Browse Alphabetically
Browse News begining with the letter Z
Papież Franciszek jest "rozgoryczony", ponieważ dowiedział się o tym, że jego zaufany współpracownik, ks. Battista Ricca dopuścił się skandali seksualnych, za które został wyrzucony z nuncjatury w Urugwaju - ujawnił włoski tygodnik "L'Espresso".
Categories: Nowości 
19.07.2013 · From przemokrak
ja 41/178/68/19, Męski facet lubiący wzajemne zaangażowanie emocjonalne i seksualne, z własnym autem i lokum
Categories: Nowości 
20.06.2013 · From ris
"Znajdę tylko okazję to cię k...o zabije homofobie pierd...y a biuro wiem gdzie masz dzi...o i twoje dni są policzone szmato" Takiej treści wiadomość na swoją skrzynkę mailową otrzymała od Rafała Sz. Krystyna Pawłowicz.
Categories: Nowości 
28.05.2013 · From przemokrak
Sąd w Wołgogradzie na południu Rosji nakazał w poniedziałek aresztowanie dwóch mieszkańców tego miasta, podejrzanych o bestialskie zamordowanie geja. Do zbrodni doszło w miniony piątek.
Categories: Nowości 
14.05.2013 · From darekkk
Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową „Seks/płeć/queer na Wschodzie. Rola (nie)normatywności seksualnej i płciowej w społeczeństwach państw Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej”, która odbędzie się 24 maja na Uniwersytecie Warszawskim.
Categories: Nowości 
09.05.2013 · From starosta
Z okazji swięta pracy wszystkim przodownikom - cześc pracy!
Categories: Nowości 
01.05.2013 · From przemokrak
Marek Biernacki. Poseł VII kadencji z Platformy Obywatelskiej - okręg wyborczy nr 26, Gdynia. Wcześniej członek Akcji Wyborczej Solidarność, członek Prawicy Narodowej.
Categories: Nowości 
30.04.2013 · From przemokrak
Twórca pierwszej na świecie szczepionki przeciw wirusowi polio, urodzony w Polsce profesor Hilary Koprowski zmarł w tym tygodniu w swoim domu w Filadelfii. Miał 96 lat. Syn profesora, Christopher Koprowski, powiedział agencji AP, że jego ojciec od kilku miesięcy chorował. Zmarł w czwartek w domu, w którym mieszkał od ponad pół wieku. Profesor Hilary Koprowski urodził się w Warszawie 5 grudnia …
Categories: Nowości 
15.04.2013 · From przemokrak
W rządzie powstaje projekt, który ma sprawić, że osoby, które chcą zmienić płeć, będą mogły tego dokonać szybciej i łatwiej niż dzisiaj. Nawet w PO mało kto jeszcze o tym słyszał, ale opozycja ma już swoje zdanie. - Jest to chore. Bardzo czekam. Przejadę się i po tym - zapowiada Krystyna Pawłowicz z Prawa i Sprawiedliwości.
Categories: Nowości 
06.04.2013 · From Ace
- Już teraz osoby żyjące bez ślubu mogą mieć podobne prawa jak małżonkowie - twierdzą poznańscy prawnicy. I oferują za darmo trzy pakiety umów partnerskich do wyboru. Na stronie internetowej kancelarii Grzybkowski-guzek.pl można znaleźć trzy pakiety umów, które ułatwiają m.in. odbieranie korespondencji, opłacanie rachunków, zdobycie informacji o stanie zdrowia partnera, gdy ten jest w szpitalu. …
Categories: Nowości 
11.03.2013 · From przemokrak
"W kulturze i w modzie promuje się dziś zachowania homoseksualne" - mówi telewizji Superstacja poseł Solidarnej Polski Tomasz Górski. I podaje przykład ze świata mody.
Categories: Nowości 
23.01.2013 · From przemokrak
Radomir Szumełda, działacz PO z Trójmiasta, który niedawno publicznie przyznał się, że jest gejem, właśnie wysłał list do wszystkich posłów i posłanek, w którym zachęca ich do poparcia ustawy o związkach partnerskich. Sejm ma się zająć projektami ustaw w tej sprawie w czwartek.
Categories: Nowości 
23.01.2013 · From przemokrak
Trzy projekty ustaw o związkach partnerskich mają wreszcie trafić do czytania na najbliższym posiedzeniu Sejmu (23-25 stycznia).
Categories: Nowości 
17.01.2013 · From przemokrak
Na najbliższym posiedzeniu Sejmu (23-25 stycznia) odbędzie się pierwsze czytanie wszystkich 3 projektów ustaw o związkach partnerskich. Z tej okazji Miłość Nie Wyklucza wraca pod Sejm z banerem "¯ądamy ustawy o związkach partnerskich". Będziemy tam codziennie w godzinach 10-16. Pamiętajcie, że głos i obecność każdego i każdej z Was jest na wagę złota. Pokażmy wspólnie posłom, że nawet najwięk…
Categories: Nowości 
17.01.2013 · From przemokrak
Per page: