Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę U
Od dnia 14 sierpnia wszelkie zmiany w portalu nie zostaną uwzględnione w nowym serwisie. Utworzone po dniu dzisiejszym konta nie będą dostępne.
Kategorie: Nowości 
02.07.2013 · Od starosta
Urugwaj może stać się drugim krajem Ameryki Południowej, który zalegalizuje tzw. małżeństwa homoseksualne
Kategorie: Nowości 
03.04.2013 · Od darekkk
Rob Portman, konserwatywny republikański senator, jeden ze strategów kampanii prezydenckiej Mitta Romney'a w rozmowie z CNN oświadczył, że zmienia zdanie na temat związków homoseksualnych, ponieważ jego 21-letni syn jest gejem. O sprawie pisze "Gazeta Wyborcza".
Kategorie: Nowości 
15.03.2013 · Od darekkk
Zaplanowane na poniedziałek spotkanie poświęcone związkom partnerskim w UG nie odbędzie się. Władze Uniwersytetu Gdańskiego boją się zamieszek, podobnych do tych na Uniwersytecie Warszawskim po wykładzie prof. Magdaleny Środy. Nie sposób nie łączyć tej decyzji z listem Młodzieży Wszechpolskiej, wysłanym do rektora UG, w którym Wszechpolacy apelują o odwołanie spotkania.
Kategorie: Nowości 
25.02.2013 · Od przemokrak
Oto jakie ulotki wrzuca do skrzynek w Krakowie Stowarzyszenie im. Piotra Skargi .... http://www.protestuj.pl/
Kategorie: Nowości 
20.02.2013 · Od przemokrak
Para homoseksualna, której kościół odmówi udzielenia ślubu, może skierować w tej sprawie pozew do sądu opierając się na zapisach prawodawstwa dotyczącego praw człowieka. To kolejna nowość planowana przez rząd Davida Camerona.
Kategorie: Nowości 
16.01.2013 · Od darekkk
Pierwszy Kościół Baptystów w amerykańskim mieście Iowa City jako pierwszy w stanie Iowa zdecydował się na udzielanie ślubów parom osób tej samej płci.
Kategorie: Nowości 
08.01.2013 · Od darekkk
Z Krakowa dostajemy ostatnio informacje o osobach , które w sposób podły wykorzystują sytuacje osób - nosicielli wirusa HIV.
Kategorie: Nowości 
30.12.2012 · Od przemokrak
Urugwajski Senat odłożył w środę do kwietnia planowaną debatę i głosowanie nad projektem ustawy zezwalającej na małżeństwa homoseksualne. W połowie grudnia znaczną większością projekt przyjęła niższa izba parlamentu.
Kategorie: Nowości 
27.12.2012 · Od darekkk
Kalifornijski sędzia federalny zawiesił wejście w życie zakaz terapii młodocianych homoseksualistów, której celem jest zmiana orientacji seksualnej na heteroseksualną.
Kategorie: Nowości 
05.12.2012 · Od darekkk
W związku z sygnałami dotyczącymi naruszenia bezpieczeństwa portalu, do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy poniżej opisanej prosi się userów o zmianę swojego hasła w serwisie. Uwaga: to nie jest nic niebezpiecznego, wyjaśnimy tę sytuację z właścicielem serwera!
Kategorie: Nowości 
15.11.2012 · Od przemokrak
Nowe prawo ma zakazywać promowania zachowań seksualnych oraz pedofilii wśród nieletnich. Maksymalna karą za promowanie zachowań załamanie tych zakazów ma być pięć lat wiezienia.
Kategorie: Nowości 
03.10.2012 · Od bibula2
Rada Najwyższa Ukrainy uchwaliła we wtorek w pierwszym czytaniu zmiany w prawie, które zakazują "propagandy" homoseksualizmu. Jeśli zmiany wejdą w życie, osoby podejmujące tematykę mniejszości seksualnych będą musiały liczyć się z odpowiedzialnością karną.
Kategorie: Nowości 
03.10.2012 · Od darekkk
1. sierpnia 2012 roku o godzinie 17.00 na Cmentarzu Wojennym przy ul. Smutnej 22 odbędzie się uroczystość patriotyczno-religijna poświęcona 68. rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego, na którą wszystkich Mieszkańców naszego miasta zapraszają: Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, Rada Kombatantów przy Staroście Tomaszowskim, Środowisko Armii Krajowej przy Związku Kombatantów RP i BWP oraz Do…
Kategorie: Nowości 
01.08.2012 · Od przemokrak
Na stronę: