Przeglądaj newsy RSShttp://gay.pl/m/news/browse/recentPrzeglądaj newsy RSSMon, 12 Jun 2017 00:41:00 +0200<![CDATA[Czy ktoś wie, czemu ??]]>Mon, 12 Jun 2017 00:41:00 +0200<![CDATA[Obama skraca karę trans-informatorce Wikileaks - Chelsea Manning]]>Fri, 20 Jan 2017 17:16:00 +0100<![CDATA[Homofobiczny atak na Queer UW ]]>Czytaj dalej]]>Tue, 17 Jan 2017 14:41:00 +0100<![CDATA[Gay.pl w komórce ]]>Mon, 16 Jan 2017 10:48:00 +0100<![CDATA[Tom Ford apeluje: "Każdy mężczyzna powinien być SPENETROWANY chociaż raz"]]>Thu, 15 Dec 2016 20:19:00 +0100<![CDATA[Homoseksualizm leczy modlitwą. Burza o zaproszenie]]>Czytaj dalej]]>Sat, 26 Nov 2016 19:17:00 +0100<![CDATA[Geje z Polski nagrali kolejny teledysk!]]>Czytaj dalej]]>Sun, 06 Nov 2016 13:09:00 +0100<![CDATA[Ruszyła kampania "Przekażmy sobie znak pokoju”. "Chcemy zmienić nastawienie katolików wobec LGBT"]]>Thu, 08 Sep 2016 20:19:00 +0200<![CDATA[Awantura na spotkaniu z Robertem Biedroniem w Wadowicach]]>Czytaj dalej]]>Wed, 07 Sep 2016 19:01:00 +0200<![CDATA["Homoseksualizm = wczesna śmierć". Skandaliczna wystawa w Opocznie.]]>Czytaj dalej]]>Wed, 31 Aug 2016 18:54:00 +0200