Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter W
Osoby homoseksualne cieszą się niższą akceptacją warszawiaków niż te o innym kolorze skóry, narodowości czy wyznaniu. Większość mieszkańców stolicy nie powierzyłaby im opieki nad swoim dzieckiem - wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie ratusza.
Categories: Nowości 
11.08.2013 · From przemokrak
- Gdyby tylko papież i reszta duchowieństwa otworzyli się na to, iż miłość homoseksualna, również fizyczna, pochodzi od Boga... - pisze z nadzieją Wiara i Tęcza, skupiająca gejów i lesbijki będących chrześcijanami. - Mogą sobie pomarzyć. Ale nic się nie zmieni - kontruje Tomasz Terlikowski.
Categories: Nowości 
04.08.2013 · From starosta
Ustawa zezwalająca na małżeństwa homoseksualne w Anglii i Walii pomyślnie przeszła wczoraj przez ostatni etap procedury parlamentarnej. Królowa zaaprobowała ją ekspresowo.
Categories: Nowości 
18.07.2013 · From przemokrak
- Rzucamy rękawicę rządowi Donalda Tuska. Chcemy zachęcić go w ten sposób do prawnego uregulowania kwestii związków osób homoseksualnych mówi w rozmowie z Onetem Wanda Nowicka, która objęła patronat nad wystawą "Równi w Europie" w Sejmie.
Categories: Nowości 
11.07.2013 · From przemokrak
W najbliższą środę o godz. 12 historyczna chwila: w Sejmie RP po raz pierwszy gościć będzie wystawa o tematyce LGBT. Zdjęcia kilkunastu par domagających się uregulowania związków partnerskich będzie mogła zobaczyć m.in. poseł Pawłowicz, Wróbel, Kempa, Kaczyński, Gowin i co chyba najważniejsze premier Donald Tusk. Jeśli ktoś z Was chce uczestniczyć - zgłaszajcie się na adres mojego biura: dawid.waw…
Categories: Nowości 
09.07.2013 · From przemokrak
Wsłuchujemy się w Wasze głosy i – zgodnie z Waszym życzeniem – udostępniamy system, dzięki którem możecie wesprzeć finansowo Paradę Równości 2014. Ruszamy już teraz.
Categories: Nowości 
23.06.2013 · From starosta
Gdyby homoseksualiści od razu mówili to, co mówią teraz, to nie załapaliby się do parlamentu. To, co robią, powinno byś skromne, intymne, a nie tak publicznie - mówił w radiu RMF FM Lech Wałęsa.
Categories: Nowości 
26.03.2013 · From przemokrak
O instalacji Julity Wójcik na pl. Zbawiciela napisał wczoraj "The New York Times".
Categories: Nowości 
25.03.2013 · From przemokrak
W wiosce Barawe w Somalii prawdopodobnie doszło do ukamienowania 18-latka - donosi serwis Advocate.com. Zabójstwo miało być karą za to, że nastolatek był gejem. Zdaniem autorów informacji, muzułmańscy rebelianci zmusili mieszkańców wioski do oglądania egzekucji.
Categories: Nowości 
21.03.2013 · From darekkk
W internetowym głosowaniu wybrano hasło tegorocznej Parady Równości, która odbędzie się 15 czerwca w Warszawie.
Categories: Nowości 
19.03.2013 · From starosta
"Creme de la creme polityki europejskiej jutro będzie w Sejmie" - mówił Robert Biedroń (RP) na wspólnej konferencji prasowej z Andrzejem Halickim (PO). Przyczyną, dla której kilkudziesięciu europarlamentarzystów oraz wielu znakomitych gości przyjeżdża do Polski, jest posiedzenie Komisji ds. Równości i Niedyskryminacji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, połączone z konferencją "Wolność ekspr…
Categories: Nowości 
19.03.2013 · From przemokrak
"Zaprotestowałem przeciwko wszechogarniającemu mówieniu o rzeczach, które nie stanowią istoty sprawy. Może niezgrabnie, ale powiedziałem, że jeśli brać pod uwagę kwestie odmienności seksualnej, to dziś grupa osób o odmiennych od większości gustach lokuje się wedle ordynacji poza parlamentem, a jeśli w ramach parlamentu, to gdzieś w ostatniej ławie, bo więcej niż jeden mandat z tego nie wyjdzie" - …
Categories: Nowości 
12.03.2013 · From starosta
Ja sobie nie życzę, żeby ta mniejszość, z którą się nie zgadzam, wychodziła na ulice i moje dzieci i wnuki bałamuciła jakimiś tam mniejszościami - powiedział Lech Wałęsa na antenie "Faktów po faktach". Zdaniem byłego prezydenta w Sejmie posłowie o orientacji homoseksualnej powinni siedzieć "za murem".
Categories: Nowości 
02.03.2013 · From darekkk
Już jest o nich głośno, a zapowiadają, że słychać będzie jeszcze więcej. Siły i determinacji mają dużo, o walczą o swoje homoseksualne dzieci. A dokładnie o ich prawo do miłości, swobodnego jej wyrażania i akceptację. Walczą rozmawiając, edukując i opowiadając. Przede wszystkim polityków, ale też resztę społeczeństwa.
Categories: Nowości 
28.02.2013 · From rewizor
Per page: