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale. Wasilewski pokazał w Berlinie swój najnowszy film „Zjednoczone stany miłości”.
Kategorie: Nowości 
20.02.2016 · Od wielicki
Powstała z okazji obchodów polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Początkowo znajdowała się przed budynkiem Parlamentu Europejskiego w Brukseli, skąd 8 czerwca 2012 została przeniesiona na Plac Zbawiciela w Warszawie.
Kategorie: Nowości 
18.06.2015 · Od wielicki
Niby koniec karnawału ale tańczyć się chce.
Kategorie: Humor 
06.03.2014 · Od wielicki
Były reprezentant Niemiec Thomas Hitzlsperger przyznał w rozmowie opublikowanej w czwartkowym "Die Zeit", że jest homoseksualistą. 31-letni piłkarz zakończył karierę latem 2013 roku z powodu zmęczenia licznymi kontuzjami.
Kategorie: Nowości 
08.01.2014 · Od starosta
Kontrowersyjny poseł PiS Jan Tomaszewski znowu wsadził kij w mrowisko. Tym razem za sprawą jego wypowiedzi na temat homoseksualnych sportowcach. Były bramkarz reprezentacji Polski powiedział, że nie wyobraża sobie, by mógł dzielić szatnię z gejem. Także wyraził swoje poparcie dla polityki, jaką wobec homoseksualistów uprawia Wladimir Putin. My za to rozmawiamy z tymi, z którymi Tomaszewski szatnie…
Kategorie: Nowości 
21.08.2013 · Od starosta
Tęcza na pl. Zbawiciela znów w płomieniach
Kategorie: Nowości 
25.07.2013 · Od Racylicious
Koniec marzeń o związkach partnerskich. Nie ma i nie będzie w tym Sejmie dla nich większości - ogłosił premier. Dodał, że sam nie jest do nich przekonany Sprawę związków Donald Tusk zamknął definitywnie w sobotę na Kongresie Kobiet.
Kategorie: Nowości 
18.06.2013 · Od przemokrak
Jutro o 14:00 na maszcie przed Ratuszem Ursynowa wciągnięta zostanie tęczowa flaga. Ursynów to jedyne miejsce w Polsce, gdzie na oficjalnym, samorządowym maszcie powiewa taka flaga. Chwilę później rozpocznie się wernisaż wystawy "Równość wokół nas", prezentującej prace nagrodzone w konkursie o tym samym tytule. Zapraszamy! Stacja Metra Imielin :)
Kategorie: Nowości 
07.06.2013 · Od przemokrak
Tysiące antygejowskich demonstrantów okupowały wczoraj centrum Tbilisi, udaremniając przeprowadzenie wiecu homoseksualistów. Wśród przeciwników wiecu byli prawosławni duchowni. Policja, nie chcąc dopuścić do zaatakowania homoseksualistów, wywiozła ich autobusami poza centrum miasta. Do podobnych dramatycznych wydarzeń doszło już 17 maja, kiedy tłum omal nie zlinczował gejów i ich sympatyków.
Kategorie: Nowości 
25.05.2013 · Od przemokrak
Chippendales - Drag Queen - Shibari show - i in. To pierwsza tego typu międzynarodowa impreza w Polsce, na której prezentowane będą najnowsze trendy w erotyce, lifestyle i zdrowiu psychoseksualnym. Wystawcy zaprezentują kolekcje akcesoriów erotycznych. Znajdziecie na nich wszystko, co jest sexy, oprócz ostrej pornografii.
Kategorie: Nowości 
04.05.2013 · Od marek29wawka
Tomasz Terlikowski w Radiu ZET przyznał, że kardynałami w Kościele katolickim są ludzie, którzy grzeszą, nie zamierzają przestać i którzy stracili wiarę.
Kategorie: Nowości 
13.03.2013 · Od jakub87
Nie będę tolerował, póki jestem szefem PO, zachowań, które zagrażałyby jedności Platformy w tych sprawach, w których jedność jest niezbędna - oświadczył premier Donald Tusk.
Kategorie: Nowości 
07.02.2013 · Od _Lucek_
Na stronę: