Przeglądaj alfabetycznie
Szukaj newsów na literę W
"Mama, tata do końca świata". Kilkaset osób demonstrowało na Placu Zamkowym w Warszawie przeciwko przepisom, które dopuszczają adopcję dzieci przez pary homoseksualne.
Kategorie: Nowości 
02.02.2014 · Od starosta
- Nie mam żadnych uprzedzeń wobec homoseksualistów - przekonuje w najnowszym wywiadzie udzielonym BBC prezydent Rosji Władimir Putin. To kolejna odpowiedź przywódcy Kremla na bojkot igrzysk olimpijskich w Soczi, do którego dołączyli m.in. prezydent USA Barack Obama i kanclerz Niemiec Angela Merkel.
Kategorie: Nowości 
22.01.2014 · Od starosta
Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w piątek, że geje będą mile widziani na rozpoczynających się 7 lutego zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi, ale muszą "zostawić dzieci w spokoju".
Kategorie: Nowości 
17.01.2014 · Od starosta
"Mam pretensje do homoseksualizmu, że zabił on ideę przyjaźni między mężczyznami albo kobietami - całkowicie ją zerotyzował" - mówi ks. abp Henryk Hoser, ordynariusz diecezji warszawsko-praskiej w książce wywiadzie rzece "Bóg jest większy.
Kategorie: Nowości 
15.12.2013 · Od przemokrak
Papież Franciszek został właśnie Człowiekiem Roku tygodnika "Time", ale nie wszyscy są w pełni usatysfakcjonowani jego stylem bycia. Wojciechowi Cejrowskiemu nie podoba się na przykład lekceważenie, z jakim Franciszek podchodzi do sprawy oficjalnego ubioru.
Kategorie: Nowości 
13.12.2013 · Od starosta
Władimir Putin prawdopodobnie nie będzie zadowolony z tego, co przeczyta w najnowszej biografii rosyjskiego felietonisty i politologa Stanisława Belkowskiego. Autor bowiem twierdzi, że Putin - postrzegany przez wielu jako ucieleśnienie męskości - jest gejem. To jednak nie wszystkie rewelacje, które znajdują się w książce.
Kategorie: Nowości 
05.12.2013 · Od starosta
Dla wszystkich którzy nie mogli się doczekać - FORUM wróciło. Niestety stan wpisów jest taki jaki udało nam się odzyskać z ostatnio zachowanej kopi z przed awarii Hostingu. Mam nadzieje, że szybko odbudujecie stracone wpisy :)
Kategorie: Nowości 
28.11.2013 · Od admin
Osoby homoseksualne cieszą się niższą akceptacją warszawiaków niż te o innym kolorze skóry, narodowości czy wyznaniu. Większość mieszkańców stolicy nie powierzyłaby im opieki nad swoim dzieckiem - wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie ratusza.
Kategorie: Nowości 
11.08.2013 · Od przemokrak
- Gdyby tylko papież i reszta duchowieństwa otworzyli się na to, iż miłość homoseksualna, również fizyczna, pochodzi od Boga... - pisze z nadzieją Wiara i Tęcza, skupiająca gejów i lesbijki będących chrześcijanami. - Mogą sobie pomarzyć. Ale nic się nie zmieni - kontruje Tomasz Terlikowski.
Kategorie: Nowości 
04.08.2013 · Od starosta
Ustawa zezwalająca na małżeństwa homoseksualne w Anglii i Walii pomyślnie przeszła wczoraj przez ostatni etap procedury parlamentarnej. Królowa zaaprobowała ją ekspresowo.
Kategorie: Nowości 
18.07.2013 · Od przemokrak
- Rzucamy rękawicę rządowi Donalda Tuska. Chcemy zachęcić go w ten sposób do prawnego uregulowania kwestii związków osób homoseksualnych mówi w rozmowie z Onetem Wanda Nowicka, która objęła patronat nad wystawą "Równi w Europie" w Sejmie.
Kategorie: Nowości 
11.07.2013 · Od przemokrak
W najbliższą środę o godz. 12 historyczna chwila: w Sejmie RP po raz pierwszy gościć będzie wystawa o tematyce LGBT. Zdjęcia kilkunastu par domagających się uregulowania związków partnerskich będzie mogła zobaczyć m.in. poseł Pawłowicz, Wróbel, Kempa, Kaczyński, Gowin i co chyba najważniejsze premier Donald Tusk. Jeśli ktoś z Was chce uczestniczyć - zgłaszajcie się na adres mojego biura: dawid.waw…
Kategorie: Nowości 
09.07.2013 · Od przemokrak
Wsłuchujemy się w Wasze głosy i – zgodnie z Waszym życzeniem – udostępniamy system, dzięki którem możecie wesprzeć finansowo Paradę Równości 2014. Ruszamy już teraz.
Kategorie: Nowości 
23.06.2013 · Od starosta
Gdyby homoseksualiści od razu mówili to, co mówią teraz, to nie załapaliby się do parlamentu. To, co robią, powinno byś skromne, intymne, a nie tak publicznie - mówił w radiu RMF FM Lech Wałęsa.
Kategorie: Nowości 
26.03.2013 · Od przemokrak
Na stronę: