Browse Alphabetically
Popular News
Ponieważ liczba zarejestrowanych użytkowników portalu przekroczyła 5000 postanowiliśmy zrobić Wam mały prezent. Otóż każdy z zarejestrowanych użytkowników otrzymał od nas kod na 15 minut filmów w naszym sex-kinie zupełnie za darmo.
Categories: Nowości 
30.05.2005 · From starosta
Z dużą przyjemnością informujemy o starcie naszego nowego serwisu internetowego. http://www.nowymen.pl to pierwszy taki serwis prowadzony przez naszą redakcję. Znajdziecie tam wszystkie filmy produkowane przez Pink Service.
Categories: Nowości 
09.12.2005 · From starosta
Kanada jest trzecim krajem, który zalegalizował małżeństwa homoseksualne. Wczoraj parlament uchwalił ustawę sankcjonującą zawieranie cywilnych związków między osobami tej samej płci.
Categories: Nowości 
29.06.2005 · From przemokrak
Jak zapowiadalismy wcześniej wczoraj w Fantomie miała miejsce gorąca męska imprezka czyli Wybory Mistera Sexmena. Specyficzny to klub tak wiec impreza też była inna niż wszystkie.W sali barowej trzech kandydatów pokazało ostry erotyczny show ze striptizami a także konkurs obciągania laski przy wielkim aplauzie zgromadzonych wokoło samców.
Categories: Nowości 
30.04.2005 · From przemokrak
Tym razem nie rozdajemy Wam kodów za darmo, ale udostępniamy niektóre kawałki filmów zupełnie za free, bez kodów. Na początek Pan Grzegorz.
Categories: Nowości 
03.06.2005 · From admin
Już od września cotygodniowe darmowe galerie na gay.pl a także cotygodniowe aktualizacje rubryki Nowy Men z polskimi modelami! Na pierwszy rzut przedstawiamy 4 modeli, których fotki znajdą się na gay.pl.
Categories: Nowości 
27.08.2007 · From starosta
Miło nam poinformować, że po długich namysłach postanowilismy zorganizować pierwszy w historii zlot portalu gay.pl.
Categories: Nowości 
06.11.2009 · From webmaster
Miło mi, że ledwo w miesiąc po starcie liczba naszych użytkowników przekroczyła 2000. Wprawdzie część funkcji wciąż nie działa, ale chyba to co jest na razie wystarcza ;) Dzięki za zaufanie! A co nowego znajdzie się jeszcze na gay.pl?
Categories: Nowości 
11.04.2005 · From starosta
Ależ bal! Nie nudno, nie długo a w sam raz. ¯adnej sciemy z podstawionymi kolesiami. Każdy kandydat wyłoniony drogą eliminacji.
Categories: Nowości 
08.05.2005 · From
Chcesz zagrać w filmie porno lub wziąć udział w sesji zdjęciowej i pokazać się na naszym portalu?! Jeśli tak, niezwłocznie zgłoś się na casting i skorzystaj z tej szansy.
Categories: Nowości 
13.02.2007 · From Kevin Lewinski
Ostatnio zostałem zbesztany przez jednego internautę za to, że ośmielam się pisać o polityce (a właściwie o tym, że Robert Biedroń - otwarty gej i kandydat na posła kłamał w swojej ulotce) w rysztoku zwanym gay.pl zaraz obok obrzydliwego ruchania w pupę i innych okropieństw. Jak twierdził mój adwersarz: gdyby - przypuśćmy jakiś heteryk wszedł na gay.pl...
Categories: Nowości 
29.09.2005 · From starosta
Po przerwie spowodowanej uruchamianiem nowych serwisów (mi.in. http://www.nowymen.pl i http://www.biseks.pl) wznawiamy aktualizacje filmowe na naszym portalu.
Categories: Nowości 
15.12.2005 · From starosta
Podczas czwartkowego programu na żywo "Prosto z Domu" Adrian Nadolski zaprzeczył, jakoby był gejem.
Categories: Nowości 
08.09.2007 · From skinnier
Harry poter w całkowicie nowej roli!
Categories: Nowości 
02.03.2007 · From JoeBlack
Per page: